Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
понеділок - неділя
з 8:00 до 18:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Новини / події / оголошення


16 січня 2020

ПРОЙДИ ОЛІМПІАДУ І ОТРИМАЙ 20 БАЛІВ!

Реєструйтеся, беріть участь та отримуйте до 20 балів при вступі до ОНАХТ у 2020 році!
Олімпіади проводяться з наступних предметів:
• Українська мова та література
• Математика
• Історія України
• Іноземна мова
• Хімія
• Фізика
• Географія
• Біологія
Реєстрація за посиланням:

http://pk.onaft.edu.ua/olimpiada/index.php?route=register

З повагою, організаційний комітет
м. Одеса, вул. Канатна, 112
м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3
тел.: (048) 712 - 40 - 88
тел.: (048) 722 - 80 - 99

15 січня 2020

Запрошуємо на всесвітній хакатон зі створення ігрових комп'ютерних програм Global Game Jam 2020

31 січня - 2 лютого 2020 року в нашій академії на базі факультету Комп'ютерної інженерії, програмування і кіберзахисту вже втретє буде проведено хакатон із створення ігрових комп'ютерних програм Global Game Jam. Хакатон - це форум розробників, під час якого фахівці з різних областей розробки програмного забезпечення (програмісти, дизайнери, менеджери) спільно працюють над вирішенням якої-небудь проблеми. Відмінною особливістю даних змагань є те, що в них можуть брати участь будь-які бажаючі - студенти, професійні розробники ігор, просто бажаючі спробувати свої сили в цьому комп'ютерному єдиноборстві.

Global Game Jam - найбільший всесвітній хакатон. Проводиться раз на рік в більш ніж 100 країнах світу. За правилами змагань кожна команда повинна за 48 годин (починаючи з 17.00 п'ятниці 31.01.2020 без перерви) створити з нуля комп'ютерну гру на задану на початку Хакатона тему. Результатом участі є подання розробленої гри і команди на міжнародному сайті.

Для участі в змаганнях необхідно попередньо зареєструватися за адресою https://globalgamejam.org/2020/jam-sites

Контактна особа: Шестопалов Сергій Вікторович, декан факультету Комп'ютерної інженерії, програмування і кіберзахисту Одеської національної академії харчових технологій, телефон: (048) 720-91-03, 720-91-10, е-mail: sshestopalov1984@gmail.com.

Чекаємо всіх бажаючих на цих цікавих змаганнях!

26 грудня 2019

Атестація магістрів на факультеті Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу!
Кафедра молочних, олійно-жирових продуктів і косметики поповнилась новими висококваліфікованими фахівцями!

11, 12, 13, 17 та 20 грудня 2019 року Екзаменаційні комісії у присутності викладачів кафедри, студентів та гостей заслухали захисти кваліфікаційних робіт магістрів за спеціальністю 181 «Харчові технології» за традиційними ОПП «Технології та управління молочним бізнесом» (18 здобувачів), «Технології жирів та жирозамінників» (5 здобувачів), і вперше за новою ОПП «Контроль якості і безпечності в харчовій промисловості» (7 здобувачів).

Серед захистів відмічений високий рівень міжкафедральних (разом з кафедрами Управління бізнесом та Інформаційних технологій і кібербезпеки) і кафедральних комплексних кваліфікаційних робіт.

Загалом це були сильні, сучасні, з високим науковим рівнем роботи, пов’язані з актуальними проблемами в областях виробництва молочних продуктів (розробки технологій нових видів морозива з екстрактами бузини, синього чаю; напоїв, желе на основі сироватки оздоровчого, спортивного, імуномодулюючого направлення; сирів на основі коров’ячого, козиного і овечого молока; казеїново-пектинових комплексів), олійно-жирових і косметичних продуктів (розробка технологій кісточкових олій, натуральних тоніків, лосьйонів, кремів, шампунів, двофазних очищувальних засобів) та контролю якості і безпечності на сучасних харчових підприємствах України (розробка та удосконалення систем НАССР), які отримали лише оцінки «відмінно» та «добре». Дослідження для однієї кваліфікаційної роботи були виконані за програмою Erasmus+ в Естонському університеті природничих наук (м. Тарту, Естонія).

Колектив кафедри ТМОЖПіК факультету Технології та товарознавства харчових продуктів і продовольчого бізнесу ОНАХТ бажає випускникам нових досягнень, наснаги і подальших перемог! Двері академії та кафедри завжди відкриті для Вас!

26 грудня 2019

Атестація магістрів на факультеті Технології зерна і зернового бізнесу

На кафедрі технології переробки зерна успішно пройшов захист кваліфікаційних робіт магістрів.

16 грудня пройшов захист комплексних кваліфікаційних робіт сумісно з кафедрою «Управління бізнесом» в Інституті проблем ринку та економіко-технологічних досліджень НАН України. 18 грудня пройшов захист комплексних кваліфікаційних робіт сумісно з кафедрою «Управління бізнесом», «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів» в ОНАХТ.

Науково-технічний рівень виконаних кваліфікаційних робіт відповідає сучасному стану науки, техніки та виробництва. У кваліфікаційних роботах застосовані оригінальні рішення з використанням сучасного, більш ефективного устаткування для технічного переозброєння діючих підприємств борошномельної промисловості з удосконалення діючих і розробки нових технологій переробки зерна та розширення асортименту та покращенню якості зернопродуктів.

На кафедрі Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів Екзаменаційна комісія захисту кваліфікаційних робіт магістрів розпочала свою роботу 20 грудня 2019 р.

Але 18 грудня першим відбувся захист міжкафедральної комплексної кваліфікаційної роботи на тему: «Розробка та впровадження технологій зернових галет на основі плівчастих сортів пшениці». У комплексному проектуванні брали участь 5 магістрів трьох кафедр: технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів; технології переробки зерна, управління бізнесом. Студенти Амбросова Д.Д. (керівник –д.т.н., проф., зав.кафедри ТХКМВтаХ – Іоргачова К.Г.), Яківчук Я.В. (керівник – к.т.н., доц. кафедри ТХКМВтаХ – Гордієнко Л.В.), Губніцька І.С. (керівник – к.т.н., доц. кафедри ТПЗ – Волошенко О.С.), Іванченко Ю.В. (керівник – д.е.н., доцент, зав. кафедри УБ – Басюркіна Н.Й.). Кулькіна І.О. (керівник – к.е.н., доц. кафедри УБ – Карпінська Г.В.) представили цікаві розробки по обґрунтуванню технології переробки сучасних та плівчастих сортів пшениці у цільнозернове борошно, з вивчення використання цих сортів пшениці в технології зернових галет, і впровадження у виробництво на ТОВ «Солодка мрія-Вінниця», а також оцінку інвестиційної привабливості розробки і впровадження запропонованих технологій.

Студенти показали високий рівень підготовки, відповідність отриманих знань вимогам сучасності.

Успішно захистили кваліфікаційні роботи всі магістри кафедри.

Екзаменаційна комісія вітає студентів з успішним захистом та бажає великих досягнень в майбутньому!

На кафедрі Управління бізнесом відбулися захисти комплексних міжкафедральних кваліфікаційних робіт: 13.12.19 р. спільно з кафедрою Технології молочних, олійно-жирових продуктів і косметики; 16.12.19 р. в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України; 17.12.19 р. спільно із кафедрами Технології комбікормів і біопалива, Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів, Біоінженерії і води; 18.12.19 р. спільно із кафедрами Технології м’яса, риби і морепродуктів, Технології переробки зерна; 19.12.19 р. спільно із кафедрою Теплоенергетики та трубопровідного транспорту енергоносіїв.


24 грудня 2019

Відкриття в ОНАХТ нової сучасної лабораторії на основі обладнання концерну Siemens AG

Загальновідомо, що лабораторія є основою наукових прикладних технічних досліджень, без лабораторного обладнання неможливо провести жоден більш-менш цікавий експеримент. Більш того - в даний час в лабораторії потрібні саме промислові сучасні установки, адже бізнесу потрібні закінчені проекти, які можна реалізувати на виробництві.

В силу сказаного виші, які хочуть випускати якісно підготовлених студентів, все більше інтегруються з промисловістю, створюючи для своїх студентів можливість вивчати виробничі комплекси на своїй території, в лабораторіях. Причому оснащення та переоснащення таких відділів повинно вестися безперервно, в ногу з науково-технічним прогресом.

В Одеській національній академії харчових технологій 17.12.19 відкрилася нова «Навчально-наукова лабораторія цифрових технологій автоматизації та електроприводу», створена виробничою фірмою «S-Engineering» на основі обладнання концерну Siemens AG. Ця лабораторія відноситься до інституту Комп'ютерних систем і технологій «Індустрія 4.0» і створена на базі кафедри електромеханіки і мехатроніки в аудиторії Б-209.

В ОНАХТ протягом останніх років діють кілька десятків сучасних навчально-наукових лабораторій, до створення яких долучилися широко відомі компанії. В інституті «Індустрія 4.0» це лабораторія мехатроніки і робототехніки (компанії CAMOZZI і Festo), лабораторія промислових контролерів і САПР (фірми «Нібулон» і «S-Engineering»), лабораторія метрології, технологічних вимірювань і приладів (фірми «Нібулон», «СВ Альтера »,«Тера »), лабораторія електромеханіки і мехатроніки (фірма Eaton-Moeller) та багато інших. В ОНАХТ за останні 10 років розроблено та впроваджено модель підготовки фахівців з вищою технічною освітою, яка заснована на отриманні практичних компетенцій у виробничих і лабораторних умовах.

Відкриття нової лабораторії дозволить забезпечити високу якість інженерної освіти, інтенсифікувати дослідження і науковий пошук, дасть реальний вихід на практику. Адже Siemens AG - міжнародний технологічний концерн, який протягом більш ніж 170 років є синонімом технічної новизни, інновацій, якості, надійності. В силу цього наші випускники, які будуть близько знайомі з обладнанням цієї фірми, на будь-якому технічному виробництві за участю її установок будуть відчувати себе більш ніж впевнено.

Слід зазначити, що компанія «S-Engineering» протягом багатьох років співпрацює з ОНАХТ, більше 30% її співробітників - випускники нашої академії. Голова Правління компанії «S-Engineering» Батир Аннаєв входить до складу Наглядової Ради Одеської національної академії харчових технологій, тому її проблеми і перемоги не є для нього таємницею.

У приміщенні нової лабораторії (відремонтованої і оснащеної фірмою «S-Engineering») представлені стенди, що дозволяють моделювати різні режими роботи електродвигунів, приводу і керуючих контролерів. Це стенди прямого, реверсивного і плавного пуску електродвигунів 3RW40; універсальний перетворювач частоти для базових додатків SINAMICS; навантажувальний двигун; програмований контролер Siemens S7-1500; АРМ оператора на базі персонального комп'ютера; пристрій SIMOCODE для контролю і управління двигунами з інтерфейсом PROFIBUS. Конструкція стендів (вони пересуваються на колесиках) дозволяє комбінувати їх між собою і виконувати лабораторні роботи різної складності, а також моделювати виробничі завдання. За допомогою цього обладнання студенти зможуть ознайомитися з конкретними рішеннями, які були реалізовані фахівцями компанії «S-Engineering» на великих об'єктах в різних виробничих галузях (до речі, на стінах ауд.Б-209 представлені барвисто оформлені фото впроваджених мегапректов цієї фірми, в яких брали участь наші випускники). Знайомство зі стендами лабораторії дозволить нашим випускникам в області автоматизації після завершення навчання в академії працювати на високотехнологічних виробництвах, не проходячи перепідготовку.

Навчатися тут зможуть студенти як спеціальностей «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», так і студенти IT-спеціальностей, машинобудування, інженери-механіки, інженери-технологи. Адже можливості цієї лабораторії унікальні, в ній реалізований великий портфель програмного забезпечення і устаткування, який дасть студентам практичний досвід роботи з сучасним обладнанням, автоматизованими системами управління технологічними процесами, з сучасним електроприводом. Крім студентів, передбачається стажування і перепідготовка співробітників вузів і промислових фірм, які цікавляться обладнанням концерну Siemens AG.

Слід зазначити, що вже проявили увагу до можливостей нової лабораторії завідувачі та викладачі деяких технологічних кафедр ОНАХТ, які можуть проводити на її базі як навчальні заняття, так і виконання сучасних дипломних робіт.


Директор інституту комп'ютерних систем
і технологій "Індустрія 4.0" Сергій Котлик