понеділок - неділя

15 листопада 2019

ПРОВЕДЕННЯ НА БАЗІ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ НДІ ОНАХТ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ТОВ «ІНСПЕКТОРАТ УКРАЇНА» ЗА ПРОГРАМОЮ: «ТЕХНОЛОГІЯ ЗБЕРІГАННЯ І ПЕРЕРОБКИ ЗЕРНА»

З 4 листопада по 14 листопада 2019 року на базі Консалтингового центру Науково-дослідного інституту Одеської національної академії харчових технологій було організовано та проведено курси підвищення кваліфікації за програмою: "Технології зберігання і переробки зерна" для представників ТОВ «Інспекторат Україна».

Лекційні і лабораторні заняття проводили висококваліфікаційні викладачі кафедри технології зберігання зерна, кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування, кафедри технологічного обладнання зернових виробництв та кафедри безпеки життєдіяльності.

Заняття проводились в сучасних спеціалізованих лабораторіях кафедр технології зберігання зерна, біохімії, мікробіології та фізіології харчування та інших лабораторіях ОНАХТ.

Дякуємо нашим викладачам і всім, хто були задіяні в організації та проведенні курсів і, звісно ж, нашим слухачам курсів підвищення кваліфікації за позитивний настрій та практичний досвід.

Надіємось на подальшу плідну співпрацю!!!

Директор Консалтингового центру НДІ,
к.т.н., доцент Валевська Л.О.