вихідні: субота, неділя

20 травня 2019

Анонс заходу філософського клубу «Логос» кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ

22 травня 2019 року в 1130, в аудиторії Б-402 відбудеться розширене засідання філософського клубу «Логос». Засідання членів клубу, викладачів кафедри, студентів і аспірантів, студентів-іноземців Академії присвячено пам'яті видатних вчених-гуманітаріїв, діячів ОНАХТ кандидата філософських наук, доцента Миколи Федоровича ІОРДАТІЯ, кандидата історичних наук, професора Георгія Віталійовича АНГЕЛОВА, доктора філософських наук, професора Віталія Михайловича Чугуєнка.

Модератор розширеного засідання філософського клубу «Логос» кандидат філософських наук, доцент, професор кафедри соціології, філософії та права Анна Анатоліївна ШЕВЧЕНКО.

Мови спілкування: українська, російська, англійська.

21 – 23 травня 2019 р. відбудуться відкриті лекції викладачів академії

21 травня 2019 р.

• о 9.30 в аудиторії Д-210 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Макарової Ольги Василівни. Тема лекції «Сушіння макаронних виробів. Аналіз процесу та режими конвективного способу сушіння»

23 травня 2019 р.

• о 9.30 в аудиторії Дв-301 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Селіванової Алли Віталіївни. Тема лекції «Оптимізація розподілених запитів»

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти

20 травня 2019

Щиро вітаємо з перемогою у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Психологія»

Щиро вітаємо з перемогою Кирилову Валентину Петрівну, студентку факультету Менеджменту, маркетингу і логістики (декан Агеєва Ірина Миколаївна)

Бажаємо Вам творчої наснаги та духовної сили на нові звершення та перемоги!

Висловлюємо подяку в.о. завідувача кафедри Соціології, філософії і права кандидату історичних наук, доценту Солов’ю Анатолію Олександровичу

та керівнику, кандидату історичних наук, доценту кафедри Черкаському Андрію Олександровичу за плідну працю з підготовки переможця!

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти

17 травня 2019

Науково-практична конференція студентської молоді коледжів ОНАХТ "Історія Одеси в особах"

16 травня 2019 р. на базі Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ в шостий раз пройшла міжвузівська історична науково-практична конференція студентської молоді за темою "Історія Одеси в особах". Активну участь у конференції взяли студенти Коледжу промислової автоматики та інформаційних технологій, Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу, Механіко-технологічного коледжу, Одеського технічного коледжу ОНАХТ та Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

Конференція була організована та проведена за участю Голови оргкомітету конференції Виходцевської Юлії Олександрівни, викладача вищої кваліфікаційної категорії КПАІТ ОНАХТ, а також членів оргкомітету:

• Кічук Олени Миколаївни, викладача вищої кваліфікаційної категорії, викладача-методиста МТК ОНАХТ;
  • Левчук Тамари Григорівни, викладача вищої кваліфікаційної категорії, методиста КНТІІС ОНАХТ;
  • Мірошниченко Віктора Олексійовича, викладача вищої кваліфікаційної категорії ОТК ОНАХТ, голови обласної методичної комісії викладачів соціальних дисциплін, ЗВО 1-П р.а. Одеської області.

З доповідями на науково-практичній конференції студентської молоді коледжів ОНАХТ "Історія Одеси в особах" виступили:

• з темою «Роль герцога де Рішельє у створенні образу Одеси» струденти Панова Д.В., Петренко М.І. 13 гр. ОФЕК КНТЕУ;
  • «Єлизавета Ксаверівна Воронцова - благодійник і меценат Одеси» - студент Савчіна А.А., КП-181 гр. КПАІТ ОНАХТ;
  • «Григорій Маразлі як благодійник і меценат» - студенти Вільганюк М.О., Сокура В.В. 1 курс, 12 гр. ОФЕК КНТЕУ;
  • «Віра Холодна - зірка "німого" кіно, яка згасла в Одесі» - студентка Ромащенко С.С. КП-181 КПАІТ ОНАХТ;
  • «Окупація Одеси: інший погляд» - студенти Руденко О.П. Ганчека А.І., гр1Тз-211, МТК ОНАХТ;
  • «Життя та творчий шлях Олега Олійникова» - студент Сидис А.С. гр.1ІМ-01 ОТК ОНАХТ.

Як зазначила кандидат історичних наук, доцент кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ Дружкова І.С.: «Мене захопил виступ за темою «Гоголь в Одесі» студентки 18 гр. 1 єкт. КНТІІС ОНАХТ Мухаметдінової О.С., яка не тільки глибоко перейнялася темою свого дослідження, але і побувавши в квартирі (сьогодні це квартира-музей), в якій свого часу жив М.В. Гоголь, зробила прекрасні фотографії, якими проілюструвала свій виступ».

Слід зазначити активну участь викладачів та студентів у науково-практичній конференції студентської молоді коледжів ОНАХТ за темою "Історія Одеси в особах".

Галина Черняк

16 травня 2019

Анонс заходу Центру психологічної підтримки

Центром психологічної підтримки 17 травня в 9.30, ауд.Б-328 буде проводитись майстер-клас, присвячений Дню науки «Brainstorming»-метод прийняття групових рішень.

На цьому заході студентами факультету ЕБіК (101,102,131,132) будуть відпрацьовані новітні сучасні психологічні методики прийняття групових рішень: «мозковий штурм», синектика, «квітка лотоса», метод експертних оцінок та ін.
Майстер-клас проводить кандидат історичних наук, доцент, докторант Черкаський Андрій Володимирович.