понеділок - неділя

1 листопада 2016

Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади з програмування!

27 - 29 жовтня 2016 року в Одеській національній академії харчових технологій відбувся III (фінальний) етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у другій групі.
У змаганнях брали участь 52 команди, які приїхали з усіх регіонів України (а також 48 команд, що вирішували завдання online у себе вдома поза конкурсом). Кожна команда складалася з трьох осіб (віком до 24 років), в якої могли брати участь студенти, аспіранти, а також школярі. До нас приїхали представники Львова, Києва, Харкова, Полтави, Чернівців, Миколаєва, Донецька, Тернополя, Запоріжжя, Вінниці, Дніпра і багатьох інших міст.
Командам було запропоновано для вирішення 13 завдань різної складності, тривалість змагань - 5 годин без перерви (це досить суворе випробування). Перевірка рішень здійснювалася автоматично, через Інтернет, з використанням online системи проведення олімпіад ejudge, що виключало будь-яке зовнішнє втручання в оцінювання результатів. Суперництво в подібних змаганнях дуже жорстке, учасникам необхідно було показати кращі якості, якими повинні володіти програмісти - це наявність твердого характеру, досвіду участі в змаганнях високого рангу, вміння зосередитися в складні моменти, взяти на себе частину роботи в команді, яку один з учасників може виконати краще, швидше, надійніше.
Тим відрадніше, що в абсолютній першості на олімпіаді перемогла команда Одеської національної академії харчових технологій (вперше в історії олімпіад з програмування!). Переможцями стали студенти факультету інформаційних технологій - команда C ++ In14days, в складі: Пройденко Олександр, Шановський Богдан, Латишев Андрій (тренер команди доцент кафедри ІТіКБ ОНАХТ Антонова Альфія Раїсівна). Вітаємо наших переможців!
Мало того - ця ж команда завоювала 1 місце в групі технологічних (природничих) ВНЗ (всього було три групи, ще педагогічної та економічної спрямованості)!
3 місце в групі технологічних ВНЗ зайняла ще одна команда нашої академії ONAFT_Third_Wheel, яка складена зі студентів того ж факультету, під керівництвом того ж тренера, в складі: Бодня Олександр, Стукаленко Анна, Богданов Артем!
До цих досягнень наші програмісти йшли довгих два роки, з моменту створення Школи спортивного програмування в нашій академії в 2014 році, набираючись досвіду, беручи участь практично у всіх великих змаганнях з програмування в Україні - олімпіади з інформатики Міністерства освіти і науки, KPI-OPEN, IT-планета, IT-Universe, з системного програмування. І, нарешті, ці зусилля призвели до довгоочікуваної великої перемоги!
Вітаємо наших призерів і бажаємо їм подальших перемог!