вихідні: субота, неділя

7 березня 2018

З нагоди приєднання України до Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії оголошено конкурс

Міністерство освіти і науки України, відповідно листа Державного агентства з енергефективності та енергозбереження України від 21.02.2012 № 190-01/17/3-18 та з метою сприяння участі українських науковців, учнів, студентів у відборі кандидатів від України на здобуття премії енергії майбутнього ім. шейха Заїда на 2019 рік, інформує.

24 Лютого 2018 року Україна отримала статуc повноправного члена Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA).
Приєднання України до IRENA є потужним кроком до розвитку енергетичної дипломатії та надає додаткові гарантії потенційним інвесторам щодо інвестицій у відновлювальну енергетику України.

Під час проведення в січні 2018 року у м. Абу Дабі тридцятого регіонального форуму високого рівня, присвяченого розвитку відновлювальної енергетики – «Тиждень сталого розвитку», відбулося нагородження лауреатів Премії енергії майбутнього ім. шейха Заїда.

Премія заснована у 2008 році і щорічні нагороди вручаються в п’яти категоріях: «Великі підприємства», «Малі та середні підприємства», «Вищі школи», «Неприбуткові організації» та «Видатні особистості».

Детальну інформацію про премію та умови участі у конкурсі можна отримати за посиланням: http://zayedfutureenergyprize.com/en/

Науково-дослідний інститут