понеділок - неділя

31 січня 2020

Проведення виїзного тренінгу на прохання керівництва Фермерського господарства «ІНТЕГРОВАНІ АГРОСИСТЕМИ»

З 28 січня по 30 січня 2020 року на прохання керівництва Фермерського господарства «ІНТЕГРОВАНІ АГРОСИСТЕМИ» було організовано та успішно проведено на базі Консалтингового центру Науково-дослідного інституту виїзний тренінг за програмою: «Сенсорний аналіз томатної пасти» (с. Шевченкове, Миколаївська обл.).

Тренінг проводили висококваліфіковані викладачі кафедри біоінженерії і води – доцент Палвашова Ганна Ігорівна та кафедри технології вина та сенсорного аналізу – доцент Каменева Наталія Валеріївна.

Тренінг був дуже насичений і викликав неабияку зацікавленість у представників підприємства.

Були розглянуті такі актуальні питання, як системи контролю безпечності харчових продуктів; організація сенсорного аналізу та фактори, що впливають на сенсорні вердикти; характеристика основних методів сенсорного дослідження та ін.

Також було проведено лабораторні заняття на зразках томатної пасти, пюре, томатного порошку та інших зразках продукції, яку виготовляють на даному підприємстві. Була проведена сенсорна оцінка дослідних зразків з використанням методу «А не А», ранжування, методу флейвора та проведена споживча оцінка даних зразків.

Дуже дякуємо викладачам за успішно проведений тренінг!

Директор КЦ НДІ
к.т.н., доц. Валевська Л.О.