Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


10 грудня 2018

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ І ВЧЕНИХ INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM

Запрошуємо Вас взяти участь у міжнародній програмі підвищення кваліфікації та міжнародного стажування для педагогів і вчених яку реалізує

Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція)

в партнерстві з рядом інститутів України, Польщі, Німеччини та Франції
Термін прийому групи: 17-23 грудня 2018
Краків - Флоренція - Варшава (Польща - Італія)
(Реєстрація триває до 12 грудня 2018)
Тривалість програми: 7 днів
Детальна інформація: (044) 360-86-22, (044) 257-20-21, (094) 925-56-22, (067) 196-28-14

Детальніше 

9 грудня 2018

Щиро вітаємо студента факультету технології зерна і зернового бізнесу Анатолія Суханова з перемогою у чемпіонаті Європи серед професіоналів!

Чемпіонат Європи за версією WМC з тайського боксу «Rampage» пройшов у Франції 24 листопада. У змаганнях взяв участь і наш студент факультету технології зерна і зернового бізнесу Анатолій Суханов. Суперником нашого спортсмена став спортсмен із Франції Reda Ougdou. Підсумок поєдинку - перемога Анатолія Суханова.

Анатолій цього року став бронзовим призером чемпіонату Світу, переможцем чемпіонату Європи. А зараз ще і володарем титулу «чемпіон Європи за версією WМC» і чемпіонського пояса. Це вже красива жирна крапка в 2018 році або можна ще очікувати будь-яких сюрпризів?

Бажаємо подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!

9 грудня 2018

Щиро вітаємо чоловічу збірну команду ОНАХТ з футзалу з перемогою в ХХVІІ обласних студентських іграх з футзалу серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.!

Чергові змагання ХХVІІ обласних студентських ігор ЗВО ІІІ-ІV р.а. з футзалу проходили в дуже напруженій обстановці. Футзал або мі́ні-футбо́л - гра командна. Кожна збірна команда ЗВО м. Одеси з футзалу мала в своєму складі по кілька гравців – професіоналів. Але для перемоги цього виявилося мало.

Зіграність, розуміння партнерів без слів, чітке виконання тренерських установок щодо стратегії й тактики гри – ось що головним чином впливає на результат. І, коли команда працює на полі як єдине ціле, тоді й індивідуальна майстерність футболістів проявляється краще. Чоловіча збірна команда ОНАХТ з футзалу стала переможцем!

Склад команди: Борець Станіслав, Вознюк Віталій, Ганусовський Владислав, Вертипорох Владислав, Станкевич Данило, Шингаренко Артем, Загубелюк Сергій, Бричук Богдан, Лавнікович Станіслав.

Бажаємо хлопцям подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!

6 грудня 2018

Пройшов 2 тур конкурсу студентських наукових проектів...

28 листопада 2018 року в м. Київ, на базі НУХТ пройшов 2 тур конкурсу студентських наукових проектів, організованого Благодійним Фондом Бориса Колеснікова.

29 листопада 2018 року оголосили переможців конкурсу.

Хлопці, які вийшли у фінал конкурсу «Фонду Бориса Колеснікова» та переможці, Ви наша гордість, талановиті, вже успішні, молоді!
Студенти навчально-наукового Технологічного інституту харчової промисловості ім. Ломоносова М.В. нашої Академії - Головняк В., Федоркан Д., Рибка К., Заплітна Е., Шевцова Д. поїдуть в м. Кельн, Німеччина на найбільшу Міжнародну виставку кондитерської промисловості!

Вітаємо всіх керівників і студентів, які підготували успішні проекти!!

5 грудня 2018

10 грудня 2018 року відбудеться круглий стіл “Поняття і рівень академічної доброчесності в Україні та світі”

10 грудня 2018 р.

в аудиторії А-424 о 13-30

відбудеться

круглий стіл,

присвячений Міжнародному дню боротьби з корупцією, за темою:

«Поняття і рівень академічної доброчесності в Україні та світі»