(048) 712-40-88,

Субота, Неділя -

21 травня 2018

Нагородження переможців Всеукраїнських Олімпіад

18 травня в Одеській національній академії харчових технологій відбулося нагородження переможців Всеукраїнських Олімпіад для професійної орієнтації вступників на базі ПЗСО.

У Всеукраїнських Олімпіадах ОНАХТ взяли участь понад 100 випускників з 30 шкіл різних областей України.

Переможцями Олімпіад стали 43 випускники шкіл, які отримали право на додаткові 20 балів при вступі до ОНАХТ.

Основними завданнями Олімпіад були виявлення та розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення до навчання в ОНАХТ та реалізація здібностей талановитих учнів.

Крім того, Подяками Ректора були нагороджені дирекція та колективи НВК і загальноосвітніх шкіл, випускники яких брали активну участь та отримали перемогу в Олімпіадах ОНАХТ.

Дякуємо всім учасникам Всеукраїнських Олімпіад!
Бажаємо натхнення в навчанні, міцного здоров’я, нових досягнень та перемог!
З повагою та найкращими побажаннями,
Оргкомітет Всеукраїнських Олімпіад ОНАХТ

21 травня 2018

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності 181 «Харчові технології» (Технології питної води та водопідготовки) галузі знань 18 «Виробництво та технології»

17 травня 2018 року відбулося урочисте закриття ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 181 «Харчові технології» (Технології питної води та водопідготовки) галузі знань «Виробництво та технології» та нагородження переможців. З заключним словом виступив та вручив нагороди переможцям Олімпіади голова організаційного комітету – проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи ОНАХТ Трішин Ф.А.

За підсумками роботи олімпіади дипломи отримали студенти:

по групі магістрів:

• І місце – Коханська Ангеліна Василівна, студентка Одеської національної академії харчових технологій;
  • ІІ місце – Лисенко Анастасія Володимирівна, студентка Національного університету «Львівська політехніка»;
  • ІІІ місце – Яцута Юлія Леонідівна, студентка Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне.

по групі бакалаврів:

• І місце – Лисенко Юлія Олександрівна, студентка Одеської національної академії харчових технологій;
  • ІІ місце – Симоненко Ірина Миколаївна, студентка Національного університету харчових технологій, м. Київ;
  • ІІІ місце – Пахнутава Марія Ігорівна, студентка Харківського політехнічного університету.

Олімпіада сприяла подальшому творчому та професійному зростанню її учасників, ознайомленню з Одеською національною академією харчових технологій та містом Одесою.

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти

18 травня 2018

В честь святкування Міжнародного Дня науки в Будинку вчених відбулося нагородження працівників Одеської національної академії харчових технологій почесними грамотами

Сьогодні в честь святкування Міжнародного Дня науки в Будинку вчених відбулося нагородження працівників Одеської національної академії харчових технологій почесними грамотами.

Грамотою голови Одеської обласної ради нагороджений к.т.н, ст. викладач кафедри автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем Єгоров Віктор Богданович за досягнуті успіхи в організації навчально-методичної роботи та впровадження сучасних методів навчання та виховання студентів та грамотою виконавчого комітету Одеської міської ради нагороджена професор кафедри теплоенергетики та трубопровідного транспорту енергоносіїв Бошкова Ірина Леонідівна за високий рівень професіоналізму, ініціативність, творчість, досконалість володіння ефективними методами організації освітнього процесу, наукової та методичної роботи.

Вітаємо та бажаємо професійних перемог і нових досягнень, витримки та сили духу, невичерпних джерел наснаги та оптимізму.

18 травня 2018

22-23 травня 2018 р. відбудуться відкриті лекції провідних фахівців промислових підприємств і викладачів академії

22 травня 2018 р.:

• о 11.30 в аудиторії Т-416 (Тіниста 9/11) відбудеться відкрита лекція провідного фахівця Австралії в галузі теплофізики та прикладної екології Павла Колтуна (Paul Koltun). Тема лекції «Вступ до аналізу повного життєвого циклу».

23 травня 2018 р.:

• о 8.00 в аудиторії А-216 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція начальника управління по роботі з клієнтами ТОВ «Олір Резорсіз» Прокошевої Тетяни Вікторівни. Тема лекції «Експортні логістичні ланцюги соняшникової олії в Україні».
  • о 9.30 в аудиторії Дв-204 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри компресорів та пневмоагрегатів Ярошенка Валерія Михайловича. Тема лекції «Технології транспортування газів».

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти

18 травня 2018

16.05.2018 р. відбувся семінар, організований Одеською регіональною торгово-промисловою палатою «Торгівельна марка. Дизайн упаковки і інші об’єкти інтелектуальної власності. Захист прав Антимонопольним комітетом і судом». Семінар викликав жваве зацікавлення у представників бізнесу, оскільки захист прав від недобросовісної конкуренції є дуже актуальним в Україні.

Організаторами планується низка аналогічних заходів, а саме:

• 29.05.-01.06 2018 – тренінг «Поради щодо енергоефективності».
  • 13.-15.06.2018 р. – тренінг «Управління консалтинговим бізнесом».
  • 13.-15.09.2018 р. – Форум з франчайзингу «Виставка-ярмарка франшиз».
  • 12.10.2018 р. – круглий стіл «Фермерський бум 2019».
  • 20-21.11.2018 р. – Форум «Туристичний потік 2018».

Зацікавлені в участі в заходах особи можуть звертатися до 25.05.2018 р. до ВНТЗтаМ ОНАХТ, тел. 712-4-11 (внутр. 10-11) та на e-mail: olenaivdan@gmail.com Данилова Олена Іванівна.