Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


11 квітня 2017

Вітаємо переможницю Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка студентку факультету НТТіТ Жердецьку Тетяну Василівну!

Бажаємо здійснення усіх мрій, творчих злетів та подальших успіхів в усіх починаннях! Висловлюємо подяку керівнику – Южаковій Тетяні  Василівні, а також колективу викладачів кафедри, які щоденно вносять безцінний вклад у знання своїх учнів! Бажаємо Вам творчої наснаги та духовної сили на нові звершення та перемоги!

11 квітня 2017

Щиро вітаємо з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Екологічна безпека» студента факультету ПЕЕтаНТ Бойко Віктора Вікторовича!

Нехай ця перемога стане початком великих перемог на довгому тернистому шляху життя, а твої успіхи - стануть впевненим кроком у світле майбутнє!
Висловлюємо подяку керівнику – Крусір Галині Всеволодівні, а також колективу викладачів за Вашу важку працю та безмежне терпіння! Бажаємо Вам міцного здоров’я, внутрішньої сили, оптимізму, енергії та нових яскравих успіхів!

11 квітня 2017

Щиро вітаємо з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Цивільний захист» студента факультету ЕТОтаТД Нейченко Миколу Миколайовича

Впевнені, що це лише початок успіхів, що чекають на тебе попереду! Тому бажаємо міцного здоров’я, жаги до знань, наполегливості у навчанні та досягнення усіх вершин!
Висловлюємо подяку керівнику – Швецю Віктору Григоровичу, а також колективу викладачів, за Вашу важку працю та безмежне терпіння! Бажаємо Вам міцного здоров’я, внутрішньої сили, оптимізму, енергії та нових яскравих успіхів!

10 квітня 2017

Вітаємо переможців II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук із галузі «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції»

6 квітня 2017 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у 2016-2017 н. р. із галузі «Харчова промисловість та переробка сільськогосподарської продукції».
Пленарне засідання конференції урочисто відкрив проректор з наукової роботи ХДУХТ, д. т. н., проф. Михайлов В.М., який привітав учасників та побажав усім фіналістам успішного захисту своїх робіт.
У II тур конкурсу за секцією «Інноваційні технології у харчовій промисловості та ресторанному господарстві» із 95 робіт, надісланих з вищих учбових закладів усієї України, було відібрано 54 роботи, 13 робіт вийшли у фінал конкурсу, серед яких дві роботи студентів ОНАХТ.
Студент 4 курсу, факультету ТХППКЗЕіТ Ларіонов І.М. з роботою «Використання технології Souse Vide у виробництві кулінарних виробів з м’яса птиці» (науковий керівник – к. т. н., доцент кафедри технології м’яса, риби і морепродуктів Солецька А.Д.) успішно захистив свою роботу на пленарному засіданні конференції і отримав диплом I ступеня.
Магістри факультету ТЗХКВКіБ Кушнір Ю.Р. і Паламарчук Б.В. з роботою «Удосконалення технології вафельних виробів з використанням пребіотиків» (науковий керівник – к. т. н., доцент кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Коркач Г.В.) отримали диплом III ступеня.
Ми пишаємось високим рівнем наукових робіт, які було виконано у стінах нашої Академії, підготовкою студентів, що достойно захистили свої роботи і відстояли перемогу у II турі конкурсу та щиро вдячні науковим керівникам за високий професіоналізм у підготовці переможців.
Також хочеться висловити вдячність організаторам підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за гостинність та теплу, дружню атмосферу наукового свята.  

  

    

9 квітня 2017

Проведення вебінару англійською мовою на факультеті Інформаційних технологій та кібербезпеки

Сьогодні наукові статті пишуть не тільки вчені, аспіранти, а й студенти, в основному магістри. Науковий рух розвивається, до досліджень підключаються численні помічники: вони із задоволенням вивчають складні матеріали, збирають джерела, вносять власні оригінальні ідеї. Дуже важливо, щоб стаття була затребувана і прочитана не тільки в нашій країні, на і за кордоном, однак до матеріалів, які охоплюють зарубіжну аудиторію, пред'являються деякі специфічні вимоги. Важливо знати ряд нюансів, щоб написати наукову статтю, яка буде опублікована, затребувана і помічена вченими всього світу. І хто про це може краще розповісти, чим безпосередньо європейські вчені, які мають солідний досвід наукових публікацій?
7 квітня 2017 року на факультеті Інформаційних технологій та кібербезпеки було проведено вебінар "Preparing your article and submitting to a journal" (Правила підготовки статті та її відправки в журнал), який модерувала Liz Hoffman, співробітниця The Open Access Pubisher (вебінар проводився англійською мовою). Вебінар відбувся в мультимедійній аудиторії 314 кафедри ІТіКБ з використанням великого екрану і проектора, на ньому були присутні викладачі, магістри та студенти 4 курсу факультету. Захід був проведений за допомогою сервісу Gotowebinar, сучасного засобу проведення онлайн співбесід, конференцій і вебінарів. З нашого боку зустріччю керувала доцент кафедри ІТіКБ Ольга Ольшевська.
Нагадаємо, що вебінар - це онлайн-семінар, лекція, курс, презентація, організований за допомогою web-технологій в режимі прямої трансляції. Ведучий знаходиться за своїм комп'ютером, а учасники мають можливість дивитися за розповіддю в режимі онлайн в будь-якій точці світу (для цього потрібно лише підключити свій комп'ютер до вебінару, заздалегідь зареєструвавши себе в ньому). Всі учасники мають можливість між собою спілкуватися (в основному це відбувається в режимі чату, тобто учасники пишуть питання і коментарі, а ведучий на них відповідає).
Liz Hoffman познайомили аудиторію з вимогами, які пред'являє весь науковий світ до публікацій. Робота повинна бути цікава, містити в собі оригінальну ідею, спостереження, висновки, мати чітку структуру і хорошу теоретичну базу. Така стаття обов'язково викличе науковий інтерес, принесе користь читачам і автору.
Після закінчення вебінару присутні обмінялися думками, відзначили деякі специфічні вимоги західних видань до публікацій, вирішили продовжити практику проведення подібних зустрічей в інформаційному просторі англійською мовою.

Декан факультету ІТтаКБ Сергій Котлик