понеділок - неділя

13 вересня 2019

УВАГА!
Відключення водопостачання!

Згідно повідомлення «Інфоксводоканалу», в зв’язку з ремонтними
роботами, водопостачання припиняється:
з 23:00 18 вересня 2019 року
до 20:00 19 вересня 2019 року

Всіх керівників структурних підрозділів урахувати в роботі.

10 вересня 2019

Опитування щодо комерціалізації результатів наукових досліджень в України

Міністерство науки і освіти України в рамках проекту Creative Spark Higher Education Enterprise Programme проводить наукове дослідження, яке передбачає опитування за темою «Комерціалізація результатів наукових досліджень в Україні».

Метою цього дослідження є вивчення стану, проблем та перспектив комерціалізації наукових досліджень науковцями та винахідниками.

Дослідження проводиться методом опитування асистентів, викладачів, доцентів, професорів, наукових співробітників, аспірантів та докторантів.

Просимо поширити зазначену інформацію серед зацікавлених осіб та заповнити анкету до 30 вересня 2019 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfP1V2wHSqVqgW2eDgeIR_pFX-l_57gNqkSJk2myVD9zFXr8w/viewform

10 вересня 2019

YEP! Starter: програма з підприємництва для студентів та молодих вчених

Партнер університету мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP запрошує студентів, викладачів ЗВО та молодих вчених взяти участь в освітній програмі з підприємництва YEP! Starter.

YEP Starter – українсько-естонська програма з підприємництва, учасники якої за 3 місяці з допомогою менторів здобувають практичні знання з підприємництва та створюють власний стартап, який презентують інвесторам для фінансової підтримки.

Що ти отримаєш в YEP! Starter?

• практичні воркшопи;
  • провідні коучі, ментори з топових компаній;
  • інтерактивні тренінги від CEO, юристів, маркетологів, фінансистів та стартаперів;
  • нетворкінги та менторські фідбек-сесії.

Навчання безкоштовне. Проводитиметься українською та англійською мовами

Подробиці на сайті: www.yepworld.org

Програма проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії.

У разі зацікавленості до 27 вересня 2019 року (включно) заповнюйте анкету за посиланням https://u.to/RQo6Fg

Контактна особа в YEP - Віса Нагієва, тел. +38 (066) 6787903

9 вересня 2019

9–12 вересня 2019 р. відбудуться відкриті лекції провідних фахівців промислових підприємств і викладачів академії

9 вересня 2019 р.

• о 8.00 в аудиторії Дв-301 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Ольшевської Ольги Володимирівни. Тема лекції «Основні обʼєкти управління ІТ проектами та їх характеристики»
  • о 9.30 в аудиторії Дв-301 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Селіванової Алли Віталіївни. Тема лекції «Основні поняття реляційної моделі даних»
  • о 9.30 в аудиторії Д-205 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Соколова Наталія Юріївна. Тема лекції «Особливості низькотемпературних технологій хлібопекарського виробництва»
  • о 11.30 в аудиторії А-427 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування Золовської Олени Василівни. Тема лекції «Організація харчування. Умови харчування і методи обслуговування»
  • о 11.30 в аудиторії Б-227 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція професора кафедри технології комбікормів і біопалива Єгорова Богдана Вікторовича. Тема лекції «Побудова технологічного процесу виробництва комбікормів»

11 вересня 2019 р.

• о 9.30 в аудиторії Б-327 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція старшого викладача кафедри маркетингу, підприємництва і торгівлі Лозовської Ганни Миколаївни. Тема лекції «Маркетингове дослідження ринку туристичних послуг в Одеській області»
  • о 9.30 в аудиторії Т-203 (Тіниста 9/11) відбудеться відкрита лекція професора кафедри теплофізики та прикладної екології Цикало Альфреда Леонідовича. Тема лекції «Основні методи досліджень рівня екологічної безпеки»
  • о 11.30 в аудиторії А-318 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри обліку та аудиту Маркової Тетяна Дмитрівни. Тема лекції «Інформаційна технологія розвʼязування задач аналізу фінансових результатів і фінансового стану підприємства»

12 вересня 2019 р.

• о 9.30 в аудиторії Дв-314 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Ломовцева Павла Борисовича. Тема лекції «Технічне забезпечення компʼютерної графіки»
  • о 9.30 в аудиторії Дв-317 (Дворянська 1/3) відбудеться відкрита лекція доцента кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки Антонової Альфії Раїсівни. Тема лекції «Структура програми. Типи даних»
  • о 10.00 в аудиторії В-401 (Канатна 112) відбудеться відкрита лекція начальника пожежно-рятувальної частини, майора Музики Івана Миколайовича. Тема лекції «Хімічний захист та пожежна безпека»

Інформація надана
Навчально-методичним центром забезпечення якості вищої освіти

6 вересня 2019

Інформація щодо законодавства України у сфері вищої освіти
До уваги науковців та працівників!

З метою покращення обізнаності науковців ОНАХТ щодо законодавства України, яке стосується виконання службових обов’язків, надаємо інформацію про Закони та підзаконні акти, директивні документи у сфері вищої освіти, науки, науково-технічної інформації, науково-технологічного та інноваційного розвитку України, які прийняті в дію у серпні 2019 року. Сигнальна інформація надана Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ»).

Сигнальна інформація

ВНТЗтаМ, НДІ