вихідні: субота, неділя

9 жовтня 2014

Ще одним визначним підтвердженням активності НДІ ОНАХТ у науковому житті академії стало отримання золотої медалі з дипломом за кращу інноваційну розробку та диплому за участь у форумі-виставці «Екологічний стандарт якості та безпека продукції – крок в майбутнє».
Експозиція «Агро-Лаб», проходила в м. Київ з 23 по 27 вересня 2014 р.
2 жовтня 2014

ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ,
лідер інженерної освіти з 1902 року,
ЗАПРОШУЄ

всіх, хто хоче пізнати, яким чином улаштований світ сучасної техніки, кого цікавить технічний прогрес і промислові технології, кібернетика і автоматика, комп´ютерні системи та програмування, нанотехнології та енергозбереження, навчатися і працювати в гуртках, групах і командах

СТАНЦІЇ ЮНИХ ТЕХНІКІВ.

Гуртки будуть працювати в лабораторіях Академії під керівництвом і за участю викладачів, за програмами та планами, прийнятими з урахуванням інтересів і пропозицій учасників, на безкоштовній основі.

Організаційні збори відбудуться
в суботу, 1 листопада 2014 року, в 1400,
за адресою: вул. Канатна, 112, головний корпус Одеської національної академії харчових технологій,
ауд. 424 (4-й поверх).
Телефон для довідок: 712-40-67.

25 вересня 2014

14-16 жовтня 2014 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2-б) відбудеться масштабна і визначна подія лабораторної індустрії України – VII Міжнародний форум «Комплексне забезпечення лабораторій».
Унікальність даного проекту полягає у інтегрованому підході до формату заходу – це комплексна подія, котра включає усі сегменти лабораторної галузі, а також змістовну науково-практичну та ділову програму, охоплюючи найбільш важливі та актуальні питання галузі.

Організатори VII Міжнародного форуму «Комплексне забезпечення лабораторій» – Національна академія наук України та Компанія LMT.

В РАМКАХ ФОРУМУ:

Запрошуємо всіх бажаючих!

24 вересня 2014

З 1 вересня 2014 р. в Одеській національній академії харчових технологій створено Школу спортивного програмування ОНАХТ. Запрошуємо всіх бажаючих.

Звертатися за адресою: вул. Дворянська, 1/3, каф. інформаційних технологій та кібербезпеки, тел. 720-91-10, ст. викл. Антонова Альфія Раісівна.

20 вересня 2014

ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Технологічний інститут харчової промисловості ім. М.В. Ломоносова

запрошує всіх бажаючих

27 вересня 2014 р. на «ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ».

У нас є все для щасливого студентського життя й успішного майбутнього.

Стань лідером разом із нами!

Вас чекають презентації всіх спеціальностей, за якими навчаються студенти інституту, зустрічі з викладачами, випускниками, студентами, екскурсії по лабораторіях і комп´ютерним класам, конкурси.

Чекаємо за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, 112.

Початок о 1000.