(048) 712-40-88,

Субота, Неділя -

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Обережно! Живий товар

21 листопада 2016

Вітаємо переможців у ХІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії.

Студент Одеської національної академії харчових технологій Копанєв Володимир Ігорович став переможцем у ХІ Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії та був нагороджений медаллю, а його науковий керівник д.т.н., проф. Ватренко Олександр Віталійович - почесною грамотою.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів і досягнень!

21 листопада 2016

Вітаємо студентів спеціальності «Маркетинг» з перемогою на 12 Всеукраїнському студентському фестивалі реклами

Вітаємо студентів спеціальності «маркетинг» з перемогою на 12 Всеукраїнському студентському фестивалі реклами, який відбувся у м. Київ 18 листопада 2016 року. Вперше на даному фестивалі було впроваджено номінацію «Рекламний полігон» - студенти зранку отримують завдання і протягом п’яти годин розробляють рекламну кампанію. Наша команда «Хобі-і-ти» (Жихарєва Наталя, Кухар Анастасія, Новак Вікторія, Берченко Катерина, Ковтонюк Діана, Родіна Антоніна, Крушкіна Інна, Лавренко Євгенія) під керівництвом ст.викл. Брайко М.Г. стали найкращими! Бажаємо подальших успіхів і досягнень!

17 листопада 2016

Вітаємо колектив науковців ОНАХТ з отриманням Держпремії!

Колектив науковців Одеської національної академії харчових технологій був удостоєний Державної премії за 2015 рік за роботу «Система енергоефективних технологій зберігання зерна та його переробки в харчові та кормові продукти». Це найвища нагорода в галузі наукової діяльності.
До складу авторського колективу від нашого ВНЗ увійшли:
Єгоров Богдан Вікторович - ректор ОНАХТ, доктор технічних наук, професор;
Іоргачова Катерина Георгіївна - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів;
Станкевич Георгій Миколайович - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології зберігання зерна;
Бурдо Олег Григорович- доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри процесів, обладнання та енергетичного менеджменту;
Гапонюк Олег Іванович - доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технологічного обладнання зернових виробництв;
Буценко Іван Миколайович - голова ПАТ «Укрелеваторпром»;
Гулавський Володимир Тадеушевич - кандидат технічних наук, ТОВ «Агросвіт», голова наглядової ради;
Жукотанський Олександр Васильович - голова правління ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

14 листопада 2016

Зустріч з директором Лондонської школи англійської мови Гремом Джонсом

Запрошуємо Вас відвідати зустріч з директором Лондонської школи англійської мови Гремом Джонсом. У ході зустрічі Ви дізнаєтесь про європейську систему оцінювання рівнів знання мови, Кембриджських іспитах, а також про можливості школи.
Захід відбудеться 16 листопада 2016 року в аудиторії Б-210. Початок о 1330, тривалість – не більше 30 хвилин. Чекаємо усіх зацікавлених!

11 листопада 2016

Українсько-хорватський бізнес-форум

21 листопада 2016 року в рамках першого офіційного візиту в Україну нового Прем’єр-міністра Республіки Хорватія Андрія Пленковича у ТПП України за сприяння Посольства Республіки Хорватія в Україні та Почесного Консула України в Хорватії, офіційного представника ТПП України у Хорватії, Словенії та Боснії і Герцеговині Івіци Піріча відбудеться українсько-хорватський бізнес-форум, у якому зокрема передбачається участь Примєр-міністра України Володимира Гройсмана та Прем’єр-міністра Хорватії Андрія Пленковича.
Програма заходу включатиме пленарну частину, у якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-хорватського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Хорватії, унікальний досвід інтеграції хорватської економіки до єдиного ринку ЄС та інші актуальні питання, відбудуться також В2В переговори між представниками ділових кіл України та Хорватії, презентації декількох хорватських компаній.
До участі у форумі запрошуються українські компанії, зацікавлені у налагоджені коопераційних стосунків з Хорватією.
У разі зацікавленості прохання до 15 листопада п.р. підтвердити свою участь, надіславши до Департаменту міжнародного співробітництва (bea-ier@ucci.org.ua; факс: (044) 279-44-56) заповнену анкету учасника.
За додатковою інформацією прохання звертатися до Департаменту міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 279-44-56, 279-64-06.