Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Новини / події / оголошення


21 травня 2019

Майстер-клас доцента кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ Черкаського А.В., присвячений Дню науки «Brainstorming»

Керівником Центру психологічної підтримки, доцентом кафедри соціології, філософії і права ОНАХТ Черкаським А.В., 17 травня в ауд.Б-328 був проведен майстер-клас, присвячений Дню науки «Brainstorming» - метод прийняття групових рішень.

На цьому заході студентами факультету ЕБіК (101,102,131,132) були відпрацьовані новітні сучасні психологічні методики прийняття групових рішень-мозковий штурм, синектика, «квітка лотоса», метод експертних оцінок та ін. Студенти-економісти с задоволенням приймали участь у генерації ідей та їх обговоренні, тому як методика «мозкового штурму» передбачає отримання рішення, як продукту колективної творчості фахівців в ході засідання-сеансу, проведеного за певними правилами і подальшого аналізу його результатів.

Метод мозкового штурму базується на психологічних і педагогічних закономірностях колективної діяльності. У традиційних умовах професійної освіти творча активність учнів часто стримується з тих чи інших причин, серед яких значне місце займають різноманітні бар'єри: психологічні і комунікативні, соціальні та педагогічні та ін.

«Brainstorming» допомогає вивільнити творчу енергію і, включивши людей в інтерактивну комунікацію, долучити їх до активного пошуку рішень поставленої проблеми.

Мозковий штурм є, по суті, найбільш вільною формою дискусії. Головна функція цієї технології - забезпечення процесу генерування ідей, без їх аналізу та обговорення учасниками.

Також, студенти позайомилися ще з одним з найбільш ефективних методів стимулювання творчої діяльності – синектикою, яка потребує творчого та неординарного мислення.

Найбільшу активність у роботі майстер-класу приймали студентки Сарієва А., Величко О., Голубовська І., Бончужна Д. (131гр.)

На майстер-класі був присутній завідувач кафедри соціології, філософії і права Соловей А.А.

Методи вироблення нових креативних ідей сьогодні затребувані в різних сферах. З їх допомогою керівники великих компаній і організацій підвищують ефективність діяльності в умовах конкуренції, а творчі групи стимулюють неординарні розумові процеси-підкреслив на прикінці виступу керівник Центру психологічної підтримки, доцент кафедри соціології, філософії та права ОНАХТ Черкаський А.В.

Галина Черняк

21 травня 2019

Щиро вітаємо хоровий колектив «NOVELLUS» ОНАХТ з перемогою у ІІ Міжнародному фестиваль-конкурсі "Свято хору"

18 травня 2019 року наші студенти брали участь у ІІ Міжнародному фестиваль-конкурсі "Свято хору" (Молдова, Бельци). Хоровий колектив "NOVELLUS" здобув Диплом першого ступеню.

Бажаємо нашим талантам здоров’я та подальших творчих перемог!!!

21 травня 2019

Проведення онлайн-опитування

Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти проводиться опитування на тему: «Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії».

Анкети можна заповнити за посиланням:
науково-педагогічні працівникиhttps://bit.ly/2Gtknki
студентиhttps://bit.ly/2VcjqGW
Дослідження проводитиметься у травні-червні 2019 року на умовах повної анонімності.
Участь в опитуванні є добровільною.

21 травня 2019

15 – 18 травня 2019 р. пройшов тренінг «Оцінка та коригування хлібопекарських властивостей зерна та борошна»

15 – 18 травня 2019 р. кафедра Технології переробки зерна сумісно із кафедрою Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів провела ТРЕНІНГ для спеціалістів мукомельної, хлібопекарської та хлібопекарської промисловості «ОЦІНКА ТА КОРИГУВАННЯ ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЗЕРНА ТА БОРОШНА» (сьома сесія).

У навчанні прийняли участь 24 представники з 14 підприємств мукомельної та хлібопекарської галузі: ТОВ «Котекна Україна Лімітед, ТОВ «Біоконтакт», ТОВ «Хлібозавод № 10», ТОВ «Агродар», ТОВ «Новоконтакт», ТОВ «ШтернІнгредієнтс Україна», ТОВ «АВК Конфекшінері», ДФ ТзОВ «ЗПК «ЮМАС», ТОВ «Хлібодар», ТОВ «Муліно», ПрАТ «Концерн Хлібпром», ТОВ «Королева борошна», ТМ «Мельком», ТОВ «Столичний млин».

У рамках проведення тренінгу було проведено лекції за актуальними темами «Хлібопекарські властивості зерна», «Теорія і практика оцінки хлібопекарських властивостей зерна», «Хлібопекарські властивості борошна. Технологічні аспекти стабілізації якості борошняної продукції у динамічних умовах виробництва», «Визначення показників якості та хлібопекарських властивостей зерна та борошна: класичні та сучасні методи», проведення майстер-класів «Визначення показників якості та хлібопекарських властивостей зерна», «Визначення хлібопекарних властивостей зерна на інноваційному приладі «Міксолаб». У перший день тренінгу виступили іноземні колеги: із доповіддю запрошений із Німеччини Володимир Веньгорц технолог-розробник фірми Мюленхемі та зі скап-доповіддю директор з експорту в країни Європи компанії Шопен (Франція). Останнє дозволяє надати Тренінгу статус міжнародного. Усі доповіді були актуальними та викликали зацікавленість учасників багатьма питаннями та бажанням у безпосередньому спілкуванні.

Оновлено та збільшено час роботи на сучасних інноваційних приладах, залучено новий лабораторний прилад SD-matic для визначення вмісту зруйнованих зерен крохмалю (згідно AACCI Method 76-33.01), що дозволяє більш точно налаштовувати режими вальцьових верстатів та регулювати водопоглинальну здатність борошна.

По закінченню Тренінгу проведений Круглий стіл учасників з викладачами кафедр Технології переробки зерна та Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів та врученні іменні сертифікати учасникам заходу та групову фотографію.

Результат проведення тренінгу полягає у набутті співробітниками кафедри досвіду в організації та проведенні подібних заходів, систематизації актуальних знань та форм їх подачі представникам підприємств, популяризації наукових шкіл та самої Академії. Активне двобічне спілкування учасників та організаторів заходу дозволило обмінятися враженнями про захід, намітити майбутні тематики Тренінгів, домовитися про активну співпрацю.

20 травня 2019

Участь студентів ОНАХТ у конференції "Recruitment Day 5: Odesa", організований компанією UGEN

15 травня співробітники Центру СПС і В разом з найактивнішими студентами факультету менеджменту, маркетингу та логістики та факультету економіки, бізнесу і контролю прийняли участь у конференції "Recruitment Day 5: Odesa", організований компанією UGEN.

В ході заходу були зроблені презентації компаній Cola-Cola HBC, Raiffeisen Bank Aval, Ukrsibbank та Philip Morris, протягом яких студенти задали слушні питання HR-менеджерам та показали організовану роботу, приймаючи участь бізнес-квесті від представників 6 компаній.

Команда ОНАХТ отримала нагороду за креативність в проходженні квестів: складання пазлів від Ukrsibbank, розробки логотипу Philip Morris, вигадування креативної назви для картинок від Альфа-Банку Україна та ін.

Компанія МЕТРО Кеш енд Кері Україна визначила наших студентів найкращими та нагородила їх призами.