Приймальна комісія

(048) 712-40-88,
722-80-99

Час роботи:
Понеділок - П´ятниця
з 9:00 до 17:00
Субота, Неділя -
з 9:00 до 16:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


4 грудня 2017

Центр вивчення іноземних мов «SUCCESS»

Хочете вивчати іноземну мову? Не витрачайте час даремно!
Важливим фактом є те, на скільки ви поглинені вивченням обраної Вами мови. Чим більше часу Ви витрачаєте на мову, тим швидше Ви її вивчите. Це означає, що Ви навчитеся читати, писати, говорити, вивчаючи нові слова і фрази, використовуючи прослуховування дисків. Але це не означає, що Ви будете байдуже, не беручи участі чекати пояснень того, як працює та чи інша іноземна мова. Звичайно ж краще буде, якщо Ви з задоволенням проведете час, пов'язане з вивченням обраної Вами мови. Читайте і вивчайте нові слова і фрази, які Вам цікаві, навіть якщо спочатку вони не є настільки доступними для розуміння. Викладач не може навчити Вас швидко говорити будь-якою мовою, навчитися цьому Ви можете тільки самі, якщо Ви дійсно цього хочете! Ви повинні отримувати задоволення від мови яку вивчаєте!
Не потрібно хвилюватися про те, що Ви не можете запам'ятати, або не можете ще зрозуміти, чи навіть використовувати в розмовній мові ті чи інші слова і вирази. Це не страшно! Ви повинні вчитися і вдосконалювати свої знання!
Ви повинні бути впевнені в тому, що витрачаєте час на вивчення іноземної мови не дарма. Це найбільша гарантія Вашого успіху!
Цією гарантією є Центр вивчення іноземних мов «SUCCESS». Англійська, німецька, французька, польська мови.

Вибір за вами!

Прийом документів та запис на курси здійснюється: вівторок, середа, четвер з 11.00 до 14.00 на кафедрі Іноземних мов, ауд. В-333.

4 грудня 2017

Для курсантів Військово-морського інституту провели майстер-клас з ресторанного етикету в ОНАХТ

Для курсантів Військово-морського інституту провели майстер-клас з ресторанного етикету в Одеській національній академії харчових технологій.

Майбутні офіцери підтягнули теорію хороших манер і попрактикували в правилах застілля, адже офіцер повинен бути готовий до всього, в тому числі до походу в ресторан.

Детальніше: http://7kanal.com.ua/2017/12/dlya-kursantov-voenno-morskogo-instituta-proveli-master-klass-po-restorannomu-etiketu-video/

29 листопада 2017

9 грудня 2017 р. пройде День відкритих дверей ОНАХТ
Одеська національна академія харчових технологій
запрошує

учнів 9-11 класів на
День відкритих дверей
9 грудня 2017 року
субота,
11:00 год
м. Одеса,
вул. Канатна, 112

Чекаємо на Вас!

22 листопада 2017

Участь ОНАХТ у Міжнародних Форумах в Києві

 Увага! 

21-24 листопада 2017р. в МВЦ м. Київ проходять два непересічних заходи:

ІІ Міжнародний форум «Innovation Market» і XVI Міжнародний промисловий форум, в яких представники ОНАХТ приймають активну участь.

ІІ Міжнародний Форум “INNOVATION MARKET” (МФІМ), що проходить під патронатом Кабінету Міністрів України, є рекомендованою виставкою МОН і являє собою місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з політичними лідерами України, представниками підприємств – потенційних споживачів, зацікавлених в технологічному оновленні виробничих процесів, вровадженні інвестиційних проектів, є експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, презентують авторитетні інвестиційно-фінансових установи України та Китаю.
XVI Міжнародний промисловий форум включає спеціалізовані промислові виставки в області металообробки, машинобудування і суміжних галузей, а також велику програму науково-практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Зокрема, у 2017 р. ОНАХТ представляє Науково-дослідна лабораторія Мехатроніки і робототехніки, яка задіяна в експозиції УкрПромАвтоматизація, що дає змогу ознайомитися із досягненнями з автоматизації виробництва, автоматизованих систем управління технологічними процесами, автоматизації об'єктів промисловості.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Під час форуму співробітники ОНАХТ ознайомляться із новітніми промисловими технологіями, устаткуванням, інструментами, комплектуючими, послугами та презентують досягнення академії з автоматизації та систем управління.

ВНТЗтаМ

17 листопада 2017

Стажування в організації EDF Energy в Великобританії

 Увага! 

Організація EDF Energy надає можливість стажування у Великобританії протягом 12 тижнів (літні місяці).

Запрошуються студенти, які спеціалізуються в одній з наступних дисциплін:
електротехніка, контрольно-вимірювальні прилади, машинобудування, хімічна інженерія,
математика, хімія, фізика, економіка, металургія, ядерна фізика, бізнес управління,
географія, управління персоналом, фінанси.

Кандидатам потрібно добре володіти англійською мовою.
Для участі необхідно зареєструватися на сайті організаторів.
Дедлайн: 31 грудня 2017 р.
Додаткова інформація:
https://krb-sjobs.brassring.com/TGWEbHost/jobdetails.aspx?partnerid=30005&siteid=5068&Areq=12257BR

Інформація надана відділом міжнародних грантів ЦМС
За детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-15-21.