Приймальна комісія

(048) 722-80-99
(048) 712-40-88

Час роботи:
з 9:00 до 17:00
вихідні: субота, неділя

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Центр дистанційного навчання

Досягнення


23-25 жовтня 2018 р. у м. Києві пройшла Х міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», де Одеська національна академія харчових технологій отримала почесне звання «Лідера інновацій в освіті» у номінації «Інновації в підвищенні якості освіти» і диплом «За активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання».

 


Нагороджується колектив Одеської національної академії харчових технологій за участь у Всеукраїнському громадському огляді-конкурсі стану умов і охорони праці в навчальних закладах Міністерства освіти і науки України , проведеному в 2017 році.


У рамках 30 ювілейної агропромислової виставки Одеська національна академія харчових технологій отримала золоту медаль за вагомий внесок у розвиток науки для агропромислового комплексу.


З 23 по 24 березня у м. Суми пройшла VII спеціалізована виставка «Абітурієнт-2018». Одеська національна академія харчових технологій отримала диплом за участь у виставці.


У рамках Дев’ятої міжнародної виставки Сучасні заклади освіти-2018 Одеська національна академія харчових технологій була удостоєна Дипломом Гран-Прі як лідер міжнародної діяльності, отримала Certificate за якість наукових публікацій та була нагороджена Дипломом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.