Приймальна комісія

(048) 712-40-88,
722-80-99

Час роботи:
Понеділок - П´ятниця
з 9:00 до 17:00
Субота, Неділя -
з 9:00 до 16:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


19 грудня 2015

Викладачі ОНАХТ провели науково-практичний семінар для співробітників
ТОВ «Вінницька птахофабрика»

Використання новітніх технологій, дотримання санітарно-гігієнічних норм під час виробництва та фасування, оперативна доставка курятини вже давно зробили ТМ "Наша Ряба" (ПАТ "Миронівський хлібопродукт") лідером серед українських брендів. Все це стало можливим завдяки основній конкурентній перевазі ПАТ "Миронівський хлібопродукт" – високоякісним трудовим ресурсам. Близько 30 000 висококваліфікованих спеціалістів, які працюють на підприємствах ПАТ "Миронівський хлібопродукт", володіють унікальними знаннями та досвідом, їх професіоналізм та відповідальне ставлення до роботи на кожному етапі виробництва забезпечують найвищий рівень якості та безпеки кінцевого продукту. Слід зазначити, що вимоги до персоналу дуже високі і, останнім часом, все частіше представники відділу управління HR ПАТ "Миронівський хлібопродукт" стають учасниками ярмарків вакансій, які проводить Одеська національна академія харчових технологій, підприємство залюбки бере на стажування та практику наших студентів, дає можливість за кошти ПАТ "Миронівський хлібопродукт" отримати вищу освіту за іншою спеціальністю своїм співробіникам та дбає про постійне підвищення кваліфікації фахівців кожного департаменту.

Так, наприклад, тільки в 2015 році для співробітників філії «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика» (складової ПАТ "Миронівський хлібопродукт"), Інститут ПДО і ПК ОНАХТ провів два виїзних навчально-практичних семінари підвищення кваліфікації в м. Ладижині: для співробітників, які працюють на елеваторі та для співробітників комбікормового цеху.

Для співробітників комбікормового цеху 8 та 9 грудня 2015 року провідні викладачі кафедри «Технології комбікормів і біопалива» (д.т.н., заслужений діяч науки і техніки України, зав. кафедри Технології комбікормів і біопалива, ректор Одеської національної академії харчових технологій, професор Єгоров Богдан Вікторович, к.т.н., доцент Макаринська Алла Василівна, к.т.н., доцент Воєцька Олена Євгенівна, к.т.н., доцент Бордун Тетяна Василівна), кафедри «Біохімії, мікробіології та фізіології харчування» (проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ОНАХТ, к.т.н., доцент Кананихіна Олена Миколаївна) та кафедри «Безпеки життєдіяльності» (к.т.н., в.о. зав. кафедри Безпеки життєдіяльності, к.т.н., доцент Фесенко Олена Олександрівна) провели науково-практичний семінар «Сучасний стан технології та техніки виробництва комбікормів». Актуальна тема семінару дозволила, навіть при високій інтенсивності виробничого процесу, зібрати 27 учасників семінару.

В перший день семінару проф. Єгоров Б.В. розкрив сучасні проблеми виробництва і використання комбікормів та висвітлив шляхи їх подолання. Доц. Макаринська А.В. надала слухачам інформацію про фізичні і хімічні властивості кормової сировини. Доц. Фесенко О.О. провела навчання з охорони праці та техніки безпеки при прийманні, зберіганні сировини та виробництві комбікормів. Доц. Кананихіной О.М. були проведені консультації з визначенням мікотоксинів в кормовій сировині і комбікормі.

Другий день семінару був присвячений доповідям викладачів кафедри «Технології комбікормів і біопалива». Особливо жваве обговорення викликала доповідь заслуженого діяча науки і техніки України, проф. Єгорова Богдана Вікторовича – «Технологічний процес кондиціонування розсипного комбікорму. Експандування», який крім теоретичних та практичних аспектів проблеми розповів про досвід впровадження цих процесів на провідних комбікормових підприємствах Франції, Голандії та Данії.

Керівництво філії «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика» і слухачі семінару дуже високо оцінили виступи викладачів на семінарі та висловили намір зробити такі навчальні заходи щорічними.

Проведений семінар був корисний обом сторонам: працівники філії «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика» отримали нові знання, відповіді на свої запитання та сертифікати, які підтверджують проходження підвищення кваліфікації на семінарі, а для Одеської національної академії харчових технологій цей семінар став яскравим іміджевим заходом, який засвідчив, що ОНАХТ – це ВНЗ, який має висококваліфікованих викладачів та провідних науковців. Крім того, в рамках даного семінару викладачі також мали змогу детально ознайомитися з технологічними особливостями виробництва комбікормів на ТОВ «Вінницька птахофабрики», що дозволить використати цей досвід під час учбового процесу в ОНАХТ.

17 грудня 2015

Вітаємо Олександру Ракевич «Міс Україна Південь» і Лоліту Шаповал «Міс Інтернет»

15 грудня відбувся фінал конкурсу «Міс Одеса 2016».
Цього року дівчата боролися за корону і титул «Міс Одеса 2016» та «Міс Україна Південь 2016».
У ході кастингів для конкурсу були відібрані 15 дівчат від 16 до 25 років. У число конкурсанток увійшли студентки Одеської національної академії харчових технологій - студентка факультету менеджменту, маркетингу і логістики, Олександра Ракевич і студентка факультету інформаційних технологій і кібербезпеки Лоліта Шаповал.
За результатами голосування титул «Міс Україна Південь» завоювала Олександра Ракевич. Титул «Міс Інтернет» дістався Лоліті Шаповал.

 

Колектив Одеської національної академії харчових технологій вітає студенток із блискучими виступами і гідною перемогою!

P.S. Детальну інформацію про конкурс, думках журі та самих конкурсантів читайте в наступному випуску газети «Технолог».

10 грудня 2015

Перемога наших студентів у міжнародній гумористичній олімпіаді з програмування

5 грудня пройшла міжнародна гумористична олімпіада з програмування - Proggy-Buggy Contest, проведена відомої IT-компанією DataArt. Для участі в ній цьогоріч зареєструвалося 140 команд (що стало рекордом за всі роки проведення), а географія учасників охопила Росію, Україну, Польщу та Великобританію. В олімпіаді взяли участь всі міста, де є центри розробки DataArt: Буенос-Айрес, Лондон, Одеса, Санкт-Петербург, Люблін, Воронеж, Вроцлав, Київ, Дніпропетровськ, Львів, Харків, Херсон та ін.
До участі були запрошені розробники, тестувальники, бек-офіси та всі азартні люди, які мають уявлення, що таке «консольний додаток», стандартні потоки введення/виводу, які знають, як пишуться програми.
Олімпіада проходила в режимі реального часу, а всі учасники могли бачити суперників в інших містах в онлайн-трансляції.
Нагадаємо, що олімпіада Proggy-Buggy Contest - це 13 завдань з програмування, на вирішення яких дається 42 хвилини. У розпорядженні кожної команди не більше ніж з трьох чоловік, один ноутбук зі списком дозволених для використання програм. Рішення перевірялися автоматично, учасники могли бачити результати перевірки своєї команди в інтернеті в реальному часі. Журі оцінювало учасників за результатами автоматичних запусків компільованих на сервері програм-рішень на тестових наборах даних. Враховувалися правильність і ефективність рішень (за швидкодією і по використанню пам'яті).
Завдання олімпіади з програмування були нескладні, але їх було багато, легенди завдань були об'ємними (сторінка тексту), а часу - всього 42 хвилини.
Нагородження проходило за чотирма номінаціями: кращий результат в загальному командному заліку, кращий результат по країні, кращий результат по кожному місту-учаснику і кращий результат серед команд DataArt. Після олімпіади організатори з учасниками провели розбір польотів і проаналізували вирішення завдань.
Переможцем змагань у загальнокомандному заліку стала команда нашої Академії, факультету Інформаційних технологій і кібербезпеки!!!
Команда ОНАХТ C ++ in14Days (тренер команди - доцент кафедри Інформаційних технологій і кібербезпеки) перемогла з великим відривом від суперників і показала найкращий результат в Україні і Світі !!!
Детальніше про результати Proggy-Buggy Contest 2015 на сайті: www.dataart.ru
За останні два роки хлопці з команди C ++ in14Days ставали призерами та переможцями великої кількості різних олімпіад з програмування і навіть вийшли в півфінал студентського командної першості світу з програмування ACM ICPC. До складу команди входять студенти факультету Інформаційних технологій і кібербезпеки ОНАХТ Пройденко Олександр, Латишев Андрій, Шановська Богдан.

Вітаємо нашу команду !!! Ви найкращі!!! Так тримати!!!

7 грудня 2015

Безкоштовне стажування у США в 2016 році за програмою SABIT

Програма SABIT була розроблена в 1990 р. Міжнародною Адміністрацією Торгівлі в Міністерстві Торгівлі США у Вашингтоні. Мета програми - сприяння економічній реструктуризації країн СНД - Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменістану, України та Узбекистану. SABIT проводить стажування менеджерів середньої та вищої ланки, вчених та інженерів країн СНД в малих, середніх і великих американських компаніях і недержавних організаціях.

Під час стажування велика увага приділяється спеціалізованій галузевій підготовці, вивченню концепцій західного менеджменту та принципів функціонування ринкової економіки, що необхідно для підтримки економічного розвитку та залучення зарубіжних інвестицій в країни СНД. SABIT також надає унікальну можливість як американським компаніям, які беруть участь у проведенні програми стажування, так і стажистам з СНД встановити і підтримувати подальші ділові відносини, які є запорукою успішної діяльності на світовому ринку. Стажери повертаються додому з практичною підготовкою, необхідною для прийняття рішень з реструктуризації їх підприємств і трансформації економіки в сучасну, ефективну систему, орієнтовану на розвиток приватного сектора. В американських компаній, що беруть участь у проведенні програми стажування, з'являється можливість встановити контакти з представниками з СНД, ознайомити потенційних ділових партнерів або покупців зі своєю продукцією та послугами, і розширити свою експортну та інвестиційну діяльність. SABIT також збільшує конкурентоспроможність американських компаній, сприяючи розвитку взаємовигідних ділових відносин з підготовленими кадрами, більш розташованими до встановлення ділових відносин з США.

Детальніше про умови участі в програмі на сайті: www.sabitprogram.org

25 листопада 2015

Участь студентів факультету ІТіКБ в першостях світу та України з програмування

15 - 18 жовтня 2015 року у Вінницькому національному технічному університеті вп'яте пройшли змагання півфіналу студентської командної першості світу з програмування ACM-ICPC.

В 2015 р. південно-східний європейський півфінал студентської першості світу з програмування ACM-ICPC знову проходив у мультісайтовому режимі на двох майданчиках:
- Бухарестський політехнічний університет, Румунія
- Вінницький національний технічний університет, Україна.
Півфінал проходив в один і той же час, 16 і 17 жовтня, на одному і тому ж наборі завдань, із загальним табло. Будь-яка з команд університетів країн Південно-Східної Європи могла взяти участь у півфіналі на одному з двох майданчиків (сайтів) за своїм вибором, на кожному з яких зібралися близько 50 команд.

Вже більше п'ятнадцяти років проводиться відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади за правилами ACM-ICPC, кількість учасників першого етапу якої за ці роки зросло з 68 команд у 2001р. до 643 з 98 університетів в 2015 р.

У цьому році до Вінниці прибули 44 команди . У Бухаресті участь у змаганнях взяли 42 команди з Республіки Болгарії, Боснії і Герцеговини, Республіки Македонії, Республіки Молдова, Румунії, Республіки Сербії та Турецької Республіки.
Всього в півфіналі першості світу взяли участь 86 команд з 7 країн Південно-Східної Європи.
Командам - учасницям були запропоновані 15 завдань різного рівня складності, з різних розділів алгоритмічного програмування. Команда нашої академії в складі: Пройденко Олександра (353 гр), Шановського Богдана (341 гр) і Латишева Андрія (343 гр), тренера команди Антонової А.Р. - доцента кафедри ІТіКБ вперше вибороли право участі в цьому півфіналі. Ця першість самого високого рівня, яка щорічно проводиться в світі. Для участі в змаганні збираються найсильніші команди студентів, тому і завдання для вирішення пропонуються складні, з серйозними тестовими наборами. Як і в будь-якому спортивному змаганні, перемагають найсильніші і найшвидші.

Головним завданням наших хлопців цього року було ознайомлення з олімпіадою, з вимогами і суперниками. Хлопці серйозно готувалися до змагання: щодня вирішуючи безліч завдань за різними темами програмування, брали участь в онлайн-контестах для відточування своєї майстерності. Звичайно, мріяли про перемогу, але реально оцінювали ситуацію. Завдання були складні, наші вирішили 5 завдань.
Тижнем пізніше інша наша команда (Бодня А., Стукаленко А., Дрозд Є., тренер - Антонова А.Р.) взяла участь у фіналі України з програмування, який проходив у Харківському національному економічному університеті.

 

І цей етап змагання був новим для наших студентів, можна назвати його «розвідка боєм». Були запропоновані 16 завдань з різних розділів алгоритмів і програмування, наша команда повністю вирішила 4 завдання, ще для кількох було знайдено рішення, але ці рішення не пройшли повного тестування.

Вітаємо команди і їхнього тренера, бажаємо наполегливості в досягненні нових високих результатів!