вихідні: субота, неділя

16 травня 2019

Вітаємо учасників та переможця регіонального Конкурсу інноваційних проектів!

Працівники ОНАХТ традиційно взяли участь у регіональному Конкурсі інноваційних проектів, присвяченому Дню науки України, який відбувся 15.05.2019 р. в конференц-залі Одеського інноваційно-інформаційного центру ТОВ «ІНВАЦ» за сприяння Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації, Південного наукового центру НАН України та МОН України і Одеської обласної організації роботодавців.

В фінал пройшли 26 проектів, у тому числі, 4 проекти подані від ОНАХТ, які викликали значне зацікавлення, автори отримали дипломи за участь. У номінації «Кращий інноваційний проект у сфері технологічного оновлення та розвитку агропромислового комплексу» переможцем став проект, представлений О.М. Томчик «Засоби зниження енергетичних витрат та стабілізації температури продукту під час зберігання і транспортування» авторів О.М. Томчик, М.Г. Хмельнюка, М.І. Гоголя.

ВНТЗтаМ, НДІ

День Європи

Шановні викладачі, співробітники і студенти!

Запрошуємо на свято, присвячене Дню Європи, яке відбудеться 17 травня 2019 року о 1050 год. у внутрішньому дворику ОНАХТ.

16 травня 2019

Запрошення на міжнародну олімпіаду з програмування на кубок ВЕКУА 25-26 травня 2019 року в ОНАХТ

Змагання Кубку академіка Іллі Несторовича Векуа проходять за правилами студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС і є важливим етапом підготовки до першості світу українських студентів. У зв’язку з високою складністю задач Кубку, до участі у ньому, в першу чергу, запрошуються учасники ІІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування і призери ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з інформатики. Також участь у Кубку можуть брати ветерани АСМ-олімпіад, які вже закінчили навчання в університетах.

Задля розширення участі українських команд, з 2014 року рішенням оргкомітету Кубку, чотири його майданчики створено в Україні, один з них - в Одеській національній академії харчових технологій (змагання проводяться на обчислювальному центрі ОНАХТ за адресою: Дворянська, 1/3).

Змагання Кубку Векуа складаються з двох турів – особистого (відбудеться 25 травня) і командного (26 травня). Можна взяти участь у обох або в одному турі. Команди складаються з 3-х або з 2-х осіб.

Організаторами Кубку Векуа є Міністерство спорту і молодіжних справ Грузії, Асоціація підтримки програмування (Грузія), Сухумський державний університет у Тбілісі, Грузинський технічний університет.

Для реєстрації учасники мають заповнити до 20 травня анкету — он-лайн реєстрації за адресою: https://docs.google.com/forms/d/e/

З питаннями щодо участі у Кубку Векуа можна звертатися до координатора Кубку в Одеській національній академії харчових технологій – Антоновій Альфії Раісівні,

e-mail: abantonova@i.ua

15 травня 2019

Щиро вітаємо жіночу збірну команду ОНАХТ з регбі, яка стала бронзовим призером ХХVІІ обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.!

14 травня на стадіоні «Краян» жіноча збірна команда ОНАХТ з регбі вже 4 рік поспіль стала бронзовим призером змагань ХХVІІ обласних студентських ігор ЗВО ІІІ-ІV р.а. з регбі.
Склад команди: Домусчі Альбіна, Луцюк Ганна, Медведенко Тетяна (студентки ф-ту НГ та Е), Здоренко Катерина (студентка ф-ту Т та ТХП і ПБ), Кацела Аліна (студентка ф-ту ММ і Л), Свята Каріна, Івшина Олександра, Неденко Юлія, Ігнатенко Марія (студентки ф-ту ТВ та ТБ), Шацкова Влада, Похлєбіна Надія (студентки ф-ту КС та А), Яковишина Марія, Павлюченко Дар’я (студентки ф-ту ІТХ та РГБ).

Тренер - ст. викладач кафедри фізичної культури та спорту Лаговська Надія Георгіївна.

Бажаємо дівчатам подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!

14 травня 2019

Щиро вітаємо чоловічу збірну команду ОНАХТ з регбі, яка стала срібним призером ХХVІІ обласних студентських ігор серед ЗВО ІІІ-ІV р.а.!

Регбі в Україні не найпопулярніший вид спорту, проте він тут розвивається уже протягом століття.

Наші регбісти протягом п’яти років посідають призові місця у студентських змаганнях. Не став винятком і цей рік. Чергові змагання ХХVІІ обласних студентських ігор ЗВО ІІІ-ІV р.а. з регбі проходили в дуже напруженій обстановці. Збірна команда ОНАХТ без втрат дійшла до фіналу. Гра за перше місце вийшла дуже важкою і йшла, що називається, очко в очко, але на останній хвилині вирвали перемогу чемпіони України - збірна команда ОДАБА.

Чоловіча збірна команда ОНАХТ з регбі стала срібним призером!

Склад команди: Малакчі Олег, Карапетян Артем, Клюшнік Максим, Петров Микита, Шингаренко Артем, Галушко Євген, Коротниченко Олексій, Заболоцький Олександр. Тренер - ст. викладач кафедри фізичної культури та спорту Болтоматіс Денис Васильович.

Бажаємо хлопцям подальших успіхів і досягнень, наснаги, вражаючих результатів та подальших перемог!