Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
понеділок - неділя
з 8:00 до 18:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Новини / події / оголошення


5 лютого 2020

НАША ГОРДІСТЬ, НАШЕ МАЙБУТНЄ!

В Одеській національній академії харчових технологій навчається та-лановита, активна, розумна молодь, яку потрібно визначати та заохочувати.

Тому з метою мотивації щодо отримання високого рівня знань, стиму-лювання студентів до активної різносторонньої діяльності в ОНАХТ відповідно до Положення про систему щорічного рейтингового оцінювання досягнень здобувачів вищої освіти СВО «Бакалавр» та «Магістр» Одеської національної академії харчових технологій був складений рейтинг здобувачів вищої освіти – «ТОП-100 кращих студентів ОНАХТ» (10 студентів з кожного факультету).

Рейтинг утворився завдяки комплексному оцінюванню досягнень здо-бувачів вищої освіти нашої Академії у навчальній, науково-дослідній, міжнародній, культурно-масовій, соціальній та спортивній роботі, громадській діяльності.

Дякуємо деканам, викладачам та співробітникам завдяки яким студенти ввійшли до рейтингу!

Вітаємо Кращих! Бажаємо успіхів у навчальній, науковій роботі, а також успішного працевлаштування у майбутньому!

ВИ НАША ГОРДІСТЬ І НАДІЯ!

Ось вони, наші ПЕРЕМОЖЦІ!

ТОП 10 Факультету технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу

1. Чумаченко Богдан Вікторович
2. Мельник Богдан Миколайович
3. Нікітчіна Антоніна Олександрівна
4. Єршова Катерина Сергіївна
5. Риженко Діана Сергіївна
6. Пахолюк Володимир Вадимович
7. Рабічев Олександр Сергійович
8. Сагієнко Марина Сергіївна
9. Сідак Ольга Олександрівна
10. Кругляк Юлія Олексіївна

 

ТОП 10  Факультету інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу

1. Власюк Карина Вікторівна
2. Баландіна Євгенія Олександрівна
3. Олійник Марія Ігорівна
4. Чорна Вікторія Сергіївна
5. Озерова Наталя Юріївна
6. Селезньова Вероніка Сергіївна
7. Гончарук Надія Валеріївна
8. Лукашевич Юлія Максимівна
9. Якименко Ірина Олександрівна
10. Сараін Марія Сергіївна

 

ТОП 10 Факультету технології зерна і зернового бізнесу

1. Трофименко Яна Олегівна
2. Ринковой Віталій Андрійович
3. Ребрікова Яна Сергіївна
4. Барковська Юлія Сергіївна
5. Драгомир Олександра Владленівна
6. Костова Ірина Іванівна
7. Мєдвєдь Світлана Миколаївна
8. Пакуленко Ольга Василівна
9. Ковальчук Анна Олексіївна
10. Божко Марина Михайлівна

 

ТОП 10 Факультету технології вина та туристичного бізнесу

1. Акімов Олександр Вікторович
2. Зюзько Катерина Володимирівна
3. Златова Юлія Василівна
4. Іванов Олександр Дмитрович
5. Сіліна Поліна Іванівна
6. Рогоцька Лідія Ігорівна
7. Олійник Аліна Ігорівна
8. Стрезева Дар’я Сергіївна
9. Трофименко Євгенія Олександрівна
10. Трофименко Валерія Олександрівна

 

ТОП 10 Факультету комп’ютерних систем та автоматизації

1. Драндар Андрій Валер`янович
2. Заврічко Сергій Степанович
3. Сорокін Дмитро Андрійович
4. Гончар Богдан Олександрович
5. Гуркіна Анастасія Ігорівна
6. Болокан Олександр Савич
7. Осінська Тетяна Андріївна
8. Коваль Павло Євгенович
9. Дмитрієва Вікторія Олегівна
10. Урмаш Юліана Олександрівна

 

ТОП 10 Факультету економіки, бізнесу і контролю

1. Рудюк Іван
2. Крижанівська Катерина Валеріївна
3. Чебан Діана Олександрівна
4. Якубовська Юлія Сергіївна
5. Приймак Вікторія Олегівна
6. Аун Валерія Миколаївна
7. Комишан Олена Юріївна
8. Митрофанов Олександр Сергійович
9. Ганенко Ярослава Леонідівна
10. Сороченко Альона Миколаївна

 

ТОП 10 Факультету менеджменту, маркетингу і логістики

1. Мироненко Богдан Валентинович
2. Кирилова Валентина Петрівна
3. Ступницька Марина Ігорівна
4. Радіонова Анна Костянтинівна
5. Полоус Дар’я Тарасівна
6. Новікова Орина Андріївна
7. Григоренко Микита Павлович
8. Струц Єлизавета Миколаївна
9. Хлєбодарова Олександра Ігорівна
10. Побережна Ольга Юріївна

 

ТОП 10 Факультету низькотемпературної техніки та інженерної механіки

1. Овчінніков Максим Констянтинович
2. Басов Анатолій Михайлович
3. Соловйова Поліна Володимирівна
4. Шараєв Максим Олександрович
5. Григорчук Олександр Васильович
6. Ніколов Іван Іванович
7. Аль-Хамад Ілля Малекович
8. Флорескул Орест Олегович
9. Макруха Олександр Іванович
10. Заруба Гліб Геннадійович

 

ТОП 10 Факультету нафти, газу та екології

1. Статєва Євгенія Станіславівна
2. Зюзько Вікторія Вадимівна
3. Гуща Марія Олександрівна
4. Магурян Наталія Сергіївна
5. Козадаєва Вікторія Валентинівна
6. Єненко Марина Ігорівна
7. Чайковська Ірина Анатоліївна
8. Ярмолович Юлія Олексіївна
9. Мойсєєнкова Карина Ігорівна
10. Клошка Наталія Володимирівна

 

ТОП 10 Факультету комп’ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту

1. Бондар Надія Вікторівна
2. Джиджула Марія Вячеславівна
3. Бойцова Марія Павлівна
4. Іванова Анастасія Геннадіївна
5. Міхов Артур Артурович
6. Шершун Олександр Олександрович
7. Титуренко Жанна Андріївна
8. Величковський Павло Вікторович
9. Коржан Владлена Сергіївна
10. Винник Анна Сергіївна