Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 7:00 до 18:00
без вихідних

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


24 жовтня 2016

Посольство України в Канаді запрошує на саміт: «Відновлювальні джерела енергії у видобуванні»

За інформацією посольства України в Канаді у період з 20 по 22 листопада 2016 р. у м. Торонто (Канада), відбудеться саміт на тему: «Відновлювальні джерела енергії у видобуванні» (4th Annual Renewables for Mining Toronto Summit).
Основною темою саміту є використання джерел відновлювальної енергії у видобувному секторі; учасниками є представники ключових гравців на ринку корисних копалин з Європи, Південної Африки Австралії, Південної та Північної Америки.
Детальна інформація про участь у саміті та програма спікерів знаходиться за посиланням:
http://worldcongress.energyandmines.com

20 жовтня 2016

Посольство України в Республіці Словенія разом з Торгово-промисловою палатою Словенії запрошують до участі
в Українсько-Словенському бізнес-форумі

Повідомляємо, що за активної підтримки Посольства України в Республіці Словенія разом з Торгово-промисловою палатою Словенії в рамках офіційного візиту Президента України П. Порошенка 08 листопада 2016 р. в ТПП Словенії (Dimiceva 13, SI-1504 Ljubljana, Republic of Slovenia) відбудеться Українсько-Словенський бізнес-форум.
Форум, на думку ТПП України, є знаковим і матиме непересічне значення для подальшого розвитку торговельно-економічного співробітництва сторін. Учасників форуму проінформують про бізнес-клімат та інвестиційні можливості в Республіці Словенія та в Україні. Найбільш ефективним та важливим елементом проведення двостороннього Українсько-словенського бізнес-форуму буде проведення переговорів між бізнес-колами Словенії та України у форматі В2В.
Для українських учасників Торгово-промислова палата Словенії зможе підібрати профільні словенські компанії для В2В переговорів.
ТПП України формує делегацію українських ділових кіл, яку очолюватиме президент ТПП України Г.Д. Чижиков.
Про прийняте рішення щодо намірів участі у форумі просимо інформувати Департамент міжнародного співробітництва ТПП України, Янков Сергій Анатолійович тел.: (044) 270-57-33, isa-iprg@ucci.org.ua, Бондаренко Ольга Іванівна тел.:(044) 279-44-56, boi-ier@ucci.org.ua.

19 жовтня 2016

Лист МОН України від 07.10.2016 №1/9-542 «Щодо застосування державної мови»

Міністерство освіти i науки звертає увагу на невиконання у повному обсязі мовного законодавства України у частині застосування державної мови в навчальних закладах, про що свідчать, зокрема, звернення представників громадських організацій і окремих громадян. Відповідно до Конституції України та законів України роз’яснюємо наступне.

У робочий час у навчальних закладах з навчанням українською мовою науково-педагогічними, педагогічними працівниками та іншим персоналом використовується українська мова, а у навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин поряд з українською мовою - також мова, якою здійснюється навчально-виховний процес у цьому закладі.

Робочі навчальні плани з певним мовним компонентом розробляються загальноосвітніми навчальними закладами щорічно на основі Типових навчальних планів. Варіант Типового навчального плану (без вивчення/із вивченням мови національної меншини, з вивченням однієї чи двох іноземних мов тощо) навчальний заклад обирає в залежності від свого типу, спеціалізації, освітніх запитів учнів, їхніх батьків і з урахуванням кадрового та матеріально-технічного забезпечення. При цьому рекомендуємо заздалегідь, щороку не пізніше 1 березня розпочинати роботу над проектом робочого навчального плану, широко про це інформувати батьків та учнів з використанням веб-сайту закладу, батьківських зборів, проводити відповідне опитування.

Крім того, з метою розширення сфери застосування державної мови в сфері освіти та інших сферах суспільного життя рекомендуємо посилити роботу з популяризації української мови в учнівському, студентському та педагогічному середовищі, залучаючи дітей та молодь до участі в різноманітних навчально-виховних та культурно-просвітницьких заходах, а також, за необхідності, забезпечити підвищення рівня володіння державною мовою науково-педагогічними та педагогічними працівниками.

 

Лист МОН України від 07.10.2016 №1/9-542 «Щодо застосування державної мови» в електроному вигляді

18 жовтня 2016

6–7 жовтня 2016 року пройшов тренінг для спеціалістів мукомельної та хлібопекарської промисловості
«ОЦІНКА ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЗЕРНА ТА БОРОШНА»

Кафедра Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів сумісно із кафедрою Технології переробки зерна 6–7 жовтня 2016 року провели ТРЕНІНГ для спеціалістів мукомельної та хлібопекарської промисловості «ОЦІНКА ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЗЕРНА ТА БОРОШНА».
У Тренінгу прийняли участь 7 провідних підприємств галузі: Дочірнє підприємство „Кондитерська корпорація „РОШЕН”, ТОВ «Запоріжмлин», ПВТП «ДЖІ-ЕН-ЕЛ», «УК Агросервіс 2000», ТОВ «Пуратос Україна», ПАТ «ДПЗКУ» «Кролівецький КХП», ТОВ «Наука і технологія».
У рамках тренінгу проведено лекції за актуальними темами «Теорія і практика оцінки хлібопекарських властивостей зерна», «Хлібопекарські властивості борошна. Технологічні аспекти стабілізації якості борошняної продукції у динамічних умовах виробництва»; майстер-класи по визначенню показників якості та хлібопекарських властивостей зерна та борошна, визначенню хлібопекарних властивостей зерна на інноваційному приладі «Міксолаб», визначенню показників якості та хлібопекарських властивостей борошна (за структурно-механічними властивостями тіста на фаринографі та екстенсографі Брабендера, міксографі Свансона; визначення сили борошна на Альвео-консистографі.
Учасники Тренінгу мали унікальну можливість власноруч працювати на найсучасніших іноземних приладах, люб’язно наданих компанією «Сок-Трейд», визначати показники хлібопекарських властивостей зерна та борошна власного виробництва, привезених з підприємств.
По закінченню Тренінгу проведений Круглий стіл учасників з співробітниками кафедр Технології переробки зерна та Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів, врученні розроблені за власною формою пронумеровані іменні сертифікати учасникам заходу та групову фотографію.
Активне двобічне спілкування учасників та організаторів заходу дозволило обмінятися враженнями про Тренінг, намітити майбутні тематики Тренінгів, домовитися про активну співпрацю.

  

  

 

18 жовтня 2016

10 жовтня 2016 року було проведено інформаційний день програми ГОРИЗОНТ 2020

10 жовтня 2016 року в Одеській національній академії харчових технологій було проведено день програми ГОРИЗОНТ 2020 за напрямом «Харчова безпека, стале сільське господарство, морські дослідження та біоекономіка». На зустріч були запрошені як зацікавлені у отримані грантів вчені, завідуючі кафедрами, відповідальні за наукову роботу та міжнародні зв’язки співробітники кафедр ОНАПТ, так і представники малого та середнього бізнесу.
Координатор національного контактного пункту (НКП) програми ГОРИЗОНТ 2020, к.б.н. Степанова Т.Ю. розповіла про можливості програми, відкриті конкурси з цікавих для аудиторії тем, детально розглянула такі важливі аспекти реалізації проектів, як інструменти пошуку партнерів, створення профілю, заповнення заявки тощо.
При відповіді на питання координатор детально зупинилась на особливостях фінансування наукових досліджень в рамках програми, перешкодами, з якими найчастіше зустрічаються вітчизняні вчені при підготовці проектної пропозиції. Заплановано також серія послідуючих зустрічей вчених ОНАХТ з представниками НКМ ГОРИЗОНТ 2020.