Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Новини / події / оголошення


20 березня 2017

Конкурс на отримання стипендій на навчання (кредитна академічна мобільність) в Падуанському Університеті (Італія) в рамках програми Erasmus+

До уваги студентів 4 курсів освітнього ступеня «Бакалавр» та 1 курсу освітнього ступеня «Магістр» спеціальностей «Харчові технології» (програми підготовки: Технології продуктів бродіння та виноробства, «Технології харчування») та «Готельно-ресторанна справа»

Кінцева дата подачі документів: 1 квітня 2017 року, 12:00

Одеська національна академія харчових технологій є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Падуанським Університетом (м. Падуя, Італія), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ в Італії.

Відповідно до умов проекту студенти 4 курсів (бакалаври) та студенти 1 курсу магістратури спеціальностей «Харчові технології» (програми підготовки: Технології продуктів бродіння та виноробства, «Технології харчування») та «Готельно-ресторанна справа» мають можливість пройти навчання в Падуанському Університеті упродовж 9 місяців у 2017/2018 н. р.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

 • бути студентом ОНАХТ освітнього ступеня «Магістр» (на момент від’їзду) за вищевказаними спеціальностями;
 • володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.
Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 1 квітня 2017 року (включно) подати до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. Дх-414) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

 • аплікаційну форму (Student Application Form) ( див. зразок);
 • СV (формат Europass);
 • фотокопію закордонного паспорту;
 • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті та у Відділі міжнародних зв’язків ( див. зразок). Для студентів освітнього ступеня «Магістр» — фотокопію диплому бакалавра та додатку до диплому європейського зразка;
 • сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як FCЕ, TOEFL, IELTS);
 • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно:

 • подати в паперовому вигляді у Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. Дх-414);
 • надіслати (скановані копії згідно із порядком вимог одним файлом у форматі PDF) на електронну скриньку: inter@onaft.edu.ua

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Падуанський Університет: http://www.unipd.it/en/ та про курс: http://www.unipd.it/en/educational-offer/second-cycle-degrees/school-of-agricultural-sciences-and-veterinary-medicine?ordinamento=2015&key=AV2190

* Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності. Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за допомогою онлайн-калькулятора: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm


Відбір студентів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися ОНАХТ за такими критеріями:

 • академічна успішність (40%);
 • знання мови (30%);
 • мотивація (15%);
 • суспільна активність / заангажованість у наукову діяльність (15%).

Увага! Головним критерієм є академічні досягнення. Однак, при еквівалентних академічних досягненнях перевагу буде віддано кандидатам з менш благополучними соціально-економічними умовами.

Процедура зарахування. Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ інформує учасників про результати конкурсу. Перевага надаватиметься студентам, які ще не брали участь у програмі мобільності Erasmus +.
На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду у Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС. Після співбесіди Відділ надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми Erasmus+. Остаточне рішення про прийняття або неприйняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною. У випадку відмови від участі у програмі мобільності номінованої особи, учасники з резервного списку подаються на розгляд приймаючого університету, відповідно до черговості у рейтинговому списку.

20 березня 2017

Перемога студента факультету ІТтаКБ Романа Сорочана в Міжнародному конкурсі з WEB-дизайну

З 25 січня по 12 лютого 2017 року на базі Вінницького національного технічного університету відбувся Міжнародний відкритий дистанційний бліц-конкурс по WEB-дизайну та комп'ютерної графіки, участь в якому могли брати студенти і школярі. У номінації для студентів «Краща програмна реалізація» конкурсу з WEB-дизайну третє призове місце зайняв Роман Сорочан, студент факультету інформаційних технологій і кібербезпеки ОНАХТ, який навчається на ОКР "Спеціаліст"! Вітаємо!

Професійне журі конкурсу, до складу якого входили провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначило переможців у 9 номінаціях: «Краща графічна реалізація», «Краща програмна реалізація», «Краще інформаційне наповнення», «Краща 2D растрова графіка», «Краща 2D векторна графіка», «Краща 3D-графіка», «Краща GIF-анімація», «Краща Flash-анімація», «Краща 3D-анімація».

Конкурс проводився в два етапи, на першому хлопці надавали свої роботи з веб-дизайну по Інтернету в одній із заявлених організаторами номінацій. Робота могла бути представлена тільки в одній номінації. Учасник конкурсу подавав в номінації веб-дизайн вихідні коди роботи, для номінації графіка і анімація міг подати роботи в форматах тих пакетів програм, в яких виконана робота. Подані проекти повинні були придатні для перегляду на ПК під управлінням ОС Windows XP / Vista / Windows 7. До участі в конкурсі допускалися роботи, які не брали участь в Конкурсі в попередні роки.

До участі у другому турі допускалися переможці першого туру, яким надавалася можливість виконати задану кваліфікаційну роботу за виділений проміжок часу (4 години). Тематика роботи пропонувалася оргкомітетом і доводилася до відома конкурсантів перед початком другого туру. Перелік програмних засобів для другого туру визначався спільно членами журі та оргкомітету.

У номінації «Краща програмна реалізація", в якій брав участь Роман Сорочан, журі оцінювало застосований програмний код, його оптимальність, використання баз даних, засоби для оперативної модифікації сайту, нестандартні технічні рішення, засоби для оперативного пошуку інформації, засоби для реалізації інтерактивного режиму, розроблені серверні програмні компоненти, скрипти, засоби навігації, засоби для підтримки основних браузерів, творче використання сучасних Інтернет-технологій. Особливий інтерес для журі представляли сайти з використанням сучасної технології WEB 2.0.

Конкурс вийшов складним, але тим більш значуща перемога Романа, який продемонстрував, що знання, які він отримав, навчаючись на факультеті інформаційних технологій і кібербезпеки ОНАХТ, дозволяють відчувати себе на рівних в змаганнях з кращими студентами нашої країни в області IT-технологій!

  

19 березня 2017

Обрання виборних представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора ОНАХТ

До уваги студентів

Одеської національної академії харчових технологій!
22 березня 2017 року
о 1500 годині

відбудуться збори студентів ОНАХТ
щодо обрання виборних представників
з числа студентів, що мають право брати участь у
виборах ректора Одеської національної академії харчових технологій.

Студрада ОНАХТ

19 березня 2017

Грант для молодого дослідника в Празькому Університеті хімії і технології

До уваги аспірантів!

Повідомляємо Вам про можливість подати заяву на отримання гранту для молодого дослідника в Празькому Університеті хімії і технології, Чехія, кафедра аналізу харчових продуктів і харчування в рамках проекту FoodSmartphone європейської програми «Марія Кюрі».

Більш детальну інформацію про проект, в рамках якого дослідження будуть виконані, можна знайти на сайті:
http://www.foodsmartphone.eu/pdf/FoodSmartphone_poster_final_version.pdf, інформацію про те, як подати заяву, можна знайти на сайті: https://www.findaphd.com/search/phd.aspx?IID=2560, або на сайті: https://www.euraxess.org.uk

Усі, хто зацікавлені у цій чудовій нагоді, будь ласка, зверніть увагу на те, що крайній термін для подання всіх документів 27 березня 2017. Претенденти мають вільно володіти англійською мовою.


За детальною інформацією звертайтесь
Центр Міжнародного співробітництва
Федосов С.Н. тел.: 0972717524,
Фігурська Л.В. тел.: 0967252789

14 березня 2017

VIII Щорічна методична конференція Cambridge Day

29.03.2017 в Одеській національній академії харчових технологій пройде VIII Щорічна методична конференція Cambridge Day.
Організатори конференції: Видавництво Кембриджського університету, Екзаменаційний департамент Кембриджського університету та офіційний представник видавництва Кембриджського університету компанія Лінгвіст, за співпраці з Одеською національною академією харчових технологій
Робоча мова: англійська
Початок конференції – 12:00, початок реєстрації – 11:00, місце проведення – Б-210
Під час конференції наші гості матимуть можливість переглянути виставку навчальних та екзаменаційних матеріалів від компанії Лінгвіст, офіційного представника видавництва Кембриджського університету, а також поспілкуватися з представниками екзаменаційних центрів Cambridge English.
Всі учасники конференції гарантовано отримають сертифікати та гарний настрій!
Реєстрація (обов’язково): https://goo.gl/pwxD1A
План конференції: План роботи конференції Cambridge Day

Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМЗ ОНАХТ