Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


5 листопада 2018

Конкурс «Харчові технології 2019» об'єднав учасників з усієї України

1 листопада в харчових вишах України пройшов перший етап освітнього конкурсу «Харчові технології 2019», у тому числі і в Одеській національній академії харчових технологій. Проект реалізує благодійний Фонд Бориса Колеснікова для активних і цілеспрямованих студентів, які хочуть втілити в життя інноваційні ідеї, запустити стартапи в харчовій сфері, прагнуть до кар'єрного росту.

Конкурсанти в 20 найбільших навчальних закладах країни написали комплексні тести з профільних предметів. Перед ними стояло завдання продемонструвати теоретичні знання, ерудицію, а також творчі здібності. Результати туру стануть відомі через кілька тижнів. Згідно з отриманими даними, будуть обрані 80 фіналістів проекту «Харчові технології 2019», які в кінці листопада презентують членам журі власні розробки.

Переможцями конкурсу стануть тридцять студентів, бізнес-ідеї яких відзначать члени журі. Вони в січні 2019 року відвідають Міжнародну кондитерську виставку технологій кондитерської промисловості ISM 2019 в Кельні. Паралельно з поїздкою Фонд виділить п'ять грантів (від $50 тис. до $100 тис.) на створення власного бізнесу в Україні.

Президент благодійного Фонду Борис Колесніков побажав удачі конкурсантам в інтелектуальному змаганні за поїздку в Кельн, де вони побачать реальну картину глобальної харчової промисловості, дізнаються про тренди наступного року. «Проект «Харчові технології» об'єднав майбутню еліту країни, сьогоднішніх талановитих студентів, які завтра стануть провідними фахівцями харчових підприємств України, приведуть в Україну зарубіжних інвесторів. У цьому сезоні конкурсу ми даємо можливість його переможцям не тільки стати гостями провідного форуму в Німеччині, а й поборотися за фінансовий ресурс, щоб почати кар'єру підприємця. Упевнений, в фіналі «Харчових технологій» членів журі чекає маса оригінальних ідей студентів, незвичайні бізнес-моделі стартапів, інноваційні рішення виробництва продукції, зберігання і переробки сировини», - зазначив Борис Колесніков.

Викладачі профільних вишів і студенти сходяться на думці, що подібні освітні проекти надихають молодь на удосконалення практичних навичок, досягнення успіху, розвиток в професії.

«Я беру участь в конкурсі вперше. Питання тесту були нескладними для тих, хто звик вчитися. Сподіваюся пройти у фінал. Пора думати про пошук роботи або створення власного бізнесу, тому я зацікавлений в тому, щоб представити свій проект експертам галузі, а може і претендувати на здобуття гранту. Моя задумка - випустити лінійку енергетичних батончиків на основі рису і гречки. Вони будуть корисні спортсменам, підійдуть для дітей та діабетиків. Конкурс Фонду Бориса Колеснікова - це реальний шанс пройти шлях від бізнес-ідеї до її реалізації», - розповів Богдан Гритчин, конкурсант з Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

Нагадаємо, на даний момент тривають реєстрації студентів у двох аналогічних освітніх конкурсах - «Агро 2019» та «Авіатор 2019». Усі бажаючі повинні подати заявку на участь в проектах, далі їх чекають відбіркові етапи. Переможці відправляться на галузеві виставки до Франції.

5 листопада 2018

Шановні абітурієнти, студенти та колеги!
Запрошуємо до участі у міському молодіжному форумі «ЕНЕРГОМАНІЯ».

Формат форуму включає 2 етапи.

Перший – конкурс робіт школярів.

Другий – виступ переможців із презентаціями перед учасниками Форуму.

Крім доповідей на форумі проводяться вікторини, зустрічі із впливовими одеситами, тематичне караоке та ін.

Форум «Енергоманія» проводиться 10 листопада 2018 р. о 15.00 у конференц-залі (Б-210) Одеської національної академії харчових технологій

(м. Одеса, вул. Канатна, 112)

Чекаємо на Вас у ОНАХТ!

2 листопада 2018

5-9 листопада 2018 р. відбудуться відкриті лекції викладачів академії

5 листопада 2018 р.:

  • о 9.30 в аудиторії Т-215 (Тіниста 9/11) відбудеться відкрита лекція професора кафедри теплофізики та прикладної екології Цикало Альфреда Леонідовича. Тема лекції «Екологічні небезпеки – реальні та потенційні»
  • о 9.30 в аудиторії Дв-315 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри вищої математики Вашпанової Ніни Володимирівни. Тема лекції «Неперервність функцій та їх властивості»

8 листопада 2018 р.:

  • о 11.30 в аудиторії Дв-301 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Селіванової Алли Віталіївни. Тема лекції «Інтелектуальний аналіз великих даних» 

9 листопада 2018 р.:

  • о 9.30 в аудиторії Д-107 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри українознавства та лінгводидактики Машарової Ярослави Василівни. Тема лекції «Службові частини мови у наукових текстах та текстах документів» 

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти

2 листопада 2018

Гранти Nestlé Foundation

The Nestlé Foundation ініціює і підтримує дослідження в області харчування людей з урахуванням громадської охорони здоров'я у країнах з низьким і середнім рівнем доходу (Україна входить до lower-middle-income economies).

Зацікавлені вчені повинні спочатку представити "Лист про наміри" (2 сторінки), у якому вони дуже коротко описують тип проекту, який вони хотіли б здійснити, включаючи приблизний бюджет.

Якщо запропонований проект є сумісним з поточною політикою фінансування Фонду, заявники отримають запрошення на подання повної заявки на отримання гранту.

 

Строк подачі проекту Оголошення результатів Початок фінансування
10 Січня щороку Середина квітня Середина травня
10 Травня щороку Середина вересня Середина жовтня

 

ТЕМИ ДОСЛІДЖЕНЬ

В даний час діяльність Фонду стосується, перш за все, дослідження з питань харчування людини, що стосуються:

  • харчування матері та дитини, включаючи грудне вигодовування та додаткове годування,
  • макро- та мікроелементарні дефіцити та дисбаланс,
  • взаємодії між інфекцією та харчуванням,
  • виховання харчування та сприяння здоров'ю.

Розмір гранту від 10 тис доларів на рік.

Докладніше: http://www.nestlefoundation.org/e/research.html

Форма «Листа про наміри» http://www.nestlefoundation.org/e/downloads.html

Гранти, які раніше були профінансовані наведені у Nestle Annual Reports англійською мовою http://www.nestlefoundation.org/e/downloads.html

Інформація надана відділом міжнародних грантів та договорів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-42-21.

31 жовтня 2018

Всеукраїнський студентський конкурс стартапів «TourSystemUkrChallenge»

Пропонуємо взяти участь у Конкурсі, що організує Київський національний торгівельно-економічний університет для студентів за напрямами:

«Start-up. Tour»;

«Hotel. Start-up»;

«Restaurant. Start-up».

до 20.11.2018 р. в ОНАХТ проводиться 1 тур Конкурсу. Документи можна подавати в А-147.

 

Особливості проведення Конкурсу стратапів «TourSystemUkrChallenge»

Критерії оцінювання стартапу «TourSystemUkrChallenge»

Вимоги до оформлення стартапу «TourSystemUkrChallenge»

Додаток 1 Заява на участь у Всеукраїнському конкурсі стартапів «TourSystemUkrChallenge»

НДЧ