без вихідних

15 серпня 2018

Колектив ОНАХТ вітає ректора Богдана Вікторовича з Ювілеєм!

Колектив Одеської національної академії харчових технологій від щирого серця вітає ректора Богдана Вікторовича Єгорова з Ювілеєм!

Бажаємо Вам нескінченного запасу сил і мужності, незгасного оптимізму і здоров'я, набуття гармонії, неймовірного щастя і достатку, незаперечних перемог і досягнень, несподіваних сюрпризів і везінь, безсумнівного щастя і любові, життєвої мудрості, добробуту, міцного здоров'я, любові і турботи з боку близьких.

Нехай кожен день Вашого життя буде яскравим та насиченим, нехай щастя знаходиться у будь-яких дрібницях.

13 серпня 2018

КОНКУРС УКРАЇНСЬКО-КОРЕЙСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ

1 серпня 2018 року стартує прийом заявок на конкурс спільних українсько-корейських науково-дослідних проектів для реалізації у 2019-2020 роках. Взяти участь у конкурсному відборі можуть науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ та підприємств. Ініціаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України та Національний фонд досліджень Республіки Кореї.

Проектні пропозиції претендентів приймаються відповідно до таких пріоритетних напрямів:

• біотехнології;
  • нанотехнології та наноматеріали;
  • інформаційно-комунікаційні технології.

Кінець терміну подання заявки: 21 вересня 2018 року.

Докладніше: https://mon.gov.ua/ua/news/rozpochinayetsya-prijom-zayavok-na-konkurs-ukrayinsko-korejskih-naukovo-doslidnih-proektiv

Інформація надана відділом міжнародних грантів і договорів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-45-21.

13 серпня 2018

КОНКУРС УКРАЇНСЬКО-КИТАЙСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИХ ПРОЕКТІВ НА 2019–2020 РОКИ

Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки і техніки Китайської Народної Республіки оголошують конкурс спільних українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2019–2020 роки.

Учасниками конкурсу можуть стати науковці вишів, науково-дослідних установ та підприємств.

Проектні пропозиції розглядатимуться відповідно до таких пріоритетних напрямів:

• інформаційні та комунікаційні технології;
  • енергетика та енергоефективність;
  • раціональне природокористування, у тому числі агротехнології;
  • науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;
  • нові речовини і матеріали.

Кінець терміну подання заявки: 24 вересня 2018 року.

Докладніше: https://mon.gov.ua/ua/news/startuye-prijom-zayavok-na-konkurs-ukrayinsko-kitajskih-naukovo-doslidnih-proektiv-na-20192020-roki

Інформація надана відділом міжнародних грантів і договорів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-45-21.

10 серпня 2018

Прийом на навчання на перший курс на контрактній основі продовжується

Одеська національна академія харчових технологій продовжує прийом на навчання на перший курс на контрактній основі.

Незалежність починається з фінансового вибору.
Прийми своє рішення!
Прийняте рішення - це чіткий слід у житті. У будь-яку погоду та у будь-яких життєвих умовах.
Вірно прийняте рішення - це крок у майбутнє.
Інвестиції можна вкладати в нерухомість, але вона з кожним роком вимагає все більше витрат на утримання.

Можна в рухоме майно, але воно з кожним роком втрачає у вартості.
Самі надійні інвестиції - інвестиції у вищу освіту, адже знання та навики з кожним роком цінуються все більше.

Ректор ОНАХТ Б.В. Єгоров

7 серпня 2018

Увага конкурс!

Запрошуємо викладачів, науковців, молодих учених і студентів академії взяти участь у конкурсах, які оголошує Національна академія наук України, на здобуття:

• золотої медалі ім. В.І. Вернадського НАН України;
  • премій імені видатних учених України;
  • премій для молодих учених і студентів за кращі наукові роботи.

Положення про конкурси, які оголошені Національною академією наук України, додаються.

Положення про золоту медаль імені В.І. Вернадського Національної академії наук України

Положення про затвердження оновленого Положення про премії НАН України імені видатних учених України

Положення про премію НАН України молодим ученим та студентам вищих навчальних закладів за кращі наукові роботи

Науково-дослідний інститут