вихідні: субота, неділя

4 грудня 2018

З 27 по 30 листопада 2018 р. викладачі кафедри ТКіБ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції в Польщі

З 27 по 30 листопада 2018 року викладачі кафедри технології комбікормів і біопалива, кандидати технічних наук, доценти Турпурова Тетяна Михайлівна, Ворона Ніна В’ячеславівна та Чернега Ілона Савелівна взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність», організована Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University, м. Новий Сонч, Польща.

В роботі конференції прийняли участь понад 60 учасників як вітчизняних закладів вищої освіти, так і зарубіжних (Білорусь, Молдова). Обговорювали актуальні проблеми соціальних наук, перспективні напрями досліджень в гуманітарних науках та пріоритети прикладних наукових досліджень.