без вихідних

6 липня 2018

Конкурс на отримання стипендій на навчання (кредитна академічна мобільність) в ECOLE SUPERIEURE D'AGRICULTURES (м. Анже, Франція) в рамках програми Erasmus+

До уваги студентів 4 курсу освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності «Харчові технології», освітньої програми «Технології продуктів бродіння та виноробства».

Кінцева дата подачі документів: 12 липня 2018 року, 12:00.

Одеська національна академія харчових технологій є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з ECOLE SUPERIEURE D'AGRICULTURES (м. Анже, Франція), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ у Франції.

Відповідно до умов проекту студенти 4 курсу (бакалаври) спеціальності «Харчові технології», освітньої програми «Технології продуктів бродіння та виноробства» мають можливість пройти навчання в ECOLE SUPERIEURE D'AGRICULTURES упродовж 3,5 місяців у 2018/2019 н. р.

Відбір кандидатів проводиться згідно:

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

• бути студентом ОНАХТ освітнього ступеня «Магістр» (на момент від’їзду) за вищевказаною спеціальністю;
  • володіти французькою мовою не нижче рівня В1.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.

Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 12 липня 2018 року (включно) подати до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. А-130, Марія Миколаївна) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ або ФРАНЦУЗЬКОЮ МОВОЮ:

• СV (формат Europass);
  • фотокопію закордонного паспорту;
  • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті та у Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності (див. зразок) Зразок
  • сертифікат про підтвердження знання французької мови не нижче рівня В1;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно подати в паперовому вигляді до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. А-130, Марія Миколаївна).

Будь-які документи, надані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про ECOLE SUPERIEURE D'AGRICULTURES: http://www.groupe-esa.com та про курс: http://courseguide.groupe-esa.com/

Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності.

Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за допомогою онлайн-калькулятора http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm

Відбір студентів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися конкурсною комісією ОНАХТ за такими критеріями:

• CV, досвід роботи в колишніх академічних мобільностях - 10 балів
  • Успішність навчання – 40 балів
  • Мотиваційний лист - 15 балів
  • Рекомендаційний лист та соціальна (наукова) діяльність - 10 балів
  • Рівень знання іноземної мови - 25 балів

Увага! Головним критерієм є академічні досягнення. Однак, при еквівалентних академічних досягненнях перевагу буде віддано кандидатам з менш благополучними соціально-економічними умовами.

Процедура зарахування. Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ інформує учасників про результати конкурсу. Перевага надаватиметься студентам, які ще не брали участь у програмі мобільності Erasmus +.

На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список.

Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми Erasmus+.

Далі приймаюча сторона організовує співбесіду с кандидатами, що пройшли відбір конкурсною комісією ОНАХТ.

У випадку відмови від участі у програмі мобільності номінованої особи, учасники з резервного списку подаються на розгляд приймаючого університету, відповідно до черговості у рейтинговому списку.