Приймальна комісія

(048) 712-40-88,
722-80-99

Час роботи:
Понеділок - П´ятниця
з 9:00 до 17:00
Субота, Неділя -
з 9:00 до 16:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


22 грудня 2017

Вчені ОНАХТ активно обговорюють питання щодо власності на землі сільськогосподарського призначення

Провідні вчені Навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е. Вейнштейна Одеської національної академії харчових технологій активно співпрацюють з Національною академією аграрних наук України та обговорюють питання щодо власності на землі сільськогосподарського призначення та їх обігу. Ця актуальна та болюча тема всебічно зображена у науковій доповіді доктора економічних наук, професора, академіка НААН України Жука Валерія Миколайовича "Обіг земель сільськогосподарського призначення за селозберігаючою моделлю аграрного устрою України", з якою можна ознайомитись за посиланням:

 Доповідь в електронному вигляді

21 грудня 2017

Щиро вітаємо переможця та учасників конкурсу «Кращий інноваційний проект м. Одеси»!

20.12.2017 р. відбулося підведення підсумків конкурсу «Кращий інноваційний проект м. Одеси», в фіналі якого прийняли участь 8 проектів від співробітників і студентів ОНАХТ.

Всі учасники отримали дипломи за участь у конкурсі, організованому за сприяння департаменту економічного розвитку. Найголовніше, серед представлених проектів був і переможець: «Створення наукового простору молодих науковців Одеського регіону», представлений К.В. Хвостенко, к.т.н., асистентом кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів, Головою Ради молодих вчених ОНАХТ, яка отримала за розробку цінний подарунок. Важливим досягненням є й отримання 2 місця за проект «Теплодар - місто майстрів», представлений О.О. Голубьонковою, М.Г. Брайко, Н.О. Жихарєвою, О.А. Новіковою, Я.В. Войчишенко, М.Г. Цопа, оскільки своє дієве творче ставлення до вирішення нагальних проблем під керівництвом доц. каф. маркетингу, підприємництва і торгівлі виявили п’ятеро студентів академії.


Бажаємо подальших творчих успіхів, наснаги, втілення професійних знань в життя!

Нач. ВНТЗтаМ О.І. Данилова

 

18 грудня 2017

Від ОНАХТ зареєстровано проект "#MiRONAFT - FabLab лабораторія для кожного"

«Громадський бюджет» – це програма, відповідно до якої будь-якої одесит може подати ідею, що направлена на покращення Одеси. Містяни шляхом  електронного голосування оцінюють проекти, а місто в рамках бюджетного фінансування сплачує бюджет реалізацію обраних ідей. Конкурс щорічний і в цьому році від Одеської національної академії харчових технологій зареєстровано проект "#MiRONAFT - FabLab лабораторія для кожного" (№2018-1797). Проект пройшов все необхідне погоджень відповідних департаментів Одеської міської ради та був відкритий профільною комісією до голосування. Просимо всіх підтримати наш проект: для цього необхідно тільки проголосувати за нього на сайті. Чим більше голосів набере проект – тим більше шансів, що за рахунок міського бюджету для нашої академії буде куплено дорогоцінне професіональне обладнання загальною вартістю 4.3 млн. грн.

Детальніше: https://citizen.odessa.ua/projects/2018/2018-1797/

18 грудня 2017

«#MiRONAFT – FabLab лабораторія для кожного»

Проект № 2018-1797 ще чекає Вашої активної підтримки на муніципальній платформі «Соціально активний громадянин».

Голосування триває до 18.12.2017 р. (включно) на онлайн-платформі за електронною адресою:

https://citizen.odessa.ua/projects/2018/2018-1797/

У Вас ще є один день для його активної підтримки.
Кожен Ваш голос важливий!

Науково-дослідний інститут

8 грудня 2017

До Міжнародного дня боротьби з корупцією Коледж промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ провів лекцію "Залікова без грошей"

В Коледжі промислової автоматики та інформаційних технологій ОНАХТ напередодні Міжнародного Дня боротьби з корупцією в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» відбулася зустріч студентів коледжу з представниками Головного територіального управління юстиції в Одеській області.

В ході лекції «Заліковка без грошей» фахівці говорили про існування в суспільстві комплексної, глобальної проблеми, пов’язаною з корупцією, відповіли на питання.

Студенти висловили своє негативне ставлення до явища «корупція» у плакатах та малюнках.