Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання Дистанційне навчання

Новини / події / оголошення


13 квітня 2016

Старт Олімпіади 1/8 ACM ICPC 16 квітня 2016 року

16 квітня 2016 року відбудеться 1 етап Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування, 1/8 ACM ICPC. В Одеському регіоні змагання першого етапу будуть проводитися на майданчику Одеської національної академії харчових технологій. Базовими ВУЗами наказом МОН України призначені три одеських: ОНАХТ, ОНУ, ОНПУ. Реєстрація проводиться на сайтах цих одеських ВНЗ, однак самі змагання пройдуть в ОНАХТ. Одеська національна академія харчових технологій проводила змагання подібного роду і в минулому році, причому всі команди і тренери відзначили високу якість підготовки комп'ютерного парку ВЦ ОНАХТ (олімпіада проводиться в режимі онлайн, причому якість зв'язку по Інтернету безпосередньо впливає на швидкість вирішення всіх завдань).
Цього року за перемогу на першому етапі від ОНАХТ змагатимуться 14 команд факультету ІТтаКБ (тренер команд доцент каф. ІТіКБ Антонова А.Р.) і 1 команда факультету АМІР. Така активність наших студентів захоплює, в минулі роки кількість команд варіювалося від 3 до 5!
Переможці першого туру олімпіади отримають право представляти свої ВНЗ на другому етапі в Запорізькому національному університеті в вересні 2016 року. Третій тур (фінал Олімпіади), який відбудеться в жовтні 2016 року, буде проводитися в двох дивізіонах, на двох майданчиках в Україні - один з них - Одеська національна академія харчових технологій.
З цього року велику увагу Міністерство освіти і науки звертає на ВНЗ першого і другого рівнів акредитації та на школи. До змагання в Олімпіаді з програмування в конкурсі вперше допускаються студенти технікумів і коледжів рівня «бакалавр». Також запрошуються до участі в змаганнях поза конкурсом школярі старших (8-11) класів.
За реєстрацію позаконкурсних команд, за організацію і проведення фінального етапу (третього) цієї Всеукраїнської олімпіади з програмування серед команд школярів наказом МОН України призначена доцент кафедри ІТіКБ ОНАХТ, директор Школи Спортивного програмування ОНАХТ А.Р. Антонова.
Спонсорську допомогу по проведенню ПЕРШОГО етапу олімпіади ACM ICPC в Одесі в цьому році надають комп'ютерні компанії Luxoft, DataArt, Looksery, Київстар, а інформаційну підтримку - IT-кластер Одеса. Величезна подяка компаніям за допомогу і підтримку. Бажаємо цікавих завдань, красивих рішень і перемог нашим командам!

12 квітня 2016

14 травня 2016 року в
Навчально-науковому інституті холоду, кріотехнологій та екоенергетики ім. Мартиновського В.С.
Одеської національної академії харчових технологій відбудеться
Науково-методична конференція
«Проблеми трансформації компетентностних характеристик: від середньої до вищої освіти»
для вчителів ЗОШ та науково-педагогічного складу академії
.

Пленарне засідання 14 травня об 1100,
за адресою м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3, конференц-зал.

Детальна інформація: http://mv.onaft.edu.ua/konfer2/glav?met=confer2

12 квітня 2016

ROBOTRONICA

9 квітня «Лабораторія мехатроніки та робототехніки» Одеської національної академії харчових технологій відкрила для всіх свої двері. Захід під назвою «ROBOTRONICA» проводилось лабораторією вперше і принципово відрізнявся від загального стандарту «дня відкритих дверей». Для організації заходу колективом лабораторії була проведена велика робота. Звісно, не все задумане вдалося реалізувати з першого разу, але головне, довгий шлях від задумки до реалізації ми вкотре пройшли! Були запрошені школярі самого різного віку, студенти технікумів і просто небайдужі до робототехніки люди. Програма заходу була доволі насиченою: різноманітні конкурси, екскурсія по приміщенням самої лабораторії мехатроніки та робототехніки, а також по іншим лабораторіям кафедри автоматизації технологічних процесів та робототехнічних систем. У рамках екскурсій були продемонстровані проекти, якими займаються студенти: «Robotino» (робот для автоматизації складських приміщень), «Stendhal» (унікальний квадрокоптер зібраний студентами лабораторії), «RoboRace» (роботи для участі в Міжнародних змаганнях на швидкість серед автономних робототехнічних комплексів із штучним інтелектом).
Крім того, у хлопців та дівчат була можливість зібрати своїми руками власного портативного робота, пневматичну схему промислової робототехнічної системи, взяти участь у демонстрації унікального безпілотного літального апарату та робота-вантажника. Лабораторія сьогодні – це безпрецедентне, coworking (овий) простір, основним правилом якого є деяка клубність. Саме як клуб за інтересами, який зібрав активних і зацікавлених людей різного віку, лабораторія пропагандує серед молоді вищу технічну освіту в цілому, і робототехніку зокрема.
Відкрили зустріч керівник лабораторії Єгоров Віктор Богданович, директор інституту механіки, автоматизації та робототехніки Волков Віктор Едуардович та декан факультету Автоматизації, мехатроніки і робототехніки Букарос Андрій Юрійович. Далі хлопці та дівчата чекали: вікторина з робототехніки, протистояння із зав'язування шнурків плоскогубцями, метою якого було показати наглядно наскільки складно запрограмувати робота для такої на перший погляд легкої для людини задачі, гонки на електрокарах у внутрішньому дворі академії, розіграш ексклюзивних футболок членів клуба робототехніки і after-party з «Lego Mindstorms».
«ROBOTRONICA» проходила вперше і надалі буде проходити 2 рази на рік, навесні і восени. Філософія лабораторії – вивчення, розробка та інтеграція робототехніки у всіх сферах діяльності людини, звільняючи ресурси останнього на користь творчих видів діяльності. Запрошуємо всіх приєднатися до цього процесу.

Докладний фото-звіт доступний в мережах:

 http://vk.com/album-81414631_230805538

https://www.facebook.com/Mechatronics-ROBOT-Laboratory-976106729119623/

https://www.instagram.com/mechatronics_robot_laboratory/

 https://twitter.com/Robotlaborotory

11 квітня 2016

З 18 по 22 квітня 2016 року в
Одеській національній академії харчових технологій відбудеться
76-а наукова конференція
науково-педагогічного складу академії
.

Пленарне засідання 22 квітня о 1400, ауд. Б-210,
з 1200 – 1400 відбудеться наукова постерна сесія.
Засідання секцій відповідно до програми.

Детальна інформація: http://www.onaft.edu.ua/konfteach

7 квітня 2016

25 березня 2016 року відбулася ІІІ-я науково-методична конференція серед викладачів
технікумів та коледжу ОНАХТ

В Технікумі промислової автоматики Одеської національної академії харчових технологій відбулася ІІІ-я науково-методична конференція на тему: «Послідовність загальної середньої, професійної та вищої освіти як потреба і виклик сучасного суспільства».
На конференції розглядалися питання, присвячені вирішенню проблем покращення якості освіти, ефективної організації самостійної роботи студентів, активного впровадження дистанційного навчання, використання інформаційних та комунікаційних технологій в освітньому процесі, формування професійних компетенцій майбутнього фахівця.
Відкрив конференцію та привітав учасників проректор з НП та НР, Трішин Федір Анатолійович, який відмітив важливість питань, що винесені на розгляд конференції, наголосив на підвищенні якості освіти та конкурентноспроможності випускників на ринку праці, окреслив основні напрямки роботи технікумів і коледжу в рамках реформування освітньої галузі.
Жвавий інтерес викликала доповідь директора Центру дистанційного навчання ОНАХТ, кандидата фізико-математичних наук, доцента Корнієнка Юрія Костянтиновича на тему: «Досвід впровадження та використання системи дистанційного навчання Moodle в навчальному процесі», у якій було акцентовано увагу на необхідності впровадження дистанційного навчання в освітній процес та його позитивного впливу на рівень якості освіти, поділився досвідом впровадження технологій дистанційного навчання в освітній процес академії.
Всі доповідачі у своїх виступах опиралися на власний досвід роботи та результати наукових досліджень, підкріплюючи доповіді цікавими та актуальними за змістом презентаціями. Особливої уваги заслуговують доповіді викладача Механіко-технологічного технікуму Комкової Ольги Анатоліївни на тему: «Інноваційні методи вивчення математики» та викладача Технікуму промислової автоматики Склярової Юлії Олегівни на тему: «Організація самостійної та творчої роботи студентів як важлива складова забезпечення якості вищої освіти», у яких вони поділилися власним досвідом роботи, запропонували цікаві форми і методи як аудиторної, так позааудиторної роботи зі студентами, що сприяє покращенню рівня якості освіти та стимулює до розвитку творчих здібностей і професійних компетенцій майбутніх фахівців.