понеділок - неділя

12 квітня 2019

Студенти ОНАХТ нагороджені дипломами І та ІІІ ступеня на підсумковій конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук

12 квітня на підсумковій конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Харчові технології», що відбулась у Національному університеті харчових технологій брали участь студенти нашої академії.

Піддубняк Олександр студент СВО «Бакалавр» кафедри технології комбікормів і біопалива з науковою роботою на тему «Наукові підходи до технології виробництва комбікормів та підкормок для равликів Ахатинів», науковий керівник к.т.н., доц. Макаринська Алла Василівна та Сагієнко Марина студентка СВО «Магістр» кафедри технології молочних, олійно-жирових продуктів і косметики з науковою роботою на тему «Розробка технології сироваткового желе з рослинним екстрактом оздоровчого призначення», науковий керівник к.т.н. Ланженко Любов Олександрівна.

Серед 32 учасників з різних ЗВО України роботи отримали гідну оцінку членів журі. В результаті Піддубняк Олександр нагороджений Дипломом першого ступеня та Сагієнко Марина Дипломом третього степеня.

Щиро вітаємо переможців та наукових керівників, пишаємось їх здобутками та бажаємо творчої наснаги та подальших перемог.

Науково-дослідний інститут ОНАХТ!