вихідні: субота, неділя

19 березня 2019

Співробітники ОНАХТ взяли участь в науково-практичному семінарі «Досвід трансферу технологій в країнах Західної Європи»

18 березня 2019 року о ОНЕУ відбувся науково-практичний семінар «Досвід трансферу технологій в країнах Західної Європи», в якій взяли участь співробітники ОНАХТ. В семінарі з міжнародною участю було розглянуто важливі питання «Technology transfer - from different points of view in Western Europe», «Enterprise Europe Network (EEN) is effective instrument is for development of innovative activity and transfer of technologies».

Під час жвавого обговорення відбувся обмін думками щодо місця центрів трансферу технологій в комерціалізації інновацій на основі балансу інтересів науковців, підприємців та комерційних центрів трансферу технологій. Було наголошено, що необхідною є законодавча та юридична підтримка такої діяльності в Україні, а також необхідність охорони прав інтелектуальної власності та дотримання конфіденційності під час роботи з комерційними установами. Крім того, перед вирішенням питання щодо вкладення коштів в проекти, закордонні інвестори мають можливість пройти платформу, що включає особливості законодавства та оподаткування в Україні. Було підкреслено, що всі комерційно успішні проекти базуються на особистих зв’язках та стосунках, які сприяють діловим відносинам. Важливою складовою проекту є експертиза, що дозволяє отримати кошти через венчурні компанії, інвестиційні фонди, від корпорацій та банків.

За результатами семінару було вирішено організувати в червні 2019 року на базі ОНЕУ міжнародну конференцію з трансферу технологій.

ВНТЗтаМ, НДІ

19 березня 2019

Інформаційний день на тему: «Міжнародна робота в ОНАХТ»

21 березня (четвер) 2019 року о 14.30 годині в ауд. Б-227 відбудеться інформаційний день на тему: «МІЖНАРОДНА РОБОТА В ОНАХТ».

План заходу:

1. Фігурська Л.В. Пошук і участь у міжнародних грантових програмах.

2. Левчук Ю.С. Можливості участі студентів і працівників ОНАХТ у програмах міжнародної академічної мобільності Erasmus+.

3. Устенко І.А. Актуальні питання міжнародної практики для студентів.

До участі запрошуються відповідальні за міжнародну практику і міжнародне співробітництво, аспіранти, а також всі зацікавлені.

19 березня 2019

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Безпека життєдіяльності»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти з дисципліни «Безпека життєдіяльності», яка відбудеться з 12 по 15 травня 2019 року на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Бажаємо перемог студентам нашої академії!

Інформація надана Навчально-методичним центром
забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.
712-40-19 Булюк В.І. (кім. А-131)

19 березня 2019

Запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Туризм»!

Одеська національна академія харчових технологій отримала запрошення на участь у фіналі Всеукраїнської олімпіади 2018/2019 навчального року серед студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Туризм», яка відбудеться з 14 по 16 травня 2019 року на базі закладу вищої освіти Національний університет харчових технологій.

Бажаємо перемог студентам нашої академії!

Інформація надана Навчально-методичним центром
забезпечення якості вищої освіти,
за детальною інформацією звертайтесь за тел.
712-40-19 Булюк В.І. (кім. А-131)

18 березня 2019

18 – 21 березня 2019 р. відбудуться відкриті лекції викладачів академії

18 березня 2019 р.