вихідні: субота, неділя

3 червня 2019

Щиро вітаємо з перемогою у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія» Отян Аліну Володимирівну

Щиро вітаємо з перемогою Отян Аліну Володимирівну, студентку факультету Нафти, газу та екології (декан Шпирко Тетяна Василівна) з перемогою у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Загальна екологія».
Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх мрій і життєвих планів!

Висловлюємо подяку завідувачу кафедри Екології та природоохоронних технологій, доктору технічних наук, професору Крусір Галині Всеволодівні.
Прийміть сердечні привітання та вдячність за Вашу самовіддану невтомну працю, творчий ентузіазм!

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти