(048) 712-40-88,

Понеділок - П´ятниця
Субота, Неділя -

7 грудня 2017

До міжнародного дня боротьби з корупцією Механіко-технологічний коледж ОНАХТ провів виховну годину

7 листопада в Механіко-технологічного коледжі ОНАХТ була проведена виховна година з елементами дискусії на тему «Вчимося бути чесними громадянами України. Скажемо корупції – НІ!».

Мета проведення – формування антикорупційної правосвідомості студентів, нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно-небезпечного явища; надання студентам знань щодо шляхів запобігання корупції, забезпечення умов для формування елементів правової культури, правових орієнтирів і правомірної поведінки.

Крім наведених актуальних питань, винесених для розгляду на виховну годину, студентами груп були продемонстровані власні соціальні плакати на тему „STOP Корупція", які наочно продемонстрували розглянуті питання та бачення цього явища.