без вихідних

22 квітня 2016

Перемога там, де є рух вперед.
Рей Бредбері

Щиро вітаємо з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» студентів факультету ІТХРГіТБ Матуляк Анастасію Дмитрівну та Бородіну Вікторію Сергіївну!

Нехай ця перемога відкриє перед вами нові горизонти пізнання, нові можливості, навчить висувати перед собою мету і добиватися свого!
Висловлюємо подяку керівнику – Дишкантюк Оксані Володимирівні, а також колективу викладачів, які невпинно працюють на результат! Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення усіх мрій і життєвих планів.

Участь ОНАХТ в Міжнародних виставках

12-14 квітня 2016 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Міжнародний Форум харчової промисловості та упаковки (International Forum Food Industry and Packaging) IFFIP 2016, в якому традиційно ОНАХТ прийняла участь. Цей захід об’єднав тематичні виставки: «ПродЕкспо», «ПакЕкспо», «Хлібопекарська і кондитерська індустрія» і «ПродТехМаш», таким чином, що відразу з’являється уявлення про всі складові процесу функціонування харчової промисловості. Семінари та тематичні стенди, майстер-класи зібрали понад 9 000 відвідувачів, що підтвердило статус виставки як ефективної ділової платформи для розвитку успішного бізнесу. Представники ОНАХТ прийняли участь у низці заходів як шляхом представлення досягнень з удосконалення різних виробів, техніки та технологій, пропонування впровадження нововведень з використанням сучасних тенденцій розвитку харчової промисловості завдяки розробці цілого набору спеціалізованих рішень, так і завдяки залученню висококваліфікованих фахівців академії до складу конкурсних комісій, зокрема «Зірка упаковки».

21 квітня 2016

Вітаємо призерів 1 етапу Всеукраїнської олімпіади з програмування!

В суботу 16 квітня 2016 року одночасно по всій Україні пройшли змагання 1/8 чемпіонату світу з програмування (одночасно є першим етапом Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування). Більша частина команд Одеської області змагалася на майданчику на Обчислювальному центрі Одеської національної академії харчових технологій (на Дворянській 1/3), причому багато фахівців відзначають відмінну підготовленість комп'ютерних класів ОНАХТ, велику їх кількість і забезпеченість обслуговуючим персоналом.
Для проведення змагання зазвичай використовується кілька серверів в різних регіонах України, що дозволяє провести змагання на одному і тому ж наборі завдань з максимальною об'єктивністю. Всі рішення відправлялися для перевірки на сервера змагання, де проводилася повністю автоматична перевірка, що виключало суб'єктивність і упереджене ставлення до окремих командам.
Команди нашої академії зовсім недавно стали брати участь в олімпіадах з програмування, тим радісніше від того, що команда ONAFT_C ++ In14Days, в складі студентів факультету інформаційних технологій та кібербезпеки Пройденко Олександра, Шановського Богдана і Латишева Андрія другий рік поспіль стають призерами цих змагань - вони знову завоювали 3-е призове місце в Одеському регіоні та зайняли 6 місце в цих змаганнях у Південному регіоні України!

Вітаємо переможців та їх тренера - доцента Антонову А.Р. з новим успіхом в IT-змаганнях!

З 26 по 28 квітня 2016 року
Одеська національна академія харчових технологій проводить
ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади
за спеціальністю
«Холодильні машини і установки»

До участі у II етапі запрошуються переможці І етапу вузівських олімпіад
за напрямом «Холодильні машини і установки».
Для участі у II етапі Всеукраїнської олімпіади необхідно
до 1 березня 2016 р.
надіслати до Оргкомітету анкети учасників II етапу та керівників команд,
оформлені відповідно до Положення про проведення студентської олімпіади.

21 квітня 2016

Сильніше той, хто перший.
Горацій

Щиро вітаємо з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» студентку факультету ММіЛ Маркову Анну Федорівну!

Бажаємо примножувати свою енергію, неодмінних успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку!
Висловлюємо подяку керівнику – Савенко Ігорю Івановичу, а також колективу викладачів академії, які щоденно вносять безцінний вклад у знання своїх учнів! Бажаємо Вам творчої наснаги та духовної сили на нові звершення та перемоги!
Так тримати!