вихідні: субота, неділя

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання Дистанційне навчання

6 лютого 2019

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Інформатика»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти з дисципліни «Інформатика», яка відбудеться з 17 по 19 квітня 2019 року на базі національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Бажаємо перемог студентам нашої академії!

Інформація надана Навчально-методичним центром
забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.:
712-40-19 Булюк В.І. (кім. А-131)

6 лютого 2019

УВАГА!

Згідно з Постановою Верховної Ради України від 16 березня 2007 року №775-V «Про Премію Верховної Ради найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок» та Інструкцією про порядок висунення, оформлення та представлення праць на здобуття щорічних Премій Верховної Ради найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, затвердженою Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти, необхідно до 15 березня 2019 року подати кандидатури претендентів та їх роботи до НДІ ОНАХТ.

Премія присуджується за видатні досягнення в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок. Щороку присуджується 20 Премій у розмірі 20 тис. грн. кожна.

Просимо при поданні претендентів та їх робіт на присудження Премії врахувати наступне:

• на присудження премії не висуваються кандидатури, відповідні праці яких були відзначенні державними нагородами України;
  • колектив претендентів на присудження однієї Премії не можу перевищувати 4-х осіб. При цьому кожен із претендентів повинен бути безпосереднім учасником виконання наукової роботи і йому повинен належати значний творчий внесок.

Премія може присуджуватися авторові (колективу претендентів або співавторів) один раз.

Претендентам на присудження Премії станом на 1 квітня має бути менше 35 років.

На здобуття премії можуть висуватись роботи, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення.

З вимогами щодо оформлення документів можна ознайомитись за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/775-16

Щодо подання претендентів та їх робіт на присудження Премії Верховної Ради України

4 лютого 2019

Переможці освітнього конкурсу «Харчові технології 2019» на міжнародній виставці кондитерських виробів і снеків ISM 2019

З 27 січня по 30 січня 2019 року переможці освітнього конкурсу «Харчові технології 2019» вирушили на міжнародну виставку кондитерських виробів і снеків ISM 2019 Німеччину. У Кельні студенти з керівником провели чотири дні. На нас чекали: знайомство з містом і його пам'ятками, візит в найвідоміший в світі Музей шоколаду і, звичайно ж, два насичених дня на форумі ISM 2019, де студенти дізнались про тренди, новинки та інновації світової харчової галузі. Крім того, поспілкувалися із зарубіжними колегами, пройшли майстер-класи, відвідали стенди лідерів ринку.

1 лютого 2019

Запрошуємо Вас до участі у тренінгу «Практичні аспекти експорту до Канади»

ШАНОВНІ КОЛЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі у тренінгу «Практичні аспекти експорту до Канади», що відбудеться 21 лютого 2019 року в приміщенні конференц-залу Одеської регіональної торгово-промислової палати (ОРТПП) (перший поверх) м. Одеса, вул. Базарна, 47.

Захід організовано проектом CUTIS (Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій) в співпраці з Одеською торгово-промисловою палатою та Центром бізнес освіти.

Цільова аудиторія: власники малого та середнього бізнесу, а також фізичні особи зацікавлені у експорті товарів до Канади.

Головна ціль – розповісти бізнесу про перспективи експорту до Канади та про нові можливості, які відкрила зона вільної торгівлі між Канадою та Україною (CUFTA).

Тренінг проведуть Ольга Копилова, керівник центру підтримки бізнесу ОРТПП, Євген Созанський – партнер Xtheta Management & Merchandising Ltd., офіційний партнер Shopify, Вікторія Михайлова – менеджер з координації розвитку проектів міжнародних продуктів ПАТ «Укрпошта» та Дмитро Швець, сертифікований консультант з експорту до Канади.
Участь в тренінгу є безкоштовною.

Реєстрація учасників: безкоштовна за умовою попередньої реєстрації: https://goo.gl/forms/DQ7VwOosCwRmmjzy2

Довідки та консультації за тел.: +38(048)729-32-03, +38(067)484-82-26;

e-mail: bsc-odessa@orcci.odessa.ua

1 лютого 2019

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Гідравліка»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти з дисципліни «Гідравліка», яка відбудеться з 17 по 19 квітня 2019 року на базі національного аерокосмічного університету ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Бажаємо перемог студентам нашої академії!

Інформація надана Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-40-19 Булюк В.І. (кім. А-131)