Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


16 жовтня 2018

Програма стажування Світового банку

Програма стажування Світового банку пропонує високо мотивованим особам можливість прийняти участь у роботі Групи Світового банку у сфері міжнародному розвитку.

Програма зазвичай шукає кандидатів для: операцій (Front Line) у таких галузях: економіка, фінанси, людський розвиток (громадське здоров'я, освіта, харчування, населення), соціальні науки (антропологія, соціологія), сільське господарство, навколишнє середовище, інженерія, міське планування, управління природними ресурсами, розвиток приватного сектору та інші пов'язані сфери; або корпоративної підтримки (бухгалтерський облік, комунікації, управління людськими ресурсами, інформаційні технології, казначейство та інші корпоративні послуги).

Стажування пропонується два рази на рік:

Літнє стажування (травень-вересень): період подання заявки – 1 грудня – 31 січня кожного року.

Зимове стажування (листопад-березень): період подання заявок – 1-31 жовтня кожного року.

Критерії:

Кандидати повинні мати ступінь бакалавра і бути зарахованими до магістратури або аспірантури денної форми навчання. Немає вікового обмеження.

Необхідно володіти англійською мовою. Вітаються знання французької, іспанської, російської, арабської, португальської та китайської мов.

Докладніше: http://unistudy.org.ua/internship-world-bank/

Інформація надана відділом міжнародних грантів та договорів ЦМС,

за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-15-21.

16 жовтня 2018

Відкрито прийом заявок на програму COST

COST - міжурядова структура, що складається з 37 держав-членів і співпрацюючих держав.

Цілі:

  • виявлення передового досвіду в галузі науки і техніки в Європі;
  • збільшення доступу дослідницьких громад до фінансування та інфраструктури;
  • запускання структурних змін у національних системах досліджень держав-членів COST.

Особливості:

COST фінансує транспортні витрати, проживання, ділові зустрічі. Заходи COST активні за допомогою низки мережевих інструментів, таких як наради, семінари, конференції, літні/зимові школи, короткострокові наукові місії та заходи щодо поширення.

COST не фінансує дослідження, заробітну плату, реактиви, обладнання.

Грант подається консорціумом (мінімум 7 країн з держав-членів COST). Україна є COST Near Neighbour Countries (близько сусідня держава), але може бути членом консорціуму.

Тривалість проекту 4 роки. Також у програмі є можливість приєднатись до уже функціонуючого проекту за згодою сторін.

37 держави-члени COST: Албанія, Австрія, Бельгія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ісландія, Ірландія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Чорногорія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Велика Британія та Македонія.

Дедлайн для подання грантової заявки - 29 листопада 2018.

Докладніше: http://www.cost.eu/participate/open_call

Інформація надана відділом міжнародних грантів та договорів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-15-21.

12 жовтня 2018

Одеській національній академії харчових технологій – 116!!!

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ, ВИКЛАДАЧІВ ТА СПІВРОБІТНИКІВ
ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ
ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ!

Одеській національній академії харчових технологій – 116!!!

У п’ятницю 19 жовтня з 10.50 до 11.30 в центральному холі Академії
відбудеться святковий концерт та працюватиме виставка-ярмарок
"Наші досягнення - тобі, рідна Академія!"
В 13.45 в ауд. Б-210 - урочисте засідання Вченої ради.

У середу 24 жовтня в нічному клубі "Palladium"
до дня народження Академії традиційно буде розіграний
Кубок ректора для команд КВК,
а також визначені кращі солісти в номінації "Золотий голос" - 2018
та танцюристи в номінації "Майстер танцю" - 2018.

12 жовтня 2018

17-19 жовтня 2018 р. відбудуться відкриті лекції викладачів академії

17 жовтня 2018 р.:

  • о 11.30 в аудиторії Д-225 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція професора кафедри біоінженерії і води Коваленко Олени Олександрівни. Тема лекції «Альтернативні джерела води»

18 жовтня 2018 р.:

  • о 11.30 в аудиторії Дв-314 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Попкова Дениса Миколайовича. Тема лекції «Управління процесами проектування інформаційної системи»
  • о 14.30 в аудиторії В-318 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри іноземних мов Зінченко Олени Сергіївни. Тема лекції «Парадокси французької мови»

19 жовтня 2018 р.:

  • о 11.30 в аудиторії А-416 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри інженерної графіки та технічного дизайну Польової Світлани Євгенівни. Тема лекції «Ар-декор»

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти

12 жовтня 2018

Запрошуємо взяти участь в чемпіонаті (хакатоні) по створенню комп'ютерних ігор

Комп'ютерні ігри (та й не тільки комп'ютерні) вже давно міцно увійшли в наше життя, особливо вони поширені в молодіжному середовищі. Участь у висококласній гри дресирує мозок, розвиває пам'ять, покращує швидкість реакції. Реалістичні пейзажі, реальна фізика об'єктів, знайомі персонажі, впізнаванні звуки і мелодії, швидкоплинна анімація - все це дає можливість на час повністю зануритися у віртуальний світ.

Мрія будь-якого геймера-програміста - створення власної гри! Як часто під час битви з монстрами в віртуальному світі ви мріяли про власну гру, де все буде неймовірно реально і продумано до дрібниць. Представляли, як натовпи фанатів будуть чекати виходу нової версії і шикуватися в чергу за покупкою гри. Адже у вас стільки ідей і думок про те, як зробити класну гру і підкорити світ!

Допомогти в здійсненні вашої мрії може хакатон GameDave Open Cup Odessa, який буде проводитися в Одеській національній академії харчових технологій 19-21 жовтня 2018 року. У цих змаганнях може взяти участь будь-який бажаючий, хоча в основному це будуть сформовані команди, переважно з ВНЗ. Основне завдання учасників Хакатона - за 48 годин написати гру на задану тему, тобто правила будуть відповідати всесвітньому Global Game Jam. Для участі в змаганнях необхідно попередньо (до 18.10.18) зареєструватися в представленої нижче формі.

Неповнолітні можуть брати участь в Хакатони тільки під керівництвом дорослого (для школярів - викладач або батьки). На хакатон ви можете прийти як зі своєю командою, так і одні. В процесі змагань буде можливість приєднається до вже сформованих команд або зібрати команду з тих, хто прийшов сам. У разі необхідності вам нададуть ПК і необхідне програмне забезпечення.

Основне завдання Хакатона - за 48 годин написати гру на задану заздалегідь невідому тему. У GameDave Open Cup Odessa створювана гра не обов'язково повинна бути комп'ютерна, Ви можете створити карткову, настільну гру, гру із застосуванням дронів і інших пристроїв (головне - щоб вона збігалася із заданою темою).

Такі заходи дають можливість спробувати свої сили тим, хто тільки починає створювати гри, набути досвіду єдиноборств в цій широко поширеній області застосування комп'ютерів, обмінятися думкою і специфічними навичками в сфері конструювання ігрових програм.

Чекаємо Вас на ігровому Хакатоні 19.10.18 в ОНАХТ!

Телефони для довідок 720-91-76, 720-91-73.

Онлайн-реєстрація: https://goo.gl/forms/LEItmCm0gLIPm2by2