Приймальна комісія

(048) 712-40-88,
722-80-99

Час роботи:
Понеділок - П´ятниця
з 9:00 до 17:00
Субота, Неділя -
з 9:00 до 16:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


13 березня 2018

Запланована робота екзаменаційних комісій по захисту кваліфікаційних робіт та дипломних проектів (робіт) в ОНАХТ

До уваги випускників!

Робота екзаменаційних комісій по захисту кваліфікаційних робіт та дипломних проектів (робіт) в ОНАХТ запланована з 12.03.2018 р. по 28.03.2018 р.

З розкладом роботи екзаменаційних комісій можна ознайомитися за посиланням: rozklad_EK_2018.pdf

Бажаємо всім успішних захистів!

Ваш навчальний відділ.

13 березня 2018

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ОНАХТ

7 березня 2018 року напередодні Міжнародного жіночого свята відбулося урочисте вручення свідоцтв з підвищення кваліфікації слухачам курсів за програмою «Сенсорний аналіз харчових продуктів».

Курси з Підвищення кваліфікації проводились з 13 лютого по 28 лютого 2018 року вже вдруге в лабораторії сенсорного аналізу на кафедрі товарознавства та митної справи. Слухачами курсів підвищення кваліфікації були викладачі Одеської національної академії харчових технологій, які працюють за різними напрямами харчової промисловості.

Кожне заняття було дуже цікаве, пізнавальне і різноманітне – від розробки балової оцінки і побудови профілограм, до дегустації різних видів харчових продуктів (столових вин, хлібобулочних виробів, молочної і ковбасної продукції та шоколаду). З нетерпінням кожен із слухачів чекав нового заняття, яке було ще цікавішим і непередбаченим.

Від імені всіх слухачів, висловлюємо велику подяку висококваліфікованим викладачам у галузі сенсорної оцінки якості харчових продуктів – проф. Ткаченко О.Б., проф. Артеменко С.В., доц. Каменевій Н.В., доц. Киселеву С.В., доц. Гураль Л.С., ас. Батракову О.О. за ті знання, які ми отримали. Було дуже цікаво і пізнавально для кожного з нас.


Директор Консалтингового центру,
к.т.н., доц. Валевська Л.О.

13 березня 2018

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської студентської олімпіади 2017/2018 навчального року серед закладів вищої освіти зі спеціальності «Менеджмент інноваційної діяльності», яка відбудеться з 19 по 20 квітня 2018 року на базі Одеського національного економічного університету.

Бажаємо перемог студентам нашої академії!

Інформація надана Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-40-19 Булюк В.І. (кім.А-131)

12 березня 2018

2018 BCFN YES! конкурс дослідницьких грантів 

2018 BCFN YES! конкурс дослідницьких грантів запрошує індивідуальним або міждисциплінарним та міжнаціональним дослідницьким групам з максимум трьох компонентів для подання дослідницького проекту з метою підвищення стійкості харчової системи.

Право на участь мають аспіранти та кандидати наук, зареєстровані не пізніше 1 січня 2012 року. Всі учасники мають бути молодшими 35 років на день 28 листопада 2018 року.

Термін подачі заявок: 14 червня 2018 року.

Дослідницькі пропозиції повинні бути запропоновані в одній або кількох з наступних сфер:

  • Стійке та здорове харчування
  • Стійке сільське господарство
  • Продовольча безпека

Докладніше: https://www.barillacfn.com/en/bcfnyes2018/

Інформація надана відділом міжнародних грантів ЦМС,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-15-21.

7 березня 2018

З нагоди приєднання України до Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії оголошено конкурс

Міністерство освіти і науки України, відповідно листа Державного агентства з енергефективності та енергозбереження України від 21.02.2012 № 190-01/17/3-18 та з метою сприяння участі українських науковців, учнів, студентів у відборі кандидатів від України на здобуття премії енергії майбутнього ім. шейха Заїда на 2019 рік, інформує.

24 Лютого 2018 року Україна отримала статуc повноправного члена Міжнародного агентства з відновлювальних джерел енергії (IRENA).
Приєднання України до IRENA є потужним кроком до розвитку енергетичної дипломатії та надає додаткові гарантії потенційним інвесторам щодо інвестицій у відновлювальну енергетику України.

Під час проведення в січні 2018 року у м. Абу Дабі тридцятого регіонального форуму високого рівня, присвяченого розвитку відновлювальної енергетики – «Тиждень сталого розвитку», відбулося нагородження лауреатів Премії енергії майбутнього ім. шейха Заїда.

Премія заснована у 2008 році і щорічні нагороди вручаються в п’яти категоріях: «Великі підприємства», «Малі та середні підприємства», «Вищі школи», «Неприбуткові організації» та «Видатні особистості».

Детальну інформацію про премію та умови участі у конкурсі можна отримати за посиланням: http://zayedfutureenergyprize.com/en/

Науково-дослідний інститут