вихідні: субота, неділя

9 листопада 2018

Щиро вітаємо чоловічу збірну команду ОНАХТ з регбі з перемогою!

Щиро вітаємо чоловічу збірну команду ОНАХТ з регбі, яка 3 листопада боролася відразу за два трофея - Кубок Студентської ліги та Почесний Кубок ім. Л.М. Шелестовича. Тріумф, головний Кубок та Почесний Кубок ім. Л.М. Шелестовича залишилися за збірною командою ОНАХТ.

Регбісти Одеської національної академії харчових технологій визнані найкращою командою на міських змаганнях серед студентів ЗВО. Склад команди: Малакчі Олег, Безземельний Олег, Гнедюк Сергій, Заровний Клим, Карпик Ярослав, Калита Миколай, Клюшник Максим, Петров Микита, Карапетян Артем.

Бажаємо подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!