вихідні: субота, неділя

15 грудня 2018

14 грудня 2018 р. на базі кафедри Технології ресторанного і оздоровчого харчування відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів

14 грудня 2018 року на базі кафедри Технології ресторанного і оздоровчого харчування відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів факультету Інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу, зі спеціальності 181 «Харчові технології», освітньої програми «Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення». До уваги комісії були представлені десять робіт за дуже різноманітною тематикою: розробка технології страв для бортового харчування, для профілактики вад зору у дітей, для профілактики підвищеної кислотності шлунку, для харчування у післяпологовий період та посилення лактації і т.ін. Один з проектів був присвячений середземноморській дієті, яка широко розповсюджена у Італії. «Родзинкою» стала робота студентки Овсюк Марини, яка провела рік навчання за програмою студентської мобільності у Італії, – розробка технології улюбленого італійського десерту – джелато.

14 грудня 2018

Увага!
22 грудня 2018 р. відбудеться вистава "Новорічна казка"!

Шановні студенти, викладачі та співробітники Одеської національної академії харчових технологій!!!
Театральною студією ОНАХТ підготована "Новорічна казка"!
Вистава для діток співробітників академії та коледжів відбудеться: 22 грудня 2018 року о 12:00, за адресою: вул. Дворянська, 1/3.
Не пропустіть святкові заходи!
Чекаємо на кожного!

12 грудня 2018

Увага!
13 – 21 грудня 2018 р. відбудуться захисти кваліфікаційних робіт магістрів!

Робота екзаменаційних комісій по захисту кваліфікаційних робіт магістрів та комплексних кваліфікаційних робіт в ОНАХТ проводиться з 13.12.2018 р. по 21.12.2018 р.
З розкладом роботи екзаменаційних комісій можна ознайомитися за посиланнями:

Бажаємо всім успішних захистів!

З повагою Навчальний відділ

11 грудня 2018

Шановні випускники шкіл!

Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнських Олімпіадах ОНАХТ!

Це Ваш Великий Шанс вступити на Бюджет в 2019 році!

Реєструйтеся, беріть участь та отримуйте до 20 балів при вступі!

РЕЄСТРАЦІЯ з 1 Грудня: http://pk.onaft.edu.ua/olimpiada/index.php?route=register

Олімпіади проводяться з наступних предметів:

• Українська мова та література.
  • Математика.
  • Історія України.
  • Іноземна мова.
  • Хімія.
  • Фізика.
  • Географія.
  • Біологія.

Наші контакти:
м. Одеса, вул. Канатна, 112
м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3
тел.: (048) 712 - 40 - 88
тел.: (048) 722 - 80 - 99

Примітки:

Олімпіади проводяться відповідно до Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.12.2016 р. №1587.

10 грудня 2018

21-23 ЛИСТОПАДА ТА 4-6 ГРУДНЯ 2018 Р. НА БАЗІ КОНСАЛТИНГОВОГО ЦЕНТРУ НДІ ОНАХТ ВІДБУЛОСЯ ПРОВЕДЕННЯ ДВОХ НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИХ СЕМІНАРИ ДЛЯ СПІВРОБІТНИКІВ ТОВ «КВАС БЕВЕРИДЖИЗ»

21-23 листопада та 4-6 грудня 2018 року на базі Консалтингового центру Науково-дослідного інституту Одеської національної академії харчових технологій на прохання керівництва ТОВ «Квас Бевериджиз» (сайт компанії: kvas-bev.com.ua) було організовано та проведено два навчально-практичних семінари за програмою: «Органолептичні і фізико-хімічні методи визначення параметрів якості виноробної продукції» та «Технологія і мікробіологія бродильних виробництв».

Навчально-практичні семінари проводились в лабораторіях кафедри товарознавства та митної справи (лабораторія Сенсорного аналізу) та біохімії, мікробіології та фізіології харчування.

Було розглянуто дуже цікаві питання фізико-хімічних та мікробіологічних показників при виробництві сидрів, контроль якості безалкогольних напоїв та вітамінізованої води, фактори, що впливають на сенсорні вердикти при виробництві та споживанні сидрів та багато інших питань.

Велика подяка від слухачів всім викладачам, які були задіяні в проведенні навчально-практичних семінарів: д.т.н. Ткаченко О.Б., доц. Єгоровій А.В., доц. Каменевій Н.В., доц. Килименчук О.О., доц. Кисельову С.В. та доц. Гураль Л.С. за дуже цікаву і корисну інформацію.

На прохання слухачів семінару було проведено екскурсію по сучасним лабораторіям Одеської національної академії харчових технологій.

Директор Консалтингового центру НДІ ОНАХТ,
к.т.н., доцент Валевська Л.О.