Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


14 листопада 2016

Зустріч з директором Лондонської школи англійської мови Гремом Джонсом

Запрошуємо Вас відвідати зустріч з директором Лондонської школи англійської мови Гремом Джонсом. У ході зустрічі Ви дізнаєтесь про європейську систему оцінювання рівнів знання мови, Кембриджських іспитах, а також про можливості школи.
Захід відбудеться 16 листопада 2016 року в аудиторії Б-210. Початок о 1330, тривалість – не більше 30 хвилин. Чекаємо усіх зацікавлених!

11 листопада 2016

Українсько-хорватський бізнес-форум

21 листопада 2016 року в рамках першого офіційного візиту в Україну нового Прем’єр-міністра Республіки Хорватія Андрія Пленковича у ТПП України за сприяння Посольства Республіки Хорватія в Україні та Почесного Консула України в Хорватії, офіційного представника ТПП України у Хорватії, Словенії та Боснії і Герцеговині Івіци Піріча відбудеться українсько-хорватський бізнес-форум, у якому зокрема передбачається участь Примєр-міністра України Володимира Гройсмана та Прем’єр-міністра Хорватії Андрія Пленковича.
Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-хорватського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Хорватії, унікальний досвід інтеграції хорватської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та Хорватії, презентації декількох хорватських компаній.
До участі у форумі запрошуються українські компанії, зацікавлені у налагоджені коопераційних стосунків з Хорватією.
У разі зацікавленості прохання до 15 листопада п.р. підтвердити свою участь, надіславши до Департаменту міжнародного співробітництва (bea-ier@ucci.org.ua; факс: (044) 279-44-56) заповнену анкету учасника.
За додатковою інформацією прохання звертатися до Департаменту міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 279-44-56, 279-64-06.

10 листопада 2016

Вітаємо усіх науковців ОНАХТ із днем науки!

Це свято щороку чекають з особливим нетерпінням. До нього готуються найрізноманітніші тематичні заходи, сюрпризи і звичайно ж привітання. Одеська національна академія харчових технологій відзначила свій 114-й день народження.

7 листопада 2016

Профорієнтація продовжується!

Одеська національна академія харчових технологій постійно працює в напрямку профорієнтаційної роботи: реклама в соціальних мережах та засобах масової інформації, розміщення рекламних буклетів з логотипами ОНАХТ у міських маршрутних таксі, на рекламних банерах міста, розповсюдження інформаційних буклетів при безпосередньому контакті з абітурієнтами.
4 листопада 2016 року представниками Одеської Національної академії харчових технологій на базі загальноосвітньої школи-гімназії №1 м. Роздільна проведено зустріч з випускниками шкіл міста організована Роздільнянським міськрайонним центром зайнятості.
Школярів, їх батьків цікавило насамперед те, які спеціальності можливо отримати в ОНАХТ і як знайти роботу та використати свої знання набуті під час навчання.
Представник кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі ОНАХТ Ольга Василівна Євтушок, відповіла на усі поставлені запитання та розповіла, які можливості розкриваються у студентів, котрі отримають освіту за спеціальностями «Маркетинг» та «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність». Дані професії тісно пов'язані з часом, досягненнями сучасної IT, світовим досвідом в економіці, соціальними потребами. Звернули увагу на те, що за фахівцями до академії звертаються керівники підприємств, які хочуть бути впевненими в завтрашньому дні – це і знову створені фірми і досвідчені виробники товарів і послуг. Але, хочеться підкреслити, що сучасний студент не шукає роботу після закінчення ОНАХТ, він, у більшості випадків, вже успішно поєднує навчання з початком трудової кар'єри. Як це відбувається? Є кілька варіантів: проводяться двічі на рік ярмарки вакансій; практики під час навчального процесу (студенти, які зарекомендували себе, залишаються там працювати); регулярні звернення керівників різних підприємств з проханням порекомендувати відповідального і грамотного студента; зустрічі з фахівцями в сфері маркетингу, підприємництва та торгівлі, у вигляді майстер-класів, тренінгів тощо; участь у конкурсах студентських робіт – там помічають найбільш активних і пропонують їм роботу; участь у конференціях – можливість особистого знайомства з представником цікавою фірми; екскурсії на провідні підприємства міста. Цим перелік заходів не обмежується. Основні вимоги роботодавця – знання теоретичної бази, відповідальність, бажання вчитися і розвиватися.
Таким чином, випускник Одеської національної академії харчових технологій має не тільки теоретичні знання, але й досвід роботи, що дозволяє йому успішно конкурувати на ринку праці і отримувати гідну заробітну плату.
Представник вищого навчального закладу розповіла також про умови вступу на навчання, можливість стажування та отримання додаткової освіти, працевлаштування, як в Україні, так і за кордоном.
Крім того, учні та вчителі запросили представників ОНАХТ на батьківські збори, щоб детальніше ознайомитися зі спеціальностями академії.
Також Роздільнянським міськрайонним центром зайнятості було запропоновано зустрітися зі школярами, які проживають у віддалених селах.
Сподіваємося, що випускники шкіл Роздільнянського району оберуть навчання майбутнім професіям, якими зможуть оволодіти в нашій академії.

  

 

6 листопада 2016

Студенти ОНАХТ відсвяткували Helloween

31 жовтня - Веселе свято гарбуза або Хеллоуїн. Студенти факультету менеджменту, маркетингу і логістики перенесли нас у світ містики, солодких і смачних страв, гарбузових світильників, красивих і жахливих костюмів, кумедних і страшних розіграшів.
Хеллоуїн - подія в нашій країні нова і все ще неоднозначна. Однак, серед молодих людей і дітей Хеллоуїн користується великою популярністю, не маючи при цьому ніякого релігійного чи похмурого підтексту.
Світильник Джека - основний атрибут свята і його неможливо обійти увагою. З гарбуза виймають м'якоть і вирізують пики: забавні і смішні, або страшні і грізні. За повір'ям, такі гарбузи будуть відлякувати злих духів і всіх, хто прийшов з нечистими помислами. І чим більше таких гарбузів буде в будинку, тим яскравіше пройде свято.
Ну і яке ж свято без солодкого столу? Студенти факультету підготували цікаві вікторини, співали пісні, всі бажаючі могли скуштувати смачні цукерки і солодощі (тістечка, пальчики, солодкі черв'ячки, яблука в карамелі і багато інших ласощів). Всі зібрані кошти будуть спрямовані до підшефної школи-інтернат смт. Миколаївка.