Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Новини / події / оголошення


14 травня 2019

Запрошуємо взяти участь в безкоштовному тестуванні на знання англійської мови!

В рамках святкування Дня Європи запрошуємо Усіх взяти участь в безкоштовному тестуванні на знання англійської мови!

Центр іноземних мов «Success» підготували для вас унікальну можливість, безкоштовно дізнатися Ваш рівень знань англійської мови.

Запишись на тестування вже зараз, заповнивши анкету за посиланням: http://pk.onaft.edu.ua/enreg/

Тестування буде проводитися 16 травня 2019 року о 1400 в ауд А-234.

Будь успішним, володій іноземними мовами!

13 травня 2019

13 – 17 травня 2019 р. відбудуться відкриті лекції викладачів академії

13 травня 2019 р.

  • о 9.30 в аудиторії А-402 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Кордзая Натели Ревазівни. Тема лекції «Особливості екологічного підприємництва»

14 травня 2019 р.

  • о 11.30 в аудиторії А-414 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Євшуток Ольги Василівни. Тема лекції «Стратегічний аналіз маркетингово середовища підприємства»

16 травня 2019 р.

  • о 9.30 в аудиторії Дв-317 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри компресорів та пневмоагрегатів Ярошенка Валерія Михайловича. Тема лекції «Технології застосування стиснутого повітря в енергетичних машинах»

17 травня 2019 р.

  • о 9.30 в аудиторії В-307 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри менеджменту і логістики Ніколюк Олени Володимирівни. Тема лекції «Обґрунтування фінансового розділу бізнес плану»

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти

13 травня 2019

День IT-підприємств на факультеті Комп'ютерної інженерії, програмування і кіберзахисту ОНАХТ

Професія програміста підходить далеко не всім. І справа не тільки в наявності або відсутності таланту, а й в характері самої роботи. У більшості студентів факультету Комп'ютерної інженерії, програмування і кіберзахисту ОНАХТ начебто і з навичками все добре, і знання є, але далеко не всі здатні просидіти нерухомо за комп'ютером кілька годин, переписуючи один і той же рядок коду програми кілька разів. Писати код - це теж мистецтво: як і художники, програмісти створюють своєрідні шедеври (не дарма самі кодери (програмісти) говорять, що розпізнати почерк вихідців з Індії дуже легко - дуже вже він простий). І хоча кінцевий результат їх роботи - програма, вона може бути теж зроблена по-різному, хоча результат її роботи однаковий.

На словах багато хто хоче стати програмістами, цього, в першу чергу, сприяють відносно великі зарплати айтішників на нашому ринку праці. Однак необхідно знати і підводні камені цієї професії, в іншому випадку дуже швидко може настати розчарування.

Для того, щоб допомогти студентам не помилитися з вибором майбутньої професії і роботи, і служать Дні підприємств, на яких представники компаній розповідають про специфіку своєї діяльності "зсередини", відкинувши наносний ореол "винятковості".

На факультеті Комп'ютерної інженерії, програмування і кіберзахисту ОНАХТ (Дворянська, 1/3) 24 квітня 2019 року було проведено день IT-компаній, на якому були присутні більше десятка фірм, що займаються інформаційними технологіями на одеському ринку. Були представлені такі відомі марки, як Netcracker, Intersog, Tapmedia, KeepSolid, EIS Group, PerceptionBox, Andersen, Netpeak, Ecentria Solution, HYS Enterprise, DataArt, 3DLook та інші. Учасники зустрічі отримали можливість познайомитися з основними напрямками діяльності провідних одеських IT-компаній, дізналися про те, як побудувати кар'єру в IT-галузі, які IT-фахівці найбільш затребувані на нашому ринку праці.

Спочатку в лекційній аудиторії перед студентами виступили різні резиденти айтішного бізнесу з повідомленнями про специфіку своєї роботи, про необхідні навички і знання для успішної кар'єри. В основному перед присутніми виступали ейчари (агенти по набору персоналу) і представники середньої ланки IT-компаній (відрадно, що серед них багато наших випускників). Вони озвучили напрямки проектів своїх фірм, наявність різних вакансій. Майже всі розповідали про численні бонуси для свого персоналу - гнучкий графік роботи, високий рівень зарплати, соціальний пакет і страховка, корпоративні тренінги, навчання і стажування за рахунок підприємства, своя бібліотека спеціальної літератури, спортзал, зони відпочинку, можливість віддаленої роботи, сертифікація тощо.

Однак - представники не приховували і труднощі професії. Любителям отримувати результат своєї праці тут і зараз краще і близько не підходити до професії програміста. Жодна серйозна програма не пишеться без помилок з першого разу. Складність сучасних мов програмування, вимогливість професії до математичних здібностей, посидючості і аналітичному складу розуму відсівають велику кількість бажаючих потрапити в IT-сферу. Тут не можна зупинятися в розвитку - варто вам хоч на пару місяців розслабитися - і ваші колеги підуть далі, а ви для компанії станете найслабшою ланкою. Також зазначалося, що англійська мова для програміста - це рідна мова професії, без неї сьогодні просто ніяк (це для тих, хто легковажно ставиться до парам з іноземної мови).

Згідно з різними оцінками, з розвитку IT-індустрії Одеса зараз займає в Україні п'яте місце, після Києва, Харкова, Львова та Дніпропетровська. Що стосується програмістів, майже всі середні і великі аутсорсингові компанії набирають до своїх лав джуніорів (новачків, які тільки починають свою роботу в IT). Одні компанії це роблять системно і постійно, інші час від часу, але їхні спільні зусилля дають суттєвий результат: з 2014 року число IT-фахівців в Одесі збільшилася вдвічі (але і конкуренція серед них зросла). Тому зараз важче потрапити в IT-сферу, але і виграш від цього теж зріс.

Після презентації компаній відбулося пряме спілкування менеджерів по персоналу IT-компаній з нашими студентами (їх попросили заздалегідь підготувати своє резюме). У вестибюлі на 3-му поверсі встановили столи з представниками фірм, і студенти старших курсів мали можливість більше 3-х годин в індивідуальній бесіді отримати відповіді на всі свої запитання, а також показати свої досягнення на цьому терені. Але що найголовніше - спілкування з менеджером з персоналу, фактично, могло стати першою співбесідою перед роботою в цій компанії. Багато студентів брали контакти для подальшого звернення в компанії.

Такі дні IT-підприємств щорічно проводяться на факультеті КІПіК, і щорічно студенти після спілкування з представниками фірм знаходять собі першу роботу. Нехай наші вихованці, які обрали собі в житті нелегку професію айтішника, будуть затребувані і благополучні після закінчення навчання в ОНАХТ!Директор інституту комп'ютерних систем і технологій "Індустрія 4.0" Сергій Котлик

13 травня 2019

Студентський турнір University Master Cup 2019

В 2019 році ГО «Українська федерація електронного спорту» має намір провести 3 Всеукраїнські студентські турніри, спрямовані на популяризацію кіберспорту серед студентства та започаткування базису для організації серії студентських турнірів на постійній основі.

Першим турніром буде University Master Cup 2019, який заплановано провести у травні 2019 року в м. Києві. Метою проведення турніру є розвиток комунікації молоді та кіберспортивної інфраструктури України.

Щодо умов участі студентів у даному закладі можна ознайомитись за посиланням на сайті громадської організації «Української федерації електронного спорту»: https://ufes.com.ua/umc2019. Контактна особа від ГО «Українська федерація електронного спорту» оперативний директор Анохін Едуард (тел. 0967677722).

8 травня 2019

Посольство Болгарії в Україні оголошує конкурс грантів

Вказано, що гранти можуть бути витрачені на:

  • створення спеціалізованих консультативних органів при державній та місцевій адміністрації для надання допомоги представникам малого та середнього бізнесу;
  • організацію навчальних курсів для представників державної та місцевої адміністрації, що займаються питаннями малого та середнього бізнесу;
  • створення електронних порталів, що надають інформаційні та адміністративні послуги для малого та середнього бізнесу.

Взяти участь у конкурсі грантів можуть студенти, викладачі шкіл та університетів, представники влади та бізнесу.

Сума грантів - від 5 тисяч до 270 тисяч болгарських левів (76 тис. грн – 3 млн грн).

Для участі у грантовому конкурсі треба заповнити анкету болгарською мовою: https://www.mfa.bg/upload/37116/Формуляр%20F.doc

та англійською: https://www.mfa.bg/upload/37117/App_Form_Development_2019%20F.doc

Всі проекти повинні бути подані до 28 червня 2019 р. на електронну адресу посольства: Embassy.Kiev@mfa.bg

Інформація надана відділом міжнародних грантів та договорів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-45-21.