понеділок - неділя

7 жовтня 2019

7 жовтня–11 жовтня 2019 р. відбудуться відкриті лекції провідних фахівців промислових підприємств і викладачів академії

7 жовтня 2019 р.

• о 9.30 в аудиторії Д-27 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри технології молочних, олійно-жирових продуктів і косметики Дец Надії Олександрівни. Тема лекції «Загальні відомості і теоретичні основи створення емульсії типу майонез»
  • о 9.30 в аудиторії Т-409 (Тіниста 9/11) відбудеться відкрита лекція професора кафедри теплофізики та прикладної екології Желєзного Віталія Петровича. Тема лекції «Методи дослідження стабільності нанофлюїдів»
  • о 11.30 в аудиторії А-306 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри економічної теорії та фінансово-економічної безпеки Рогатіної Лідії Петрівни. Тема лекції «Безпека соціальних систем в умовах глобалізації»

8 жовтня 2019 р.

• о 8.00 в аудиторії Дв-52 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри компресорів та пневмоагрегатів Федорова Олександра Григоровича. Тема лекції «Осушувачі стисненого повітря»
  • о 11.30 в аудиторії Дв-319 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція професора кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Мазурок Тетяни Леонідівни. Тема лекції «Методи вилучення та структурування знань»
  • о 11.30 в аудиторії Д-205 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Павловського Сергія Миколайовича. Тема лекції «Архітектурно-будівельна частина для виконання курсового та дипломного проектів»

9 жовтня 2019 р.

• о 9.30 в аудиторії Дв-201 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри туристичного бізнесу та рекреації Павлової Ірини Олександрівни. Тема лекції «Значення туристичних формальностей у міжнародному туризмі»
  • о 9.30 в аудиторії Дв-314 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Попкова Дениса Миколайовича. Тема лекції «Життєвий цикл ІТ-проекту. Керування етапами»
  • о 9.30 в аудиторії Дв-301 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Корнієнка Юрія Костянтиновича. Тема лекції «Ймовірнісне моделювання»
  • о 9.30 в аудиторії А-423 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри біохімії, мікробіології та фізіології харчування Велічко Тетяни Олексіївни. Тема лекції «Мікробіологія зернових продуктів та комбікормів»
  • о 9.30 в аудиторії Б-227 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція члена Асоціації сомельє України Євгенія Сегана. Тема лекції «Від знайомства до наступного ранку. Як ми отримуємо задоволення від вина»

10 жовтня 2019 р.

• о 9.30 в аудиторії Б-310 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри автоматизації технологічних процесів і робототехнічних систем Степанова Михайла Тимофійовича. Тема лекції «Розробка екранів у SCADA системі WinCC»
  • о 9.30 в аудиторії Б-227 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція представника Hochschule Geisenheim University Тарасова Андрія. Тема лекції «Первинні та вторинні аромати вина. Фактори, які впливають на їх освіту»
  • о 11.30 в аудиторії А-416 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри обліку та аудиту Мельника Юрія Миколайовича. Тема лекції «Облік кредитних активів та позабалансових зобов'язань кредитного характеру»
  • о 13.00 в аудиторії Е-53 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри екології та природоохоронних технологій Кондратенко Ірини Петрівни. Тема лекції «Закони екології. Екологічні фактори»

11 жовтня 2019 р.

• о 9.30 в аудиторії Б-201 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри технології комбікормів і біопалива Турпурової Тетяни Михайлівни. Тема лекції «Годівля великої рогатої худоби»
  • о 9.30 в аудиторії Т-203 (Тіниста 9/11) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри теплофізики та прикладної екології Чухрія Юрія Пантелійовича. Тема лекції «Властивості розчинів»
  • о 11.30 в аудиторії Дв-16 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція професора кафедри компресорів та пневмоагрегатів Мілованова Валерія Івановича. Тема лекції «Роторно-лопатевий компресор»

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти