Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
понеділок - неділя
з 8:00 до 18:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Дистанційне навчання

Кращий абітурієнт ОНАХТ-2017


«КРАЩИЙ АБІТУРІЄНТ ОНАХТ-2017» - ПЕРЕМОГТИ МОЖЕ КОЖЕН!

Уже не перший рік Одеська національна академія харчових технологій заохочує кращих студентів-першокурсників за особливі досягнення в навчанні. Більш ніж півроку тому вони були в числі абітурієнтів, сьогодні це студенти і вже в списках відмінників академії, які демонструють відмінні результати. Прагнення до знань і активна життєва позиція не залишаються непоміченими в рідній альма-матер, саме ці якості дозволяють досягати професійних висот не тільки в стінах вищого навчального закладу, а й безпосередньо на робочому місці.

Кожен першокурсник може взяти участь в конкурсі, але перемогу здобудуть тільки ті, чиї бали по успішності максимальні. Кращі абітурієнти визначаються на кожному факультеті.
Умови конкурсу «Кращий абітурієнт» прості: потрібно всього лише вступити на перший курс Одеської національної академії харчових технологій і показати відмінні результати в навчанні. При підрахунку балів враховується успішність не тільки за першу зимову сесію, а й результати по Зовнішньому незалежному тестуванню. Після того як конкурсна комісія підведе підсумки, визначаються імена 11 найкращих абітурієнтів (по одному з кожного факультету).
2016 року традиційно нагородження кращих з кращих проходило в рамках Дня відкритих дверей Одеської національної академії харчових технологій. Кожен переможець отримав цінний приз і особисту подяку від ректора ОНАХТ Б.В. Єгорова.
У конкурсі 2016 року першокурсників очікував приємний сюрприз - за рішенням комісії кількість переможців склало не 11, а 13 студентів. Учасники настільки прагнули до відмінних результатів, що у багатьох загальний бал був практично однаковий. Як результат, було прийнято рішення присудити їм друге місце в конкурсі, яке успішно розділили Владислав Гуцан (факультет автоматизації, мехатроніки і робототехніки) і Анастасія Пашняк (факультет прикладної екології, енергетики і нафтогазових технологій).
Студенти Одеської національної академії харчових технологій вже не перший рік доводять, що домогтися успіхів у навчанні не так важко, як здається на перший погляд. Цілеспрямованість, активність і віра в свої сили - ось якості, які виділяють студента нашої альма-матер. В цьому році кожен, хто поступить в Одеську національну академію харчових технологій, також отримає шанс стати «Кращим абітурієнтом ОНАХТ-2017».

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ АБІТУРІЄНТ ОНАХТ 2016»

Поліна Моїсеєв - факультет технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробів, комбікормів і біопалива;
Валерій Степанов - факультет менеджменту, маркетингу і логістики;
Христина Петрищенко - факультет технології вина і нанобіотехнологій;
Катерина Єршова - факультет технології харчових продуктів, парфумерно-косметичних засобів, експертизи і товарознавство;
Аліна Дубина - факультет інноваційних технологій харчування, ресторанно-готельного та туристичного бізнесу;
Надія Курдасова - факультет економіки, бізнесу і контролю;
Котюжинський Іван - факультет автоматизації, мехатроніки і робототехніки;
Віталій Ринковой - факультет енергоменеджменту, технологічного обладнання та технічного дизайну;
Владислав Берлін - факультет прикладної екології, енергетики і нафтогазових технологій;
Поліна Соловйова - факультет низькотемпературної техніки і технології;
Наталя Винниченко - факультет інформаційних технологій та кібербезпеки.

Вітаємо переможців з гідними результатами. Бажаємо подальших успіхів у навчанні, творчих злетів і нових висот на нелегкій ниві професійного вдосконалення. Так тримати!