Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


12 жовтня 2018

Запрошуємо взяти участь в чемпіонаті (хакатоні) по створенню комп'ютерних ігор

Комп'ютерні ігри (та й не тільки комп'ютерні) вже давно міцно увійшли в наше життя, особливо вони поширені в молодіжному середовищі. Участь у висококласній гри дресирує мозок, розвиває пам'ять, покращує швидкість реакції. Реалістичні пейзажі, реальна фізика об'єктів, знайомі персонажі, впізнаванні звуки і мелодії, швидкоплинна анімація - все це дає можливість на час повністю зануритися у віртуальний світ.

Мрія будь-якого геймера-програміста - створення власної гри! Як часто під час битви з монстрами в віртуальному світі ви мріяли про власну гру, де все буде неймовірно реально і продумано до дрібниць. Представляли, як натовпи фанатів будуть чекати виходу нової версії і шикуватися в чергу за покупкою гри. Адже у вас стільки ідей і думок про те, як зробити класну гру і підкорити світ!

Допомогти в здійсненні вашої мрії може хакатон GameDave Open Cup Odessa, який буде проводитися в Одеській національній академії харчових технологій 19-21 жовтня 2018 року. У цих змаганнях може взяти участь будь-який бажаючий, хоча в основному це будуть сформовані команди, переважно з ВНЗ. Основне завдання учасників Хакатона - за 48 годин написати гру на задану тему, тобто правила будуть відповідати всесвітньому Global Game Jam. Для участі в змаганнях необхідно попередньо (до 18.10.18) зареєструватися в представленої нижче формі.

Неповнолітні можуть брати участь в Хакатони тільки під керівництвом дорослого (для школярів - викладач або батьки). На хакатон ви можете прийти як зі своєю командою, так і одні. В процесі змагань буде можливість приєднається до вже сформованих команд або зібрати команду з тих, хто прийшов сам. У разі необхідності вам нададуть ПК і необхідне програмне забезпечення.

Основне завдання Хакатона - за 48 годин написати гру на задану заздалегідь невідому тему. У GameDave Open Cup Odessa створювана гра не обов'язково повинна бути комп'ютерна, Ви можете створити карткову, настільну гру, гру із застосуванням дронів і інших пристроїв (головне - щоб вона збігалася із заданою темою).

Такі заходи дають можливість спробувати свої сили тим, хто тільки починає створювати гри, набути досвіду єдиноборств в цій широко поширеній області застосування комп'ютерів, обмінятися думкою і специфічними навичками в сфері конструювання ігрових програм.

Чекаємо Вас на ігровому Хакатоні 19.10.18 в ОНАХТ!

Телефони для довідок 720-91-76, 720-91-73.

Онлайн-реєстрація: https://goo.gl/forms/LEItmCm0gLIPm2by2

12 жовтня 2018

17-19 жовтня 2018 р. відбудуться відкриті лекції викладачів академії

17 жовтня 2018 р.:

 • о 11.30 в аудиторії Д-225 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція професора кафедри біоінженерії і води Коваленко Олени Олександрівни. Тема лекції «Альтернативні джерела води»

18 жовтня 2018 р.:

 • о 11.30 в аудиторії Дв-314 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Попкова Дениса Миколайовича. Тема лекції «Управління процесами проектування інформаційної системи»
 • о 14.30 в аудиторії В-318 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри іноземних мов Зінченко Олени Сергіївни. Тема лекції «Парадокси французької мови»

19 жовтня 2018 р.:

 • о 11.30 в аудиторії А-416 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри інженерної графіки та технічного дизайну Польової Світлани Євгенівни. Тема лекції «Ар-декор»

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти

10 жовтня 2018

Вебінари ISEKI-Food Association

ISEKI-Food Association пропонує безкоштовний доступ до колекції минулих вебінарів з відеозаписами.

Теми вебінарів включають:

 • Нові тенденції в розробці харчових продуктів
 • Біоконсервування харчових продуктів: механізми та застосування
 • Маркетингові стратегії – важливість маркування і довіри в ланцюзі поставок
 • Пакувальна техніка та консервування продуктів
 • Сучасні моделі і структури підприємництва
 • Інноваційні стратегії в харчовій промисловості: інструменти реалізації
 • Нанотехнології в харчовій промисловості і сільському господарстві
 • Контроль алергенів в харчовій промисловості

Повний список: https://www.iseki-food.net/webinars/past

Інформація надана відділом міжнародних грантів та договорів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-15-21.

10 жовтня 2018

11 – 13 жовтня 2018 р. в

Одеській національній академії харчових технологій

ВІДБУДЕТЬСЯ

VІ Міжнародна науково-практична конференція

«Економічні та соціальні аспекти розвитку України на початку ХХІ століття»

 

Онлайн-реєстрація 

Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів, викладачів, колег, працівників промисловості і всіх бажаючих долучиться на нашої наукової спільноти!

9 жовтня 2018

Агрохолдинг МХП запрошує студентів взяти участь у хакатоні Student Agri Vet Сhallenge

Шановні студенти ОНАХТ!
Агрохолдинг МХП в м. Київ запрошує Вас взяти участь у хакатоні Student Agri Vet Сhallenge (30-ти годинному марафоні), який відбудеться 20-21 жовтня.
З детальною інформацією про захід та умовами участі можна ознайомитися за посиланням:
https://casers.org/cases/safety-factory-suchasn-metodi-b-obezpeki-virobnictva?utm_source=emailTheachers&utm_campaign=MHP

Науково-дослідний інститут.
Тел. (048) 712-40-46