Приймальна комісія

(048) 712-40-88,
722-80-99

Час роботи:
Понеділок - П´ятниця
з 9:00 до 17:00
Субота, Неділя -
з 9:00 до 16:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Обережно! Живий товар

Фоторепортажі / Відео / ЗМІ


14 січня 2017

ДИВІТЬСЯ
88-у передачу з циклу
«Одеса готує обід»

«Одеса готує обід» - це цикл соціально-споживчих програм, що є продовженням програм «Одеса робить базар», які веде відомий шоумен, актор театру і кіно Сергій Олех. У даній програмі Сергій разом з викладачами Одеської національної академії харчових технологій готує ту чи іншу страву. У передачі обід готує к.т.н., доцент кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування Дідух Геннадій Васильович.
9 січня 2017

ДИВІТЬСЯ
87-у передачу з циклу
«Одеса готує обід»

«Одеса готує обід» - це цикл соціально-споживчих програм, що є продовженням програм «Одеса робить базар», які веде відомий шоумен, актор театру і кіно Сергій Олех. У даній програмі Сергій разом з викладачами Одеської національної академії харчових технологій готує ту чи іншу страву. У передачі обід готує завідувач кафедри комп'ютерної інженерії, д.т.н., професор Артеменко Сергій Вікторович та к.т.н., доцент кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування Козонова Юлія Олександрівна.
3 січня 2017

ДИВІТЬСЯ
Спеціальний репортаж
Новорічна Казка ОНАХТ

Напередодні новорічних свят Одеська національна академія харчових технологій перетворюється в імперію казкових героїв. І цей рік не став винятком. Цього року Бармалей, Сніговик, Русалочки, Розбійники і звичайно Дід Мороз і Снігуронька привітали дітлахів навколо нарядної новорічної ялинки.