понеділок - неділя

4 грудня 2019

В ОДЕСІ НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ»

У рамках реалізації Програми розвитку малого і середнього підприємництва у місті Одеса на 2019-2021 роки Одеською міською радою проведено конкурс «Кращий інноваційний проект».

Конкурсною комісією було прийнято до участі у конкурсі 15 заявок від громадян і юридичних осіб за номінаціями:

1. «Краща інноваційна ідея».

2. «Краща соціальна інновація».

Члени конкурсної комісії заслухали всі проекти і оцінили їх за чотирма критеріями: актуальність, соціальна значимість, інноваційний підхід і можливість реалізації проекту у реальних умовах.

Після розрахунку по кожному з проектів середньої оцінки від усіх членів конкурсної комісії було складено рейтинг проектів і таким чином визначено переможців.

28 листопада 2019 року у Малій залі Одеської міської ради відбувся урочистий захід, присвячений підведенню підсумків конкурсу «Кращий інноваційний проект», на якому були нагороджені переможці та учасники конкурсу.

Директор департаменту економічного розвитку Одеської міської ради - заступник голови конкурсної комісії Сергій Тетюхін вручив переможцям та учасникам конкурсу подарунки та дипломи відповідно до місць, які вони зайняли:

I місце - ноутбук і диплом переможця конкурсу;

II місце - електронна книга і диплом учасника конкурсу;

III місце - смарт-годинник і диплом учасника конкурсу;

учасник - Рower bank і диплом учасника конкурсу.

Номінація «Краща інноваційна ідея»:

І місце - проект «Викиди підприємств талузі хлібопродуктів та їх використання» - колектив авторів: Яструб Катерина Василівна, Майлунець Наталя Володимирівна (студентки факультету нафти, газу та екології) та Зацерклянний Мелентій Мелентійович (доцент кафедри теплофізики та прикладної екології).

На знімку зліва направо: Майлунець Наталя, Яструб Катерина, Тетюхін Сергій, Зацерклянний Мелентій