понеділок - неділя

14 лютого 2020

Програма «YEP! Starter»

З метою підвищення інноваційної культури та розвитку академічного підприємництва в закладах вищої освіти запрошуємо студентів і молодих науковців, які працюють над реалізацією власних стартапів, до участі в програмі «YEP!Starter». Проект проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ Естонії та Університету Тарту.

«YEP!Starter» – програма з підприємництва, в якій на 3 місяці ментори з бізнесу допомагатимуть учасникам створити власний стартап. Учасники програми матимуть змогу:

• перевірити актуальність ідеї свого стартапу;
  • розробити бізнес-модель;
  • отримати корисні знання від представників «CISCO», «Deloitte», «Gravitec», «Tech Ukraine», експертів з Естонії та США.

Для участі необхідно до 21 лютого 2020 року заповнити анкету: bit.ly/YEPStarter20S

Формат програми – дводенні інтенсиви раз на 1-2 тижні у Києві та Харкові. Розклад інтенсивів та усі подробиці – на сайті: www.yepworld.org.

Резиденти мережі академічних стартап-інкубаторів «YEP» потрапляють у рейтинги стартапів, виграють міжнародні конкурси, отримують інвестиції та зростають у рейтингу Product Hunt. Більше про історії успіху – в ролику за посиланням: bit.ly/YEPSuccess

Участь в програмі «YEP!Starter» безкоштовна.

Науково-дослідний інститут