понеділок - неділя

9 жовтня 2019

Видання Proceedings of the International Geometry Center прийняли на індексування до наукометричної бази Scopus

Колектив Координаційного центру видання наукової періодики 7 жовтня отримав неймовірно важливий лист - наукове видання «Proceedings of the International Geometry Center», яке було засновано у 2004 році Одеською національною академією харчових технологій, прийняли на індексування до міжнародної наукометричної бази Scopus.

Тематична спрямованість "Proceedings of the International Geometry Center" пов’язана з висвітленням найбільш важливих та актуальних проблем у галузі математики, її застосувань, зокрема у диференціальній геометрії, топології, математичній фізиці та динамічних системах.

За період існування, видання сформувало сильну команду вчених з України, Австрії, Вірменії, Ізраїлю, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Росії, Румунії, США, Туреччини, Франції, Чехії та Естонії.

Це все стало можливим завдяки злагодженій роботі всього колективу, проте необхідно відмітити і титанічну щоденну роботу відповідального редактора кандидат фіз.-мат. наук, доцент кафедри вищої та прикладної математики ОНАХТ Коновенко Надії Григорівни.

Вітаємо редакційну колегію, рецензентів та науковці із цією подією!

Колектив Координаційного центру видання наукової
періодики Науково технічної бібліотеки ОНАХТ