(048) 712-40-88,

Субота, Неділя -

4 квітня 2018

5 квітня 2018 року пройде 27 ярмарок вакансій в ОНАХТ
Одеська національна академія харчових технологій
запрошує

на
27 ярмарок вакансій
5 квітня 2018 року
четвер,
09:30 год

м. Одеса,
вул. Канатна, 112

Перелік учасників на 27 ярмарок вакансій

Чекаємо на Вас!

Студент факультету Нафти, газу та екології здобув диплом ІІ ступеня

28 березня 2018 року на базі Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка відбувся ІІ (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія».

За результатами Підсумкової науково-практичної конференції студент:

Свіржевський Олег Миколайович СВО «Бакалавр» факультету Нафти, газу та екології здобув диплом ІІ ступеня.

Вітаємо переможця і наукового керівника Крусір Галину Всеволодівну, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедри Екології та природоохоронних технологій!

Бажаємо успіхів і подальших наукових здобутків!

УКРАЇНСЬКО-ЛИТОВСЬКІ ОБМІНИ МОЛОДДЮ

Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви.

Пріоритети конкурсу 2018 року:

• -набуття компетенцій, необхідних для активної участі у суспільному і професійному житті;
  • -підтримка громадянської активності серед молоді, у тому числі підприємництва та волонтерства.

Проекти можуть реалізовуватися на територіях України та Литовської Республіки незалежно від місця подання заявки та залежно від обраного виду проекту: семінар, тренінг, зустріч, дискусія, конференція; інший захід для молоді.

Дедлайн: 20 квітня 2018 року.

Детальні умови участі: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/34729

Інформація надана відділом міжнародних грантів ЦМС,

за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-45-21.

УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКІ ОБМІНИ МОЛОДДЮ

Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

Хто може подавати заявку на участь у конкурсі?

Неприбуткові організації, які працюють з молоддю, зокрема навчальні заклади.

Українські організації, які подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів.

Пакет документів має містити:

• -заявку(оригінал та копія у паперовому вигляді та на електронну адресу);
  • -детальний розрахунок витрат;
  • -копії установчих документів.

Пріоритети конкурсу 2018 року:

• -отримання вмінь необхідних для активної участі в громадській і професійній діяльності;
  • -зміцнення співпраці та обміну досвідом у галузі технічної і спеціалізованої освіти.

Проекти можуть реалізовуватися на територіях України та Республіки Польща незалежно від місця подання заявки та залежно від обраної форми проекту:

• -молодіжний обмін: Республіка Польща або Україна;
  • -семінари з підготовки і розвитку двостороннього партнерства: Республіка Польща або Україна
  • -молодіжні зустрічі (конференції, тренінги, фестивалі тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах);
  • -інформаційно-просвітницькі проекти (інформаційні заходи, розповсюдження кращого досвіду через публікації тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проектів в обох країнах).

Кінець терміну подання заявки: 16 квітня 2018 року.

Докладніше: http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/36426

Інформація надана відділом міжнародних грантів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-45-21.

30 березня 2018

З 01.04.2018 в ОНАХТ починає роботу гаряча телефонна лінія!
З 01.04.2018 р. в Одеській національній академії харчових технологій починає роботу власна гаряча телефонна лінія!

Кожен бажаючий може зателефонувати і задати свої питання, порадитися або просто отримати необхідну інформацію.

Графік роботи гарячої лінії:
з 09:00 до 17:00 год.
Телефонуйте!
Ми будемо раді Вам допомогти!

Телефон гарячої лінії: 0800600112