понеділок - неділя

14 травня 2019

Щиро вітаємо чоловічу збірну команду ОНАХТ з регбі, яка стала срібним призером ХХVІІ обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.!

Регбі в Україні не найпопулярніший вид спорту, проте він тут розвивається уже протягом століття.

Наші регбісти протягом п’яти років посідають призові місця у студентських змаганнях. Не став винятком і цей рік. Чергові змагання ХХVІІ обласних студентських ігор ЗВО ІІІ-ІV р.а. з регбі проходили в дуже напруженій обстановці. Збірна команда ОНАХТ без втрат дійшла до фіналу. Гра за перше місце вийшла дуже важкою і йшла, що називається, очко в очко, але на останній хвилині вирвали перемогу чемпіони України - збірна команда ОДАБА.

Чоловіча збірна команда ОНАХТ з регбі стала срібним призером!

Склад команди: Малакчі Олег, Карапетян Артем, Клюшнік Максим, Петров Микита, Шингаренко Артем, Галушко Євген, Коротниченко Олексій, Заболоцький Олександр. Тренер - ст. викладач кафедри фізичної культури та спорту Болтоматіс Денис Васильович.

Бажаємо хлопцям подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!