Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання Дистанційне навчання

Новини / події / оголошення


11 лютого 2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Нагадуємо Вам про графік проведення наукових конференцій молодих учених, аспірантів та студентів в ОНАХТ в 2019 році та запрошуємо Вас до участі!

План проведення конференцій знаходиться за посиланням: https://www.onaft.edu.ua/plan_conferences

11 лютого 2019

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Організаційний комітет запрошує Вас до участі в роботі Міжвузівської наукової студентської конференції.

Конференція відбудеться 27-29 березня в Одеській національній академії харчових технологій.

Та нагадуємо, що для участі у конференції та своєчасного виходу програми конференції необхідно подати Ваші пропозиції в роздрукованому вигляді (кім. А-147) в електронному вигляді (inteuniversity.konf.onaft@gmail.com) та пройти онлайн-реєстрацію до 15 березня включно.

Просимо Вас відповідально віднестись до організаційних питань конференції та строків подання пропозицій та реєстрації. Після 15 березня програма конференції не підлягає змінам!

Онлайн-реестрація: https://docs.google.com/forms/d/1ti-Vo9ipGtB2gKkL7UFwgtii9MDdVGkXyHzAJCbc0EY/viewform?edit_requested=true

Детальніше: https://www.onaft.edu.ua/konfstudents

 

 

11 лютого 2019

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Історія»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти з дисципліни «Історія», яка відбудеться з 18 по 20 квітня 2019 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Бажаємо перемог студентам нашої академії!

Інформація надана Навчально-методичним центром
забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.
712-40-19 Булюк В.І. (кім. А-131)

11 лютого 2019

Участь нашої академії в Global Game Jam

Чим далі від нас йде дата проведення Хакатона по створенню комп'ютерних ігор Global Game Jam 2019 у нашої академії (25-27.01.2019), тим більше розумієш, до якого грандіозного проекту ми приєдналися. Global Game Jam® (GGJ) - це найбільшій в світі захід зі створення ігрових джемів (ігор), який проходить по всьому світу в різних фізичних місцях одночасно. Слід зазначити, що світова ігрова індустрія постійно збільшується в масштабах, в 2017 році її виручка склала величезну суму - $108.4 млрд.

Структура джему така, що всі бажаючі в оголошений день (зазвичай в кінці січня в п'ятницю ближче до вечора) збираються на найближчих локаціях в своїй країні, дивляться коротку відео-лекцію з порадами провідних розробників ігор, а потім отримують заздалегідь невідому тему. Після цього зареєстровані джаммери по всьому світу повинні створити ігри, засновані на оголошеній темі, причому розроби ігор повинні бути завершені до вечора неділі (тобто робота нон-стоп 48 годин). Джем - унікальна можливість для людей створювати, співпрацювати і практикувати свої навички створення ігор, адже в ньому має право взяти участь будь-яка людина з будь-яким рівнем кваліфікації. Причому - ніхто нікого не примушує, не зобов'язує, це суто добровільний проект. І тим не менше - десятки тисяч любителів комп'ютерних ігор щорічно беруть участь в Global Game Jam.

Це дизайнери, розробники сценаріїв, програмісти, кодувальники, художники, музиканти, продюсери, звукорежисери, тестувальники, та просто друзі, які прийшли повболівати за свою команду, надати моральну підтримку. Джем - розвиток ідей, можливість зібратися разом, експериментувати, бути творчими, працювати в команді, придумувати щось нове і показати себе. На сайті організаторів джему https://globalgamejam.org/ наводяться десятки ігор, шлях яких до комерційного і ігрового успіху починався саме в цьому проекті.

У 2019 році в джемі по всьому світу взяли участь понад 47 тисяч осіб з 113 країн, які зробили більше 9 000 ігор на 860 сайтах (це черговий рекорд проведення подібних заходів). Причому в різних країнах кількість учасників на одній локації становило від декількох чоловік до декількох сотень джаммеров. Я приведу тут декілька знімків проведення Global Game Jam 2019 різних країнах (Великобританія, Латвія, Фінляндія, Україна, Нідерланди, Норвегія, Болгарія, Польща, Іспанія і багато інших). Вибрати інформацію допомагало те, що за правилами джему в місцях проведення повинна бути встановлена відеокамера, яка безперервно показує всі події на локації. Якщо придивитися до знімків, можна оцінити і грошові призи (до 5000 доларів), і розмах масштабів проведення (від однієї маленької кімнати до величезних залів), і навіть відмінності в вживаному програмному забезпеченні.

Завдяки 6 локацій (Київ, Харків, Одеса, Рівне, Кропивницький, Львів) в цьому році в Україні на Global Game Jam прийшло 542 особи (з них 74 зареєструвалися в нашій академії), які створили 118 ігор.

У кожного, хто приєднався до джему, з'явилося щось нове: нова гра, нова ідея, нові контакти, нові друзі, нові знання або досвід. А, отже, головну свою місію Global Game Jam виконав - так вважають організатори.

Директор інституту комп'ютерних систем
і технологій "Індустрія 4.0" Сергій Котлик

11 лютого 2019

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Фінансовий менеджмент»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти з дисципліни «Фінансовий менеджмент», яка відбудеться з 18 по 19 квітня 2019 року на базі Луцького національного технічного університету.

Бажаємо перемог студентам нашої академії!

Інформація надана Навчально-методичним центром
забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.
712-40-19 Булюк В.І. (кім. А-131)