Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
понеділок - неділя
з 8:00 до 18:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Новини / події / оголошення


19 березня 2019

Співробітники ОНАХТ взяли участь в науково-практичному семінарі «Досвід трансферу технологій в країнах Західної Європи»

18 березня 2019 року о ОНЕУ відбувся науково-практичний семінар «Досвід трансферу технологій в країнах Західної Європи», в якій взяли участь співробітники ОНАХТ. В семінарі з міжнародною участю було розглянуто важливі питання «Technology transfer - from different points of view in Western Europe», «Enterprise Europe Network (EEN) is effective instrument is for development of innovative activity and transfer of technologies».

Під час жвавого обговорення відбувся обмін думками щодо місця центрів трансферу технологій в комерціалізації інновацій на основі балансу інтересів науковців, підприємців та комерційних центрів трансферу технологій. Було наголошено, що необхідною є законодавча та юридична підтримка такої діяльності в Україні, а також необхідність охорони прав інтелектуальної власності та дотримання конфіденційності під час роботи з комерційними установами. Крім того, перед вирішенням питання щодо вкладення коштів в проекти, закордонні інвестори мають можливість пройти платформу, що включає особливості законодавства та оподаткування в Україні. Було підкреслено, що всі комерційно успішні проекти базуються на особистих зв’язках та стосунках, які сприяють діловим відносинам. Важливою складовою проекту є експертиза, що дозволяє отримати кошти через венчурні компанії, інвестиційні фонди, від корпорацій та банків.

За результатами семінару було вирішено організувати в червні 2019 року на базі ОНЕУ міжнародну конференцію з трансферу технологій.

ВНТЗтаМ, НДІ