понеділок - неділя

27 січня 2020

Оголошується набір слухачів на курси підвищення кваліфікації за програмою: «Мікробіологічний контроль харчових продуктів» (консервовані продукти)

Консалтинговий центр Науково-дослідного інституту Одеської національної академії харчових технологій оголошує набір слухачів на курси підвищення кваліфікації з 02 по 12 березня 2020 року за програмою: «Мікробіологічний контроль харчових продуктів» (консервовані продукти).

Лекції та лабораторні заняття проводитимуть в спеціалізованих лабораторіях кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування висококваліфіковані викладачі академії.

Перелік питань, які плануються розглянути наведені в додатку.

Планується проведення виїзної екскурсії на «SocTrade» і екскурсії по сучасним лабораторіям ОНАХТ.

Після успішного закінчення курсів підвищення кваліфікації слухачі отримують Свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка!

Запрошуємо Вас до співпраці!

За більш детальною інформацією звертайтесь за адресою: вул. Канатна, 112, ауд. А-207 або за телефонами: (048) 712-40-40, (067) 68-28-516

Наша електронна адреса: konsalting.centr.onaft@gmail.com; ludmila_valev@ukr.net

Директор Консалтингового центру НДІ ОНАХТ – к.т.н., доцент Валевська Людмила Олександрівна