(048) 712-40-88,

Понеділок - П´ятниця
Субота, Неділя -

7 грудня 2017

В Коледжі нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу проводиться виставка до міжнародного дня боротьби з корупцією

До міжнародного дня боротьби з корупцією, який відзначається щорічно 9 грудня, в Коледжі нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу проводиться виставка плакатів.

У цій виставці взяли участь близько 30 навчальних груп.

Хочеться відзначити, що кожен студент знає, яка мета даної виставки, також розуміє проблеми корупції та боротьби з нею.

Тому, наша талановита молодь в своїх плакатах, висловила свою точку зору в цьому питанні.

7 грудня 2017

Інновації ОНАХТ для рідного міста і його мешканців

Інноваційний проект ОНАХТ «#MiRONAFT – FabLab лабораторія для кожного» пройшов перевірку та отримав позитивну оцінку на муніципальній платформі «Соціально активний громадянин».

Вітаємо з подоланням першого рубежу і бажаємо підтримки в майбутньому.

Якщо Ви небайдужі до вирішення проблем міста і його мешканців, якщо мрієте про постійний добробут і надійне майбутнє для Ваших дітей, підтримайте проект на онлайн-платформі за електронною адресою:

ВНТЗтаМ, О.І.Данилова

7 грудня 2017

До міжнародного дня боротьби з корупцією Механіко-технологічний коледж ОНАХТ провів виховну годину

7 листопада в Механіко-технологічного коледжі ОНАХТ була проведена виховна година з елементами дискусії на тему «Вчимося бути чесними громадянами України. Скажемо корупції – НІ!».

Мета проведення – формування антикорупційної правосвідомості студентів, нетерпимого, негативного ставлення до корупції як суспільно-небезпечного явища; надання студентам знань щодо шляхів запобігання корупції, забезпечення умов для формування елементів правової культури, правових орієнтирів і правомірної поведінки.

Крім наведених актуальних питань, винесених для розгляду на виховну годину, студентами груп були продемонстровані власні соціальні плакати на тему „STOP Корупція", які наочно продемонстрували розглянуті питання та бачення цього явища.

7 грудня 2017

В Інституті холоду, кріотехнологій та екоенергетики імені проф. Мартиновського В.С. ОНАХТ проведена виставка антикорупційних плакатів студентів

До Міжнародного дня боротьби з корупцією в Інституті холоду, кріотехнологій та екоенергетики імені проф. Мартиновського В.С. ОНАХТ проведена виставка антикорупційних плакатів студентів.

До Міжнародного дня боротьби з корупцією в ОНАХТ проходить виставка

В Одеській національній академії харчових технологій з 4 грудня проходить виставка студентського антикорупційного плакату.