Приймальна комісія

(048) 712-40-88,
722-80-99

Час роботи:
Понеділок - П´ятниця
з 9:00 до 17:00
Субота, Неділя -
з 9:00 до 16:00

Детальніше 

Ресурси

Розклад Науково-технічна бібліотека Студентське життя Обережно! Живий товар

Новини / події / оголошення


24 березня 2017

Cargill презентує премію «Студент року 2017»

Конкурс відкритий для всіх магістрантів і аспірантів в галузі харчової науки або харчових технологій в Європі.
Для того, щоб взяти участь у даному конкурсі, студенти магістранти або аспіранти повинні представити тези своєї дипломної роботи або досліджень. Кінцевий термін подачі: 30 червня 2017.
Премія EFFoST Student of the Year відкрита для тих, хто був зареєстрований як магістр або аспірант в Європейському університеті або коледжі у 2016-2017 навчальному році або магістрантів, які закінчили своє навчання в період з липня 2016 року по червень 2017 року.
Посилання http://www.effostconference.com/student-of-the-year-award.asp


Інформація надана Відділом міжнародних грантів ЦМС,

за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-42-21, моб.: 0967252789.

24 березня 2017

ОНАХТ підтримує Годину Землі - 25 березня 2017 р. в 20:30 на годину буде вимкнено зовнішнє освітлення

Вже протягом 9 років люди гуртом вимикають світло на Годину Землі… і продовжують вимикати його кожного разу, коли виходять з кімнати.
Натхнення однієї години є символом природоохоронного руху по всьому світі. Як океан з крапель, з невеликих щоденних дій складаються рішення екологічних проблем. Разом ми змінюємо світ! Ти з нами?
Що буде відбуватись на Годину Землі?
У пітьму зануриться Одеський національний академічний театр опери та балету, Спасо-Преображенський собор та центр міста — Приморський бульвар, Думська площа та Міська рада, Катерининська площа, вулиці Дерибасівська, Пушкінська та інші центральні вулиці Одеси.
Одеська національна академія харчових технологій підтримує Годину Землі. 25 березня 2017 року в 20:30 на годину буде вимкнено зовнішнє освітлення.
Цього року ми хочемо нагадати тобі, яка надзвичайна природа України! Озирнись навколо і обов’язково знайдеш хоча б невеликий її клаптик - сквер, парк, або навіть заказник, заповідник чи національний парк. Вони потребують твоєї уваги! Разом з родиною вийди 25 березня на природу, щоб привчити дітей любити та охороняти її. Якщо є бажання, можна приділити трохи часу чи інших ресурсів, щоб допомогти обраному парку.

Зміни починаються з тебе!

24 березня 2017

ОНАХТ була нагороджена на VIII-ій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» 

16-18 березня 2017 року у місті Київ пройшла восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017», в рамках якої Одеська національна академія харчових технологій була нагороджена золотою медаллю в номінації «Освіта дорослих – невід’ємна складова освіти впродовж життя» та стала володарем Гран-прі як лідер наукової і науково-технічної діяльності. Також було вручено CERTIFICATE якості наукових публікацій і диплом за активну участь у створенні якісної системи національної освіти. Ректора ОНАХТ Єгорова Богдана Вікторовича нагородили почесною грамотою за плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти.

  

 

 

 

21 березня 2017

Стажування в Польщі студентів факультету інформаційних технологій і кібербезпеки

У цьому році з 23.02.17 по 04.03.17 група студентів факультету інформаційних технологій і кібербезпеки ОНАХТ і технікуму Промислової автоматики під керівництвом двох викладачів кафедри ІТіКБ (доцента А.Р. Антонової, старшого викладача А.С. Бодюл) проходили стажування в Польщі. Завдяки договору, укладеним між нашою академією та Університетом інформатики і мистецтв (м. Лодзь, Польща), вже в третій раз наші студенти можуть проходити IT-стажування в одному з престижних ВНЗ Польщі. Насичена програма стажування включала в себе лекції з питань підготовки фахівців комп'ютерних мереж на основі програми Cisco Networking Academy, з питань підготовки інженерів-програмістів і кар'єрі в ІТ, ознайомчу екскурсію по університету і університетському містечку, екскурсії по містах Варшава і Лодзь, екскурсію на завод - філіяю американської компанії DELL, в компанію з розробки ПЗ для мобільних пристроїв LIKI Mobile.
Студенти ознайомилися з особливостями польської системи освіти в області інформаційних технологій, прослухали лекції (англійською мовою) про можливості, які надає IT-спеціальність під час вступу на роботу в західних фірмах, про вимоги роботодавців до нових працівників. Наші студенти не тільки слухали польських професорів, а й активно брали участь в дискусіях з приводу розвитку сучасної ІТ-галузі, показавши непогане знання англійської мови.
Екскурсійна програма дозволила учасникам стажування познайомитися ближче з польськими містами, їх історією, з умовами навчання та проживання в сучасному західному Університеті.
Студенти також ознайомилися з можливостями, які надає наша академія в плані отримання подвійного диплому. Наші магістри з IT-спеціальностей мають можливість протягом року навчатися в ОНАХТ, другий рік - провчитися в Університеті інформатики та мистецтв в Лодзі, і в результаті отримати два дипломи про освіту - український і європейський, що, звичайно, різко підвищує їх рейтинг на ринку праці. Про особливості такої підготовки їм докладно розповів при зустрічі магістр ФІТтаКБ Строганцев Антон, який зараз закінчує освіту в Польщі за програмою подвійного диплому.
Всі студенти після освоєння запропонованої програми стажування отримали відповідні дипломи.
Безумовно, такі поїздки сприяють кращому розумінню студентами свого фаху, дозволяють порівняти підготовку в нашій академії і в західних ВНЗ, зрозуміти, на що потрібно звернути увагу в навчанні, вибудувати свою IT-кар'єру.

   

20 березня 2017

Конкурс на отримання стипендій на навчання (кредитна академічна мобільність) в Падуанському Університеті (Італія) в рамках програми Erasmus+

До уваги студентів 4 курсів освітнього ступеня «Бакалавр» та 1 курсу освітнього ступеня «Магістр» спеціальностей «Харчові технології» (програми підготовки: Технології продуктів бродіння та виноробства, «Технології харчування») та «Готельно-ресторанна справа»

Кінцева дата подачі документів: 1 квітня 2017 року, 12:00

Одеська національна академія харчових технологій є партнером проекту програми «Еразмус + КА1 — Міжнародна Кредитна Мобільність» з Падуанським Університетом (м. Падуя, Італія), який фінансує Європейський Союз та Агенція Еразмус+ в Італії.

Відповідно до умов проекту студенти 4 курсів (бакалаври) та студенти 1 курсу магістратури спеціальностей «Харчові технології» (програми підготовки: Технології продуктів бродіння та виноробства, «Технології харчування») та «Готельно-ресторанна справа» мають можливість пройти навчання в Падуанському Університеті упродовж 9 місяців у 2017/2018 н. р.
Кандидати повинні відповідати таким вимогам:

 • бути студентом ОНАХТ освітнього ступеня «Магістр» (на момент від’їзду) за вищевказаними спеціальностями;
 • володіти англійською мовою не нижче рівня В2.

Переможцям конкурсу виплачуватимуть щомісячну стипендію та відшкодують витрати на проїзд за кошти проекту.
Для здобуття індивідуального гранту необхідно до 1 квітня 2017 року (включно) подати до Відділу міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. Дх-414) такі документи АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:

 • аплікаційну форму (Student Application Form) ( див. зразок);
 • СV (формат Europass);
 • фотокопію закордонного паспорту;
 • виписку з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), завірену в деканаті та у Відділі міжнародних зв’язків ( див. зразок). Для студентів освітнього ступеня «Магістр» — фотокопію диплому бакалавра та додатку до диплому європейського зразка;
 • сертифікат про підтвердження знання англійської мови не нижче рівня В2 (перевага надаватиметься офіційним сертифікатам, таким як FCЕ, TOEFL, IELTS);
 • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 сторінка формату А4).

Всі документи необхідно:

 • подати в паперовому вигляді у Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ (ауд. Дх-414);
 • надіслати (скановані копії згідно із порядком вимог одним файлом у форматі PDF) на електронну скриньку: inter@onaft.edu.ua

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Детальна інформація про Падуанський Університет: http://www.unipd.it/en/ та про курс: http://www.unipd.it/en/educational-offer/second-cycle-degrees/school-of-agricultural-sciences-and-veterinary-medicine?ordinamento=2015&key=AV2190

* Просимо звернути увагу, що кожен учасник самостійно покриває витрати на страхування та витрати пов’язані з отриманням дозволу на проживання в країні перебування під час мобільності. Сума витрат на подорож базується не на ціні самого квитка, а вираховується відповідно до відстані від домашнього до приймаючого університету за допомогою онлайн-калькулятора: http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm


Відбір студентів, номінованих на участь у програмі мобільності, буде здійснюватися ОНАХТ за такими критеріями:

 • академічна успішність (40%);
 • знання мови (30%);
 • мотивація (15%);
 • суспільна активність / заангажованість у наукову діяльність (15%).

Увага! Головним критерієм є академічні досягнення. Однак, при еквівалентних академічних досягненнях перевагу буде віддано кандидатам з менш благополучними соціально-економічними умовами.

Процедура зарахування. Відділ міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС ОНАХТ інформує учасників про результати конкурсу. Перевага надаватиметься студентам, які ще не брали участь у програмі мобільності Erasmus +.
На підставі критеріїв відбору (за кожен окремий пункт критеріїв учасник отримує бали) формується рейтинговий список найсильніших кандидатів в порядку спадання, що дозволяє згодом сформувати список номінованих кандидатів на участь у програмі мобільності та резервний список. Заявники, які набирають найвищі бали проходять співбесіду у Відділі міжнародних зв’язків та академічної мобільності ЦМС. Після співбесіди Відділ надсилає список номінованих осіб до університету, який приймає учасників мобільності в рамках програми Erasmus+. Остаточне рішення про прийняття або неприйняття номінованих кандидатів ухвалюється приймаючою стороною. У випадку відмови від участі у програмі мобільності номінованої особи, учасники з резервного списку подаються на розгляд приймаючого університету, відповідно до черговості у рейтинговому списку.