(048) 712-40-88,

Субота, Неділя -

13 лютого 2018

УВАГА!

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 року №775-V «Про Премію Верховної Ради найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок» та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок необхідно до 10 березня 2018 року подати кандидатури претендентів та їх роботи до НДІ ОНАХТ.

Премія присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Щороку присуджується 20 Премій у розмірі 20 тис. грн. кожна.

Премія може присуджуватися авторові (колективу претендентів або співавторів) один раз.

Колектив претендентів на присудження однієї Премії не може перевищувати 4-х осіб.

Претендентам на присудження Премії станом на 1 квітня має бути меньше 35 років.

На здобуття премії можуть висуватись роботи, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення.

З вимогами щодо оформлення документів можна ознайомитись у Директора Науково-дослідного Інститута ОНАХТ к.т.н., доц. Бордун Т.В. (кім. А-146, тел. 712-40-46), або за посиланням http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/775-16.

Щодо подання претендентів та їх робіт на присудження Премії Верховної Ради України