без вихідних

14 червня 2018

Шановні співробітники!

Повідомляємо Вас, що 19.06.2018 р. в ОНАХТ заплановано проведення семінару «Проблеми та перспективи представлення інформації щодо продукції, товарів, послуг», А-234 з 14.00 до 16.00.

Доповіді представників Одеського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області будуть корисні в роботі з будь-якого напрямку. У учасників семінару буде можливість задати питання співробітникам ДП «Одесастандартметрологія».

Запрошуємо взяти участь у семінарі!

ВНТЗтаМ, НДІ

13 червня 2018

Вітаємо переможців спортивних змагань!

Щиро вітаємо переможця чемпіонату Світу з таїландського боксу Суханова Анатолія студента факультету Технології зерна і зернового бізнесу.

Впевнені, що ця перемога буде лише твоїм стартом до яскравих спортивних досягнень і небачених професійних вершин!

Щиро вітаємо збірну команду ОНАХТ з таїландського боксу з перемогою в ХХVІ обласних студентських іграх ЗВО!

Склад збірної команди ОНАХТ:

Жежаренко Іван (студент факультету комп`ютерної інженерії, програмування та кіберзахисту), Дихтяренко Дмитро (студент факультету низькотемпературної техніки та інженерної механіки), майстер спорту Радов Сергій (студент факультету комп`ютерних систем та автоматизації), майстер спорту Суханов Анатолій (студент факультету Технології зерна і зернового бізнесу), Коцюренко Олександр (студент факультету Нафти, газу та екології), Кирилюк Влад (студент факультету комп`ютерних систем та автоматизації), майстер спорту Міносян Карлен (студенти факультету Технології вина та туристичного бізнесу), Чухно Єгор (студент факультету комп`ютерних систем та автоматизації).

Щиро вітаємо з перемогою в ХХVІ обласних студентських іграх ЗВО жіночу збірну команду ОНАХТ з волейболу!

Склад команди: Русецька Анастасія (студентка факультету Менеджменту, маркетингу і логістики), Антонюк Анастасія (студентка факультету Технології вина та туристичного бізнесу), Друмова Катерина (студентка факультету Технології зерна і зернового бізнесу), Мельник Анастасія, Коцар Ганна, Кіпинач Юлія (студентки факультету Менеджменту, маркетингу і логістики), Шепелюк Яна і Слепенкова Лідія (студенти факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу), Петькова Ольга (студентка факультету Технології зерна і зернового бізнесу).

Бажаємо міцного здоров’я, нових спортивних досягнень, творчих злетів та нових перемог!

Висловлюємо подяку тренеру збірної команди ОНАХТ з таїландського боксу ст. викладачу кафедри фізичної культури та спорту Яготіну Радіону Сергійовичу і тренерам жіночої збірної команди ОНАХТ з волейболу ст. викладачам кафедри фізичної культури та спорту Волковій Тетяні Володимирівні і Гончаруку Валерію Володимировичу , які невпинно працюють на результат!

Зичимо Вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях!

Зав. кафедри ФКтаС Сергєєва Т.П.

До уваги випускників!

Робота екзаменаційних комісій по захисту кваліфікаційних робіт та дипломних проектів (робіт) в ОНАХТ проводиться з 11.06.2018 р. по 29.06.2018 р.

З розкладом роботи екзаменаційних комісій можна ознайомитися за посиланнями:

Бажаємо всім успішних захистів!

Ваш навчальний відділ

Всеукраїнський конкурс LoNG

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Ефективна взаємодія з бізнесом є важливою передумовою для успішної подальшої кар’єри студента. З метою налагодження предметних зв’язків між навчальними закладами та підприємствами оголошується черговий Всеукраїнський конкурс LoNG (Look of New Generation / Погляд нового покоління).

Запрошуємо студентські команди з Вашого навчального закладу до участі в конкурсі!

LoNG є багаторічною спільною ініціативою Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київської Бізнес Школи, Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Співорганізатором Конкурсу-2018 є також Мережа Глобального договору ООН в Україні.

Учасники конкурсу: студентські команди з вищих навчальних закладів України та інших країн. Склад команди – 5-10 осіб (студенти різних курсів та різних спеціальностей).

Навчальний заклад також призначає викладача-консультанта.

Реєстраційна форма має бути надіслана на обидві адреси:

uamdbe@krok.edu.ua; v-rector_science@socosvita.kiev.ua.

до 1 жовтня 2018 р.

Файл має бути названий: Назва команди LoNG_2018

12 червня 2018

З 11 по 15 червня за підтримки посольства Королівства Нідерландів в Україні проходить тур учасників партнерства голландського сектора відновлюваної енергетики. Захід стартував у Одесі 11 червня. Бізнес-івент відвідали і представники ОНАХТ – к.т.н., доц. Бошков Л.З. (кафедра термодинаміки та відновлювальної енергетики), к.т.н., доц. Бордун Т.В. та к.т.н., асистент Цюндик О.Г. (кафедра технології комбікормів і біопалива).

День був насиченим і цікавим, прекрасна локація, тепла гостинність і величезний потенціал для спільних проектів з перетворення відходів агровиробництва на тепло, електроенергію, пальне для двигунів, піролізне масло/нафту, біоетанол і біогаз!

Науково-дослідний інститут