вихідні: субота, неділя

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання Дистанційне навчання

11 лютого 2019

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Українська мова»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти з дисципліни «Українська мова», яка відбудеться з 18 по 19 квітня 2019 року на базі Вінницького державного педагогічного університету.

забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.

8 лютого 2019

Запрошення до участі у соціальній програмі SCHOLARSHIP!

Студенти денної і заочної форм навчання запрошуються прийняти участь у соціальній програмі ScholarShip. Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 35300 грн на оплату навчання.

Для участі необхідно написати дослідження на тему інтернет-реклами.

Детально про умови конкурсу: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/

БАЖАЄМО УСПІХІВ!

8 лютого 2019

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» та з дисципліни «Державні фінанси»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Фінанси і кредит» та з дисципліни «Державні фінанси», яка відбудеться з 02 по 03 квітня 2019 року на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця.

забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.:

8 лютого 2019

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Логістика»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Логістика», яка відбудеться з 16 по 18 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.:

8 лютого 2019

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Економічна аналітика та статистика»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації «Економічна аналітика та статистика», яка відбудеться з 22 по 24 квітня 2019 року на базі закладу вищої освіти Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.