без вихідних

13 липня 2018

Інформація щодо законодавства України у сфері вищої освіти

До уваги науковців!

З метою покращення обізнаності науковців ОНАХТ щодо законодавства України, яке стосується виконання службових обов’язків за напрямами: інноваційна діяльність, освіта, атестація наукових кадрів, організація і проведення міжнародних конференцій тощо, надаємо інформацію про Закони та підзаконні акти, директивні документи у сфері вищої освіти, науки, науково-технічної інформації, науково-технологічного та інноваційного розвитку України.

Сигнальна інформація надана Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ»).

Сигнальна інформація 5

Сигнальна інформація 6

ВНТЗтаМ, НДІ

13 липня 2018

До уваги науковців!

Науковий журнал «Наука. Технології. Інновації» запрошує до публікації авторів. Журнал виходить 1 раз на квартал, засновниками є ДНУ “Український інститут науково-технічної експертизи та інформації”, ДУ “Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М. Доброва НАН України”, ДВНЗ “Український державний хіміко-технологічний університет” МОН України.

Журнал входить до Переліку наукових фахових видань України з технічних наук (Наказ МОН України №1413 від 24.10.2017 р.) та економічних наук (Наказ МОН України №326 від 04.04.2018 р.). Детальні відомості для авторів у вкладеному файлі.

Журнал НТІ №2 2018 для авторів

ВНТЗтаМ, НДІ

11 липня 2018

Державний фонд фундаментальних досліджень (ДФФД) оголошує конкурс Ф-84 на гранти Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень у 2019 році

Запити приймаються до 20 вересня 2018 року.

З умовами конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті ДФФД за посиланням: http://www.dffd.gov.ua/index.php

Для подання запиту на участь у конкурсі необхідно:

• Зареєструватися на ресурсі contest.dffd.gov.ua (для учасників конкурсу, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД, або не є зареєстрованими на даному ресурсі).
  • Заповнити он-лайн форму для конкурсу Ф-84.
  • Зберегти та роздрукувати форму запиту.
  • Паперовий запит має повністю відповідати електронному запиту.

Перелік документів необхідних для оформлення запиту:

• паперова заявка із титулом, який містить підписи всіх учасників проекту, підпис керівника організації та мокру печатку (титул запиту формується автоматично при збереженні файлу запиту на комп’ютері заявника) – 1 примірник,
  • гарантійний лист підприємства (установи, організації), яке (яка) зобов’язується забезпечити проведення наукових досліджень – 1 примірник,
  • довідка з місця роботи із зазначенням посади – 1 примірник,
  • копії опублікованих молодим ученим наукових праць (крім монографій) за тематикою проекту (до п'яти найменувань) – 1 примірники,
  • завірені копії першої сторінки паспорта і сторінки паспорта, де позначена його прописка (реєстрація) – 1 примірник,
  • завірена копія диплома про присудження відповідного наукового ступеня – 1 примірник.

Всі документи оформлюються в паперову папку на зав’язках без файлів без позначок!

Оформлені запити направляються поштою, або надаються особисто за адресою: бульвар Шевченка, 16

Подані проекти, що не відповідають правилам оформлення не будуть прийняті до розгляду.

Всі запитання щодо участі у конкурсі, оформлення запитів, заповнення електронної форми можна поставити за телефоном – (044)246-39-29 або електронною поштою office@dffd.gov.ua. – ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З технічними питаннями необхідно звертатися до розробника системи за допомогою он-лайн форми звернення, що розміщена на ресурсі contest.dffd.gov.ua – закладка «Контакти» - «Технічні питання», або за посиланнями: http://contest.dffd.gov.ua/node/14804http://www.dffd.gov.ua/index.php

11 липня 2018

Одеська національна академія харчових технологій оголошує прийом на навчання!

Шановні абітурієнти!

З 12 липня розпочинається вступна кампанія на ступінь бакалавра та магістра.

Вступ на 1 курс на основі повної загальної середньої освіти:
2 – 25 липня – реєстрація електронних кабінетів.

Подача заяв на вступ:
12 липня – 26 липня (на денну форму навчання).
12 липня – 10 серпня (на заочну форму навчання).

Вступ на основі ОКР «Молодший спеціаліст»:
Подача заяв на вступ:

12 липня – 24 липня (на денну форму навчання).
12 липня – 10 серпня (на заочну форму навчання).

Вступні випробування у формі співбесіди:
25 – 31 липня (на денну форму навчання).
11 – 18 серпня (на заочну форму навчання).

Додатковий набір на контрактну форму навчання проводиться до 14 вересня 2018 року.

Вступ на ступінь магістра:
Подача заяв на вступ:

12 липня – 10 серпня (на денну та заочну форми навчання).

Вступні іспити зі спеціальності та іноземної мови: 11 – 18 серпня.

Вступ на спеціальності «Туризм», «Готельно-ресторанна справа» та «Економіка» передбачає єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови.
Додатковий набір на контрактну форму навчання за ступенем магістра проводиться до 14 вересня 2018 року.

Документи для вступу приймаються за адресою:
Приймальна комісія ОНАХТ
м. Одеса, вул. Канатна, 112
м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3.
тел.: (048)712-40-88
тел.: (048)722-80-99

10 липня 2018

Нова освітня програма: контроль якості та безпечності у харчовій промисловості

Запрошуємо вступити до магістратури на факультет Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу на нову освітню програму в рамках програми Erasmus+:K2.

В рамках цього проекту Ви можете поїхати на 1 місяць до університетів Словенії (Любляна), Польщі (Варшава), Грузії (Тбілісі), Молдови (Кишинів).

Більше інформації:

кабінет А-130б