вихідні: субота, неділя

15 вересня 2015

20-22 жовтня 2015 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбудеться масштабна і визначна подія лабораторної індустрії України – VIII Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH.
Унікальність даного проекту полягає у інтегрованому підході до формату заходу – це комплексна подія, що поєднує усі сегменти лабораторної галузі, а також змістовну науково-практичну та ділову програму, яка включає спеціальну програму «Дні харчової промисловості та аграрного сектора».

Організатори VIIІ Міжнародної виставки «Комплексне забезпечення лабораторій» – Національна академія наук України, Міністерство аграрної політики і продовольства України, Національної академії аграрних наук України.

В РАМКАХ ФОРУМУ ОНАХТ проводить наступні заходи:

• Семінар «Сучасні аспекти контролю якості і безпеки харчових продуктів і сировини»
  • Тренінг «Проблеми якості зерна і розвитку хлібопекарної промисловості»

www.labcomplex.com
Запрошення можна отримати в ауд. А-146.

Запрошуємо всіх бажаючих!

11 вересня 2015

АНОНС

16–17 вересня 2015 р. відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Харчові технології, хлібопродукти і комбікорми».

Пленарне засідання й наукова постерна сесія розпочнуться 16 вересня 2015 р. о 1000 в конференц-залі академії (Б-210).

Робота конференції відповідно до програми.

8 вересня 2015

7-го вересня 2015 року відбувся фінал конкурсу Camozzi - на кращу розробку промислового робототехнічного комплексу. За умовами конкурсу команда – переможець отримує фінансування компанії Camozzi для реалізації свого робота фізично. На відкритті конкурсу спочатку анонсували свій намір та були допущені до участі студенти трьох факультетів академії: факультет автоматизації, електромеханіки, комп’ютерних систем і управління (АЕКСіУ), факультет технологічного обладнання, упаковки і технічного дизайну (ТОУіТД) і факультет інформаційних технологій і кібербезпеки (ІТіК). До старту конкурсу, що відбувся в травні цього ж року, учасникам було запропоновано 5 задач, до фіналу дійшли лише 3 команди, та й ті не повним складом. Проте студенти, які в присутності представників компанії Camozzi презентували свої моделі і концепції рішень - образу переможці, образу молодці. За підсумком фіналу конкурсу - всі три проекти схвалені для фізичної реалізації, і відповідно для всіх трьох проектів компанія Camozzi надає необхідне сучасне обладнання для відтворення роботів у лабораторних умовах. Детальний фото-звіт в наявності в альбомі групи лабораторії в контакті (vk.com/onapt_laboratory) та на офіційному сайті лабораторії (robot.onaft.edu.ua).

7 вересня 2015

ГРАНТИ НА ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕНЬ!

Шановні колеги!

20 березня 2015 року підписано Угоду між Україною та Європейським Союзом про участь України в програмі Європейського Союзу "Горизонт 2020" - Рамкова програма з досліджень та інновацій (2014-2020).

Просимо Вас ознайомитись з напрямками і темами програм і надіслати свої пропозиції щодо участі в програмах до 15 жовтня 2015 р.

З матеріалами

• - «Як оформити грант на проведення досліджень»
  • - «Перелік фондів, що надають гранти на проведення досліджень»
  • - Довідник для українських науковців щодо програми «Horizon 2020»
  • - Перелік конкурсів з харчової тематики на 2016-17 роки

можна ознайомитися на внутрішньому сайті академії http://www.vc.onaft.edu.ua або у Центрі міжнародного співробітництва.

Директор Центру міжнародного співробітництва,

проф. Федосов Сергій Никифорович (тел. 10-17, моб. 0972717524)

email: fedosov@optima.com.ua ауд. Д-411

Начальник відділу Фігурська Людмила Володимирівна

(тел. 11-13, моб. 0967252789).

7 вересня 2015

ОГОЛОШЕННЯ

З метою забезпечення інформаційно-технічною документацією, стандартами, методиками вимірювань тощо студентам, аспірантам, викладачам, науковцям та співробітникам ОНАХТ надано право безкоштовного відвідування абонементного залу ОЦНТЕІ (вул. Рішельєвська, 28) з 01.09.2015 р по 01.12.2015 р.

Графік відвідування: 1000-1600, обід: 1200-1300.

Вихідні: субота, неділя.

Телефон: (048) 717-86-93

При собі мати посвідчення ОНАХТ.