без вихідних

12 червня 2018

З 11 по 15 червня за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні проходить тур учасників партнерства голландського сектора відновлюваної енергетики. Захід стартував у Одесі 11 червня. Бізнес-івент відвідали і представники ОНАХТ – к.т.н., доц. Бошков Л.З. (кафедра термодинаміки та відновлювальної енергетики), к.т.н., доц. Бордун Т.В. та к.т.н., асистент Цюндик О.Г. (кафедра технології комбікормів і біопалива).

День був насиченим і цікавим, прекрасна локація, тепла гостинність і величезний потенціал для спільних проектів з перетворення відходів агровиробництва на тепло, електроенергію, пальне для двигунів, піролізне масло/нафту, біоетанол і біогаз!

Науково-дослідний інститут