понеділок - неділя

26 грудня 2019

Атестація магістрів на факультеті Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу!
Кафедра молочних, олійно-жирових продуктів і косметики поповнилась новими висококваліфікованими фахівцями!

11, 12, 13, 17 та 20 грудня 2019 року Екзаменаційні комісії у присутності викладачів кафедри, студентів та гостей заслухали захисти кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 181 «Харчові технології» за традиційними ОПП «Технології та управління молочним бізнесом» (18 здобувачів), «Технології жирів та жирозамінників» (5 здобувачів), і вперше за новою ОПП «Контроль якості і безпечності в харчовій промисловості» (7 здобувачів).

Серед захистів відмічений високий рівень міжкафедральних (разом з кафедрами Управління бізнесом та Інформаційних технологій і кібербезпеки) і кафедральних комплексних кваліфікаційних робіт.

Загалом це були сильні, сучасні, з високим науковим рівнем роботи, пов’язані з актуальними проблемами в областях виробництва молочних продуктів (розробки технологій нових видів морозива з екстрактами бузини, синього чаю; напоїв, желе на основі сироватки оздоровчого, спортивного, імуномодулюючого направлення; сирів на основі коров’ячого, козиного і овечого молока; казеїново-пектинових комплексів), олійно-жирових і косметичних продуктів (розробка технологій кісточкових олій, натуральних тоніків, лосьйонів, кремів, шампунів, двофазних очищувальних засобів) та контролю якості і безпечності на сучасних харчових підприємствах України (розробка та удосконалення систем НАССР), які отримали лише оцінки «відмінно» та «добре». Дослідження для однієї кваліфікаційної роботи були виконані за програмою Erasmus+ в Естонському університеті природничих наук (м. Тарту, Естонія).

Колектив кафедри ТМОЖПіК факультету Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу ОНАХТ бажає випускникам нових досягнень, наснаги і подальших перемог! Двері академії та кафедри завжди відкриті для Вас!