Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Новини / події / оголошення


20 вересня 2018

Семінар в Одеському технічному коледжі по правилам написання наукових статей

Написання наукових статей в даний час - досить велика праця, причому знань по своїй галузі вже недостатньо, необхідні навички правильного викладу матеріалу, знання про наукометричні бази, про правила правильного складання списку цитованої літератури та про багато іншого. Не випадково сьогодні про вченого судять по його індексу цитованості, по тому, наскільки він відомий в науковому світі серед колег.

Тому цілком закономірно викладачі Одеського технічного коледжу ОНАХТ (електронно-холодильне відділення, циклова комісія комп'ютерних технологій і програмної інженерії) звернулися з проханням до начальника координаційного центру видання наукової періодики Ольги Ольшевської з проханням допомогти розібратися в сучасних вимогах підготовки наукових статей.

Семінар, який 19.09.18 р. провела Ольга Володимирівна в Одеському технічному коледжі, зібрав значну кількість зацікавлених осіб, які розуміють, що в сучасному вищому навчальному закладі викладачі зобов'язані займатися наукою і публікувати свої результати. І не просто публікувати, а правильно вибирати видання за фахом, які мають високий impact-фактор та індексовані в солідних наукометричних базах.

Інформація, яка була озвучена в процесі презентації, була з інтересом сприйнята аудиторією. Жваве обговорення і велика кількість питань до доповідача свідчило про те, що семінар не пройшов даром, тема досить актуальна (тим більше, що коледж готується до акредитації за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія», а публікації - одна з ліцензійних вимог).

Викладачі розібралися, як організувати свій аккаунт в Google Академії, як правильно оформити список своїх наукових результатів в ньому, щоб вони були відзначені в базах цитування, як отримати свій ORCID - унікальний номер вченого, який дозволяє ідентифікувати саме його публікації, патенти, отримані гранти і інші результати наукової діяльності.

Такі семінари свідчать про зростаючий інтерес викладачів академії і коледжів, які в неї входять, до наукових досліджень і публікацій.

 

Сергій Котлик, директор ННІКСіТ "Індустрія 4.0"

 

 

19 вересня 2018

Заняття студентів першого курсу факультету комп`ютерних систем та автоматизації в Музеї-лабораторії обчислювальної техніки та інформатики

«Краще один раз побачити, ніж сто разів почути» - цю народну мудрість легко можна застосувати до занять групи А10 студентів першого курсу факультету комп`ютерних систем та автоматизації, які 14.09.18 р. дізналися багато нового на заняттях у навчальній лабораторії "Музей обчислювальної техніки та інформатики", яка почала функціонувати рік тому в нашій академії. У дисципліні "Комп'ютерні технології та програмування", яку вони проходять на першому курсі, кілька тем присвячені історії розвитку обчислювальної техніки і внутрішнього устрою комп'ютерів, однак їх вивчення навіть із застосуванням електронних засобів навчання на лекціях не дає належного ефекту - він досягається в повній мірі тільки в тому випадку, якщо нутрощі комп'ютерів можна пощупати, подивитися, вивчити на власні очі досконально.

Студенти дві пари провели в музеї-лабораторії на Дворянській, 1/3, і цей час цілком був присвячений світу обчислювальної техніки - студенти самі побачили експонати, що розповідають про минуле обчислювального обладнання, спробували на ньому попрацювати (ну де б вони змогли зробити обчислення з допомогою логарифмічної лінійки, покрутити ручку арифмометра «Фелікс», запустити один з перших вітчизняних ПК "Іскра-1020" або пограти на легендарному ПК «Сінклер»?).

Студенти прослухали пояснення керівника музею Б.А. Рибалова, вивчили і порівняли характеристики сучасних материнських плат, процесорів, лінійок пам'яті, жорстких дисків, багатьох периферійних пристроїв, побачили діючий макет комп'ютера в розрізі, дізналися ази виявлення несправностей і налагодження обчислювальної техніки. Такі заняття дозволяють дати першокурсникам широке початкове уявлення про світ комп'ютерів, їх використання та переваги, близько показати інструмент, який вони використовуватимуть в процесі всього свого навчання в академії і в майбутній професійній діяльності.

 

Сергій Котлик, директор ННІКСіТ "Індустрія 4.0"

18 вересня 2018

Просимо взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції в Дніпрі

Шановні викладачі, науковці, молоді вчені та аспіранти!
Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара
Запрошує Вас взяти участь у роботі Другої Всеукраїнської наукової конференції «Освіта і наука в умовах глобальних трансформацій», яка відбудеться 26-27 жовтня 2018 року у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.
З детальною інформацією про захід можна ознайомитися у прикріпленому файлі.

 

Науково-дослідний інститут

18 вересня 2018

Конкурс Fulbright Research and Development Program

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від 6 до 9 місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5 років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Термін подання документів – 1 листопада щороку.

Вимоги до кандидатів:

  • мати українське громадянство та проживати в Україні
  • викладати у ВНЗ або мати щонайменше 2 роки досвіду викладання, навчання в аспірантурі, дослідницької, адміністративної роботи у системі вищої освіти або 2 роки професійного досвіду у відповідній галузі
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі (TOEFL iBT не менше 80 балів)
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1
  • не менше 2 років після попередньої участі у програмі Fulbright Research and Development Program

Критеріями відбору є:

  • наукові досягнення кандидата
  • переконливо розроблений план стажування
  • актуальність проекту, реальність втілення його результатів, здатність до співпраці з американськими та українськими колегами над проектами, що матимуть суттєвий вплив на стан сучасної освіти та науки в Україні або практику вищої школи
  • готовність до ініціювання та запровадження нових курсів, розповсюдження передових методів навчання та викладання

Докладніше: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html

Інформація надана відділом міжнародних грантів та договорів ЦМС.

за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-15-21

18 вересня 2018

Просимо взяти участь у науково-практичній конференції в Харкові

Шановні викладачі, науковці, молоді вчені та аспіранти!
Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка запрошує вас взяти участь у XІX Міжнародній науково-практичній конференції

«Сучасні напрямки технології та процесів переробних і харчових виробництв», яка відбудеться 19 жовтня 2018 року.

З детальною інформацією про захід можна ознайомитися у прикріпленому файлі.

 

Науково-дослідний інститут