вихідні: субота, неділя

15 травня 2019

Щиро вітаємо жіночу збірну команду ОНАХТ з регбі, яка стала бронзовим призером ХХVІІ обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.!

14 травня на стадіоні «Краян» жіноча збірна команда ОНАХТ з регбі вже 4 рік поспіль стала бронзовим призером змагань ХХVІІ обласних студентських ігор ЗВО ІІІ-ІV р.а. з регбі.
Склад команди: Домусчі Альбіна, Луцюк Ганна, Медведенко Тетяна (студентки ф-ту НГ та Е), Здоренко Катерина (студентка ф-ту Т та ТХП і ПБ), Кацела Аліна (студентка ф-ту ММ і Л), Свята Каріна, Івшина Олександра, Неденко Юлія, Ігнатенко Марія (студентки ф-ту ТВ та ТБ), Шацкова Влада, Похлєбіна Надія (студентки ф-ту КС та А), Яковишина Марія, Павлюченко Дар’я (студентки ф-ту ІТХ та РГБ).

Тренер - ст. викладач кафедри фізичної культури та спорту Лаговська Надія Георгіївна.

Бажаємо дівчатам подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!