понеділок - неділя

7 червня 2019

Вітаємо з перемогою у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади Осіпову Олександру Олександрівну, Бузьницьку Вікторію Олегівну!

Щиро вітаємо з перемогою Осіпову Олександру Олександрівну (другий (магістерський) рівень вищої освіти) , Бузьницьку Вікторію Олегівну (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти), студенток факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу, (декан Дишкантюк Оксана Володимирівна)

у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа».
Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень, творчих злетів та нових перемог!

Висловлюємо подяку завідувачу кафедри Готельно-ресторанного бізнесу доктору технічних наук, професору Д’яконовій Анджелі Костянтинівні,

та керівникам кандидату технічних наук, доценту кафедри Халіловій-Чуваєвій Юлії Олександрівні, кандидату технічних наук, асистенту кафедри Кожевніковій Вікторіі Олегівні за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як навчання підростаючого покоління.

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти